MINJA011

Najbolji restorani u Beogradu

1028 poruka u ovoj temi

U nedelju nam dunulo , ajde po lepom vemenu da probamo neku novu kafanu. I tako odemo na ručak u Pizza bar na Novom Beogradu. Prijatno smo se iznenadili ponudom. Narucili picu Quatro stagione, na debelom testu. Stvarno se izdvajaju vrste sira. A drugu picu neku crnu veliku Black and hot. Isto odlična pikantna, testo tanko crno. Dodaci idu posebno, sto je dobro, da covek bira kako mu odgovara. Nemaju neki izbor piva, svega par i to mala 0,3 l i strana, kao. Čelarevo franšiza. Pića ajde ima raznih. Cena , nesto više od gradskog proseka. Ne idem nesto cesto u pizzeriju, ova je ok. Ima i druge vrste hrane, pa možda dodjem opet, da probam nesto drugo. U svakom slučaju, preporuka da se proba nesto novo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Narucili picu Quatro stagione, na debelom testu. Stvarno se izdvajaju vrste sira.

Quattro Stagioni, ili Quattro Formaggi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre nekoliko dana, porodicno, bili smo u restoranu Gaj. Imaju zaista divnu bastu sa prelepim pogledom na grad i preslatku fontanu na prilazu restoranu.

Hrana je onako, nista spektakularno /Karadjordjeva snicla, cevapi i neki ustipci/, osim telece corbice koja se svidela mome unucetu. Salate od kupusa i srpska, takodje nisu bile nista posebno.

Moji su me prvi put vodili u ovaj restoran...cula snaja da je odlican u svakom pogledu.

Medjutim, sigurno nece skoro otici tamo, jer je mladi konobar, verovatno lokalac koji je uobrazio da je duhovit, pa je dva -tri puta prosuo neke svoje bisere. 

Nije dobio napojnicu, sto mu nije bas bilo projatno, videlo se..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu da se setim da li sam vec pisala, o restoranu Cuoco, u Bulevaru revolucije.Ovo mi je treci put da sam isla sa drustvom, sto će reći da sam zadovoljna.Mesto je italijanski restoran, uvek je puno gostiju, nije mnogo veliko, lokacija dobra. Treba rezervacija za ručak. Razne smo stvari jeli i sve im je veoma ukusno, pre svega sasvim sveze, pogodjena mera ukusa, veličine porcije i cene. Ume da se čeka solidno, na porudžbinu, ali kad dodje onda nastupa mljac. Probali smo pizze, taljatele sa pančetom, biftek salatu, fokaču, salatu sa ćuretinom i bukovačama, lazanje, istarske rolnice, razna pića, čoko tortu sa malinama. Cene su malo jače, ali je sve kvalitetno. Eto preporučujem mesto.

Takodje smo imali i porodičnu proslavu u restoranu Radnički, kod Studentskog grada. Ovo smo išli na preporuku, ja do tada nisam ni čula za ovaj restoran, a trebalo mi je nesto u zoni Novog Beograda. Lepo sredjeno, ima unutrasnje dvoriste, stolovi unutar kruga,razne zanimljive slike, glumaca, sportista, jedan top na sred dvorišta. Izbor srpski kvalitetan roštilj, i tu smo svasta jeli i sve je bilo jako ukusno. Nesto nas konobar i nije mnogo mario, delovao je kao da sanjaa, ali sam taj efekat primetila ustvari u mnogim kafanama. Radi se o tome, da kada ne naručujete veću količinu alkohola, jos gore ako ne uopšte,  kao da im niste zanimljivi uopšte. Sve u svemu lepo smo se proveli i jeli i mogu i ovaj restoran da preporučim, pogotovu ako ste sa te strane grada i reke Save.:D

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre nekoliko dana, porodicno, bili smo u restoranu Gaj. Imaju zaista divnu bastu sa prelepim pogledom na grad i preslatku fontanu na prilazu restoranu.

Hrana je onako, nista spektakularno /Karadjordjeva snicla, cevapi i neki ustipci/, osim telece corbice koja se svidela mome unucetu. Salate od kupusa i srpska, takodje nisu bile nista posebno.

Moji su me prvi put vodili u ovaj restoran...cula snaja da je odlican u svakom pogledu.

Medjutim, sigurno nece skoro otici tamo, jer je mladi konobar, verovatno lokalac koji je uobrazio da je duhovit, pa je dva -tri puta prosuo neke svoje bisere. 

Nije dobio napojnicu, sto mu nije bas bilo projatno, videlo se..

Dva puta smo bili u Gaju, sa solidno velikim vremenskim razmakom,vise od dve godine. Prvi put je bila nedelja predveče i sve sto smo narucili bilo je nikakvo, kao podgrejano. Znas taj efekat ćevapi i pomfrit, zalosno, a Karadjordjeva se nije otopila od zamrzivaca do posluzenja na stolu, onaj navodni kajmak u njoj , nije prosao pored pojma.

Drugi put smo isli proletos, ne zato sto smo zadovoljni restoranom, nego nam je blizu kuće,a meni se nije kuvalo, pa ajde. E sad je kuhinja radila normalno, radni dan, vreme ručka, pa sve sto smo narucili doslo je vruće i kako treba i tu su popravili utisak. Oni imaju tu lepu terasu, pa povuče da dodjes i sednes, inace je to realno osrednja kafana.

Na Voždovcu, gde ja zivim, trenutno nema neka vau kafana, otkako su srusili Kuhinju i Malo Korzo, sve sto je preostalo je prihvatljiv Ozon na Banjici i Šabački slatinac, onako nije loše. Moji klinci sede i u Piano Loco i Sobi 207, gde je hrana prihvatljiva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Mamaia restoran "Rada" u tržnom centru Voždovac, u Kumodraškoj ulici. Odlična klopa a svaki dan ima i kuvanih jela. Cene sasvim pristojne. Nećeš pogrešiti.

12901553_1160323960658505_2473956737532223957_o.jpg

13227600_1194669257223975_5261361019629099089_o.jpg

21082833_1654826687874894_4672927470891680332_o.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila više puta, ti se me slao.:D Basta nije losa, a  unutra mi je mracno, malo fobicno.Valjda ne idem tamo jer mi je na sto metara od kuće, kao da nisam nigde ni izasla.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tribeca restoran - Kralja  Petra br.20

Lepo vreme prošle subote, na brzinu zakazano žensko časkanje stvorilo je nedoumicu gde ručati u centru grada  a da ne poljubimo vrata kao što nam se dešavalo  vikendom kada nismo rezervisale na vreme. Restoran je prihvatio rezervaciju tri sata pre željenog termina, posle nekoliko pokušaja na drugim mestima.Stolovi su bili  rasporedjeni na pristojnoj udaljenosti  u skladu sa situacijom koja jos nije bila zaostrena kao ovih dana

Sve nam se dopalo, ambijent, usluga, kvalitet  i velicina porcije koja nije bila kao da ce u oko da stane. Kuver masline sa fantasticnim hlebom /dve vrste/ od kojeg se svaka gladnica za uvod moze slatko najesti. Solidna bistra supa sa knedlama./230 rsd/ Glavno jelo zaista je teško odabrati, jer je meni je prilicno raznolik i dopadljiv, od ribe, svih vrsta mesa sa različitim kombinacijama povrća, paste, obrok salate  sl. Klasična lista roštilja nije zastupljena. Mislilo se  i na vegeterijanci koji  nisu zaboravljeni/ Opredelismo se za rižoto sa sa lignjama, spanacem i crvenim pasuljom zacinjeno slatko ljutim sosom - jako ukusno /850 rsd 00/.Drugi izbor  njoke sa biftekom i vrganjima /820 rsd/. Ništa nam nije ostao u tanjirima. Izbor salata uobičajen shodno sezoni. Najveci problem je bio izabrati desert  jer nam je sve bilo primamljivo,ali smo se  oslonili na kelnera i njegovu pomoc. Preporucio je  domacu cokoladnu tortu /350 rsd// bez brasna koja je bila pun pogodak. Obisla nas je i menadzerka restorana da proveri da li smo zadovoljne  rezervisanim stolom i da li je sve u redu. Usluga je bila besprekorna, kelner  nametljiv taman koliko  treba. Za one kome je toalet bitan - besprekorno  cist, zanimljivog enterijera. Restoran za preporuku. Posetu cemo svakako ponoviti.    

IMG_20201010_153626.thumb.jpg.92739a58ed

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26503
    Ukupno tema
    887635
    Ukupno poruka