MINJA011

Restorani u Beogradu

1065 poruka u ovoj temi

Imas Boutique  na kraju Kneza. Imaju i oni razni u Cika Ljubinoj . Sa cenama su svi manje vise tu negde. Oko 700 -800 po porciji.

Nedavno sam bila sa cerkom u Galaxy craperie, nov restoran u Rankeovoj 2,  i odlicna im je klopa,  imaju sve i svasta. Mi smo jele Cordon blue i creperie sa bananom i cokoladom. Cokolada je belgijska, nije previse slatka, a porcija velika. Imaju bastu i pre vam za te dve zene preporucujem ovo mesto, nego Knez.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, taj ne podnosim (B.), ne bih je nikad poslala tamo, usluga je ocaj!Niej ni jen stil ;-)

Sada cu da pogledam ovaj G. ;-)

Treba mi blize, oko Kneza, St.trga :-)

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taverna u Zmaj Jovinoj. Preko puta Progresa. Na slici se vidi gde je. Skoro pa ugao sa Knezom.club_taverna_108.jpg.d2ab1e779c6b6dd8a5e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I Vuk je odličan izbor. Bolja klopa ali je u Taverni bolja bašta. Lepše je pozicionirana.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Klub knjizevnika u Francuskoj, sa zaista divnom bastom. Restoran Caruso na Terazijama, nema bastu, ali ima bozanstvenu terasu sa koje se vidi pola grada.  Restoran Opera, pored Mazestika, ili Tribeca na kraju Kn. Mihajlove, tacnije na uglu sa Kr. Petra,  odmah pored  picerije Snezana. Bastice su im male, ali su oba mesta dobro pozicionirana, a i hrana je ok.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Restoran, mada to tesko pisem, pre bih rekla vidikovac Caruso, samo pogled i da se popije neko flasirano pice...I nista dalje! Hrana i usluga ispod svakog proseka...Cim sam videla da organizuju one prezentacije za jastuke i cebice bilo mi je sve jasno...odmah sam htela da odem...al muz navalio, ma nije tako lose...i naravno...vidi lep pogled...A posle zanemeo i priznao da je sve bilo...ma ne zelim ni da se setim, u sirokom luku zaobici ako zelite nesto da pojedete!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Taverni više nikad.

Em skupo, em ništa posebno.

Najviše me iznervirala činjenica da naplaćuju pomfrit koji ide uz pileće belo meso, iako ga niko nije naručio.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da samo na brzinu pridodam listu mojih omiljenih restorana, koje redovno posećujem i za koje garantujem kvalitetom:

 

- Slatinac, na Trošarini

-MiS, u Augusta Cesarca, preko puta kineza

-So i biber na Starom sajmištu

- Srbija na ibarskoj, kada hoću da idem na Karađorđevu 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dimljena crevca na žaru u (Šabačkom) slatincu su odlična.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se svidja Manufaktura sto se tice ambijanta, mada kvari zgrada Komerc.banke ;-)

Unutra je lepo, muziku bi trebalo da promene. Fali parking, a tu su jos neke banke i bas ruzno izgledaju automobili okolo.

Bila sam u Epigeniji, sa drugaricama, ukusna hrana,. mada ne bas veliki izbor. Previse ustogljeno je sredjeno, ja nisam u tom fazonu, gosti fini, kulturni, ne neki fenseraj :D Hrana odlicna!

Restoran Hanana, libanski,ukusno, dobre cene, steta sto nemaju bastu, imaju trbusnu plesecicu.

Vas uzitak-veoma ljubazni, vece porcije, prevelike za mene, poslednji put sam jela neke raznjice u slanini, meni je jedan stapic dovoljan :-) Bas su na reci, ne na obali, sto je veliki plus (Zemun, kej)

Marenda-jela sam samo potaze i kolace, sve je ukusno, ljubazni su, mesto za laki obrok, kafu, dorucak.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li ko nekih svežih preporuka za neki restoran na Savi za ove tople dane a da ne skidaju "kožu sa ledja" sa cenama?

Videh preporuku za Kraljičin vagon i antipreporuku za Legendu. Bio sam kratko na piću u Kraljičinom vagonu ali je bilo nešto prazno pa me nije mnogo dojmilo....što naravno ne znači puno...

Ako ima neka preporuka molim za info?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

KV nista posebno sto se hrane tice, klasika...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krenuli u pizza bar kod hrama, basta puna. Okrenuli se i igrali ziheraski la piazza u milesevskoj. Kao i obicno kako treba, osoblje perfektno kad treba tu su, preporuke koje vrède i kad nisu potrebni nestanu. Klopa odlicna stracetti na rukoli, fetucine matriciana i pizza sa sa prsutom. Naravno sve u vecoj ili manjoj kolicini zavrsilo na inspekciji kod mene. Slatkisi ozbiljni alpski kolac  i specijalitet kuce sufle bela cokolada i malina. Malo su jaci sa cenama, ali sto bi rekla moja baba "prema svecu i tropar". 

Od mene 5 za la piazzu ponovo, zadatak za mene posetiti drugu piazzu u beton hali. Dobio preporuku od prijatelja. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U skorije vreme smo posetili nekoliko restorana, ali neke vise puta, u blizini kuće su nam , Ozon na Banjici, zadovoljni smo njihovom hranom, Galaxy craperie  u Rankeovoj, isto ok i hrana i slatke vafle, a lep prostor. Ima baštu.

Od ovih što su realno bolji restorani, izdvajam Savski venac, stvarno im je klopa odlična i za  svaki ukus.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka