MINJA011

Restorani u Beogradu

1065 poruka u ovoj temi

@vekim kakve su cene u Restoranu Žabar, deluje baš fino.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put kad sam bila tamo nisam znala gde pre ga gledam, ko u nekoj bajci...

Pokusacu da sutra postavim slike iz ovog restorana. Znam da ih mozete videti na njihovom sajtu ali mozda su moje lepse osmeh.gif

U domenu domaće kuhinje nekada je bio ne prevaziđen restoran Stara Hercegovina. Tamo se išlo na krkanluk i ništa drugo. Nisam tamo bio godinama, ne znam kako je sada.

I dalje isto, krkanluk.

Ko voli skembice u svim varijantam a ujedno da bude pristojan restoran onda je to "Mornar"

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakve su cene u Restoranu Žabar, deluje baš fino.

Претходних неколико година нисам био у ресторану Жабар, али раније сам веома често ишао. Жабар је увек спадао у скупље ресторане, али је то увек оправдавао квалитетом хране и услуге.

Izmenjeno (MINJA011)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U restoranu "Žabar" sam i ja bila, morala sam samo prvo da bacim pogled na njihov sajt, da budem 100% sigurna, da li je to taj restoran.

Bilo nas je četvoro, ja sam jela "Smudja u sosu a la Žabar", sve u svemu bilo je 4 porcije i 4 soka, nikakav alkohol, kad je stigao ceh, malo je falilo da se prevrnem :nesvest: Sreća pa nismo mi plaćali :D

Dobra je klopa bila, sos je bio fantastičan, jedino nas komarci uništiše, ali dobro na reci smo. Medjutim stvarno je skupo, znam da smo platili kad prebacim u eure skoro 100 eura, što mi je baš puno.

Ali dobro, to je skuplji restoran. :)

"Lorenzo i Kakalamba", e i tu sam bila. Ono što sam ja jela je bilo fino i pristojne veličine. Jela sam, evo pogledala sam njihov sajt, "Pileće rolnice sa mocarelom uz taljetele sa pestom od parmezana", ta porcija je bila pristojne veličine , drugu hranu nisam zagledala, tako da ne znam kakve su porcije. :)

Evo fotki

dscn3061.jpg

dscn3062.jpg

dscn3064.jpg

Smanjeno na 100% (originalna veličina 536 x 402) - Kliknite na sliku za povećavanje

dscn3067.jpg

Smanjeno na 100% (originalna veličina 536 x 402) - Kliknite na sliku za povećavanjedscn3068.jpg

Smanjeno na 100% (originalna veličina 536 x 402) - Kliknite na sliku za povećavanjedscn3069.jpg

dscn3072.jpg

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@minja011 i @mikap i deluje malo skuplje zato i pitam. :D Kapiram da ipak vredi svaki dinar!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vredi svaku paru! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Наравно, то сам и написао: "Жабар је увек спадао у скупље ресторане, али је то увек оправдавао квалитетом хране и услуге".

Морао сам ипак да напишем да спада у скупље ресторане, да се неко не би непријатно изненадио.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Lorenzo i Kakalamba", e i tu sam bila. . osmeh1.gif

e mikap, slike su super :) šteta samo što nema sličice one lutke-batlera što traži bakšiš ili onih ovčica što vise sa plafona klap.gif Stolice-guze su udobne, iako čudno izgledaju, ali su mi posebno ostale u sećanju viljuške na zidovima što služe kao držač za sveće! Svaka čast na ideji..

Porcije su manje nego u ostalim restoranima, ali ok. Klopa kao klopa je super! E da, zaboravila sam jedan detalj. Imali smo rezervaciju, ali pošto naš sto još uvek nije bio slobodan kad smo došli, iako su nam se silno izvinjavali, nakon večere dezert nisu hteli da nam naplate nego je bio na račun kuće zbog njihovog propusta. Lep gest, nema šta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Морао сам ипак да напишем да спада у скупље ресторане, да се неко не би непријатно изненадио.

Apsolutni šampion u toj kategoriji je bio riblji restoran Langouste. Sve u tom restoranu je bilo na zavidnom nivou pa i cene. Kada kažem skupo, mislim stvarno SKUPO, po meni preskupo! Nisam neko ko se teško odvaja od novca ali su tamo preterivali. Možda baš zbog toga o tom restoranu pišem u prošlom vremenu.

Kada sam već kod ribljih restorana, niko nije pomenuo restoran Porto, puno ime Porto Maltese, u ulici Žorža Klemansoa (ex Francuska).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Setih se i restorana Pietro Dell Oro...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ijaaaao kakva tema...Kapu dole autoru..pa da se prikljucimo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od do sad pomenutih restorana samo moram da pomenem Trpezu kao njihov redovan gost, a vi proverite zasto ljudi tamo postaju redovni gosti.

Vidim ovde niko ne pominje ni prasice ni jagnjice, a mislim da su nepravedno iskljuceni iz price. NK na novosadskom putu lici vise na bircuz nego na restoran, ali zato necete naci bolju jagjetinu u okolini Beograda, ali ni mesto da sedenete u spicu bez rezervacije. MB ispred Mladenovca je takodje u domenu jage vrrrrlo dobar, ali ni sa gudom ne zaostaje.

U domenu domaće kuhinje nekada je bio ne prevaziđen restoran Stara Hercegovina. Tamo se išlo na krkanluk i ništa drugo. Nisam tamo bio godinama, ne znam kako je sada.

Ja sam bio , i dalje je atmosfera nepromenjena..ono sto se meni nije dopalo(jer umem da budem picajzla) jeste da im je rostilj malo suv, ali zato kolenice i ostali domaci pecijaliteti su vrhunski. Praava domaca atmosfera.

Izmenjeno (Gospodin Iskra)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Setih se i restorana Pietro Dell Oro...

E baš htedoh da ga preporučim :klap:

Evo nekoliko picerija po mom izboru:

Pizzeria Botako

Adresa: Nevesinjska 6

Pomodoro café pizzeria

Hilandarska 32

tel. za dostavu: 0800/ 300 700

Preporučujem picu Prosciutto crudo e Pomodoro,ma u stvari sve pomodoro jelovnik

Picerija Campo de Fiori

Adresa: Skadarska 11 :klap::klap: :klap:

Izmenjeno (milenica dravic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ijaaaao kakva tema...Kapu dole autoru...

thankyou.gif

Billy,

Слажем се са твојом оценом ресторана "Langouste".

У Порту нисам био јако дуго. Има ли промена?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je Porto, Francuska 52 zatvoren.

Ko voli dobro i kvalitetno da pojede, Tpeza

je pravo mesto.

Restoran K2, Džona Kenedija, N. Bgd je jedan

od mojih predloga, pored nekih već spomenutih.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka