MINJA011

Restorani u Beogradu

1065 poruka u ovoj temi

Tesko mogu da nesto odvojim, Ja se prvo razbijem sa predjelom koje je vrhunsko, malo za dve i veliko za 4 osobe. Paprikas je prosli put bio odlican, Sada je Saran mozda odneo prvo mesto.

Ko nevoli ribu moze da poruci ribic (svinski ili teleci) isto a nije isto. :D

@Tirkizna Ne razumem , pa restoran je na samoj obali a dunavac je veoma blizu. Nije potreban camac mada je bilo lepo videti u nedelju kako ogromna jahta pristaje uz restoran iz koje su izasle dve plavuse. Jahta je bila lepsa. :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od čega se sastoji to predjelo koje svi toliko hvalite?

I,pošto ne vidim cene na sajtu,možeš li iz glave neke cene da baciš ovde,recimo za to predjelo,paprikaš,...?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram ovjeriti ovaj restoran prvom prilikom , jos ako konacno spoje autoput od Preljine do Obrenovca bice posjeta za pamcenje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Realno,zaobići ću žabe,pored ovoliko hrane da glođem batake žabe nije realno..:smorilo:

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nas tri smo otisle na veceru, uvece i narucile smo pravo kuvano  jelo :D

One su svojim bile zadovoljne, ja bas i ne! Narucila sam tikvice od zelja, a dobila vise umaka i krompira, nego zelja, baš ga je malo bilo  ( a i mesa!) Zelje je bilo žilavo, jako!

@ljerka

Šta su tikvice od zelja? 

Ako je možda u pitanju musaka od zelja, od kada je to kuvano jelo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napisah greškom tikvice, umesto sarmice, pošto smo pržene tikvice sa cacikijem uzele, sasvim nepotrebno, za predjelo.

Ti baš nemaš pa,etnija posla nego da razmišljaš šta je kuvano., šta pečeno, prženo, samo prokuvano, dinstano.

Nepotrebno cepidlačenje :blink::krsti:     :dosada:   :kafa:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zainteresovali ste me za ovaj riblji restoran, međutim na njihovom zvaničnom sajtu, ali i na google recenzijama videh pregršt fotografija kečige? Da li je uzgajaju u svojim ribnjacima ili su ulov iz reke, pošto je od 1.januara .2019 potpuno zabranjen ribolov kečige u Srbiji?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Kako vam se cini restoran Opusteno, Ada safari?

Nemaju jelovnik online :angry:

Proradio je online jelovnik za restoran Opusteno (Ada safari), ali meni trebaju utisci :D

Imaju dva decija obroka, cevape i pileci file, taman za mene!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

.Isti vlasnik pecenjare drzi i restoran Uzelac na hipodromu,sa identicnim cenama ali ambijent je mnogo reprezentativniji pa ko voli malo i utisak onda preporuka i za to.Sve u svemu,vredi svaki dinar.

Nisam bila u ovoj pečenjari, kad odem moći ću da komentarišem. Ali sam bila na hipodromu u tom njihovom restoranu Uzelac , isto tako na preporuku i zaista se razočarala, samo da naglasim ima tome jedno deset godina. Znam da je bio Uskrs , kafana prepuna, usluga očajna, meso šta smo dobili, zviznuli nam na sto i konobar pobegao, dobismo neke koske, koje smo ne jeli, nego ostavili,  A ja se posvadjala sa mužem, jel to tebi preporuka restorana?! , kaže on meni, mani se budalo, čovek mi se kleo da takva jagnjetina nema nigde.

Ako si ti stalan gost u ovom restoranu, to već ima veze, neće ti se konobar izivljavati , ako ste zemljaci , tim pre,

Ja mnogo volim da istrazujem nova mesta, a moj muz se ježi od te moje prakse, uglavnom jer retko se tudje kritike poklope sa nasim utiskom, Sad nisam ja nikakav ekspert, ali može se reći da imam iskustva sa raznim mestima.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzelac na hipodromu je ok, ja sam isla par puta u skorije vreme. Guzve uvek ima, a nismo dugo cekali, odmah su nas usluzili, pecenje jagnjece  je bilo odlicno, nikakve koske i sl. :). Konobar ljubazan, nemam zamerke. Jesu to i moji zemljaci, ali to oni ne znaju, tako da nije bilo nista "preko veze". Uvek im se vrti gomila jagnjica, sveze je. Mislim da imaju i gudu, al ja nisam za tu pricu tako da mi klempo ne ostade u secanju. 

@Nikolas81

E ako je Vulin bio, mora da je dobro:D

Sve se menja sem kamenja...jagnjece brigade neunistive.

Salim se malo, ne zameri. Probacemo i te Ledine, hvala.

Izmenjeno (Teogonija)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzelac je davnih dana poceo u jednoj garazi negde na sredini  Blagoja Parovica, bilo je zaista vise nego dobro, na hipodromu se, za moj pojam, totalno iskvario, nekoliko puta sam bio i imao neki slican  ugodjaj i dozivljaj kao  mamaia tako da je od mene dobio permanentnu sut kartu. 

Ovaj na Ledinama nisam probao i ne mogu da ga komentarisem, trenutno rabim pecenjare Kudin most i NK (za koji kazu da je vlasnik sestric ili bratanac Uzelca) i za sada nemam primedbi. Oba su na ex novosadskom putu par stotina metara i par kilometara nakon zemunskog Metro CC. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 U pečenjaru Dragović u Mladenovcu idem, i mogu da potvrdim da im je klopa odlična, a cene manje nego MB. Ova pecenjara je jedno 200 metara dalje i sa suprotne strane od MB. Sad su restoran..Vodi ti slobodno mene ako ti je i švalerka na dijeti,:D

Резултат слика за pecenjara dragovic mladenovac

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka