MINJA011

Restorani u Beogradu

1065 poruka u ovoj temi

Aaaaa,zaboravio sam da je pitam :sunjalica:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitaj je :azdaja::D:hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo,sad je pitah,kaže oni su stalno naručivali neki "miks" predjela na čačkalicu, uz neko piće..Nisu išli baš na ručak,više je to bilo uveče uz muziku i piće..Ali,kaže da je od ove čula da je sve odlično..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Milos76 hvala na trudu :hello:I ja bih volela uvece, zbog muzike!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tirkizna,nema na čemu,lep provod!:kolce:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krenem ti ja danas na ručak u Trpezu u Malom mokrom lugu, kad  restoran izgoreo !

Stali smo zaprepaščeni, ja nisam nigde čula za ovaj požar, pogledam na vestima, kad to se desilo 7.jula.:shokiran:. Štura informacija, da nije bilo povredjenih, i da se desilo u 5 ujutro.

Veelika šteta, Ako neko zna šta je posredi nek mi napiše u pp.:angry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Steta, voleo sam taj restoran, rebarca na kajmaku, medaljone, ma sve. Mozda ce Iskra imati vise informacija.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Steta, voleo sam taj restoran, rebarca na kajmaku, medaljone, ma sve. Mozda ce Iskra imati vise informacija.

Nemam.. i ja sam čuo tužnu vest preko TV-a...skoro prošao i baš tužno izgleda. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Tirkizna,nema na čemu,lep provod!:kolce:

 

Idem prekosutra :)

 

Kako vam se cini restoran Opusteno, Ada safari?

Nemaju jelovnik online :angry:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Evo,sad je pitah,kaže oni su stalno naručivali neki "miks" predjela na čačkalicu, uz neko piće..Nisu išli baš na ručak,više je to bilo uveče uz muziku i piće..Ali,kaže da je od ove čula da je sve odlično..

Nas tri smo otisle na veceru, uvece i narucile smo pravo kuvano  jelo :D

One su svojim bile zadovoljne, ja bas i ne! Narucila sam tikvice od zelja, a dobila vise umaka i krompira, nego zelja, baš ga je malo bilo  ( a i mesa!) Zelje je bilo žilavo, jako!

Porcije su bas velike i nama je polovina ostala u tanjiru. Šteta sto nema manjih porcija.

Konobar ne pita da li treba led, a mi smo zaboravile da mu kazemo da ne zelimo.

Jako je ljubazan :) !

Dezerti su odlicni, svi su ukusni i veliki, jedva smo ih pojele! ( cokoladna torta, pita sa višnjama i tri leće )

Ambijent i muzika su za 10! :klap: ( šteta što ne može da se pleše uz one latino ritmove! )

 

 

@ljerka, kako doći do Jojkićevog Dunavca? Išla bih isto sa koleginicama jer dragi ne voli ribu, tako da ne bismo mogle kolima, samo busom. Ili taxijem?

Izmenjeno (Tirkizna)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa kad naručuješ zelje :D

Vidiš kako sa dezertom nema problema,hehe...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

@ljerka, kako doći do Jojkićevog Dunavca? Išla bih isto sa koleginicama jer dragi ne voli ribu, tako da ne bismo mogle kolima, samo busom. Ili taxijem?

 

 

Za pocetak, kazi dragom da osim ribe ima rostilj i divljac, ma ima svega. Za divljac se mora najaviti ranije.

Inace put je sledeci: Zrenjanincem cim predjes pancevacki most na prvom semaforu skrenes LEVO i pravo tim putem do nasipa pa levo preko nasipa uz Dunav  (postoji tabla na raskrsnici ne mozes da omasis)  Restoran je tacno preko puta silosa Zitomlina na Dorcolskoj strani

5d3ab2ea0e0d3_PutdoRibnjaka.thumb.png.b9

Autobusom tesko ali moguce. Linija 95,96,43,101... pa pesice od zrenjanica do restorana - oko 2,5 km, deo asvalt deo makadam.

Taksijem lako: ulica Jojkicev Dunavac , restoran Ribnjak

Treci nacin: Pustis u PP poruku "Potreban vodic sa sopstvenim prevozom, Hrana obezbedjena." I eto nas da vas prebacimo. :zvizduk:   

:D:D:D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragane,šta je tvoja preporuka za ovaj restoran?Ja nisam baš lud za ribom (:hahaha:) ali mi interesantno deluje riblji paprikaš,volim dobru riblju čorbu,i sl..A i divljač zvuči primamljivo..

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda idem sa dragim, on ce rostilj :D, mada nama nije problem da setamo, opusteno bismo se obukle :D

Cak mi se i cini da sam bila tu blizu jedne jeseni, fotografisala sam i secam se nekog restorana i silosa. Hvala :) A da li je tu blizu voda, tj.Dunavac, onaj deo gde može normalno da se priđe, bez čamca? ( videla sam divne fotografije na netu )

@Milos76, dođe mi da sledeći put naručim samo dezert i piće:D Može i predjelo!

Izmenjeno (Tirkizna)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka