MINJA011

Restorani u Beogradu

1065 poruka u ovoj temi

A sta kazete za Kuhinjicu -Vojvode Stepe i Pink tamo negde iza Banovog brda. Uvek sveze, kvalitetno i obilno. Mada rado volimo da izadjemo sa drustvom i u Frans.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporucujem restoran Lorenco i Kakalamba, ul.Cvijiceva 110.

Sinoc sam bila u tom restoranu i zaista sam odusevljena. Nikad nisam bila u lepsem restoranu. Kompletan enterijer je fantastican. Koliko samo kreativnosti na jednom mestu.. neverovatno!

Osoblje je jako fino, ljubazno. Klopa je prelepa. Cene glavnog jela od 700 - 1000 din.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sta kazete za Kuhinjicu -Vojvode Stepe i Pink tamo negde iza Banovog brda. Uvek sveze, kvalitetno i obilno.

Ovde bih dodao i So i biber (Staro sajmište), treći iz istog lanca restorana.

Porcije glavnog jela 400-450 grama. Cena oko 700,00 dinara (plus/minus 50,00 dinara).

Obrok salate (sa mesom) 400,00 do 450,00 dinara.

Salate, Vitaminska 160,00, Grčka 180,00 dinara.

Rakija, Dunja 0,03 lit. 115,00 dinara, u čokanju 0,05 lit. 230,00 dinara.

Vino crveno i belo 0,20 lit. Tikveš 210,00, crnogorska 250,00 dinara.

Pivo, mislim da je oko 120,00 dinara.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srecan putnik, hvala na informaciji nismo znali da su i oni u istom lancu sa Pinkom i Kuhinjicom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na odgovorima, iscitala sam ja sve jos za vikend, sa telefona, ali me mrzelo da kuckam sa istog :)

Ima lepih predloga, restorana u kojima nisam bila, a i onih u koje cesto idem. Ovi prvi pribelezeni za neku narednu posetu, a ovog puta, s obzirom da smo imali gosta, odlucili smo se ipak, za proverenu varijantu.

Sad, zasto sam ja pitala za Bgd, zato sto se ovaj restoran nalazi u Meljaku i to mi je najomiljeniji restoran kada hocemo da bas jeedeemo, ali nekad nas i mrzi da idemo do tamo, recimo zimi, pa me interesovalo nesto blize, a po mogucstvu sa isto tako dobrom hranom. A i cenama :D

Ovde nisam videla da se spominje, a restoran je Srbija, na Ibarskoj magistrali, nekih 30km od Beograda, ne mozete da promasite. http://www.381info.c...n-i-vila-srbija

Posto je bilo bas vruce, eto, ipak, smo odlucili da se provozamo malo, zato sto znam da oni imaju lepu basticu i nismo pogresili. Na 40C u bastici je bilo bas prijatno! Na ovom sajtu nema slika bastice, a ne znam zasto nemaju sad svoj sajt, imali su ranije.

Restoran je lep, s ukusom uredjen, a klopa ODLICNA! Porcije su veeelike, oko 700-800gr. (ja jedva da mogu pola da pojedem i to kad sam bas gladna) a najskuplja je 850din. Recimo, njeguski stek.

A vecina je oko 700-750 din. tu mislim na Plavu traku, Karadjordjevu i sl. Ostale stvari tipa cevapi, su jeftinije. Moj favorit, piletina sa sumskim pecurkama, ranije su imali i medaljone, a sad ih nesto nisam videla :neznam:

Pica isto nisu skupa, recimo pelinkovac 100din, loza 150, pivo 120, limunada 150, toceno vino Radovanovic 1l 850din (svi su bili odusevljeni, ali meni se nije dopalo :blush: ) itd.

Uglavnom, kad hocete malo da se provozate, izadjete iz Beograda, ovaj restoran toplo preporucujem!

A inace, meni dragi restorani su:

-kad hocu onako da se lepo osecam i uzivam: Frans, Kalemegdanska terasa, Djordje

-kad hocu da se najedem: Srbija i Klopka

-kad me mrzi da kuvam ili svratimo na brzaka: Kuhinja, Pink (Pink ranije, dok su nam prijatelji ziveli u blizini, sad uglavnom Kuhinja jer mi je bliza, mada je ona meni losija od Pinka, nekako mi je usluga malo vrljava, menjaju cesto osoblje, jednom nam se desilo da je konobar u onom soc fazonu, mlati krpom po stolu, a i sto sumnjive cistoce, sto mrzim). So i Biber nisam posetila, a deluje mi najlepse uredjen od svih.

A meracim se na Trpezu :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

veliki glas za restoran Srbiju mi banacani stalno svracamo kad smo u prolazu na ibarskoj a cesto svratimo kad smo nesto i u beogradu poslom..... :hladjenje:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u restoratnu Srbija na Ibarskoj magistrali krajem jula. Ukoliko zelite da se prejedete, ovo je pravo mesto za vas. Jedna porcija kosta oko 800 din, ali odmah da vam skrenem paznju da bitnu stvar.. to je realno porcija za dvoje!!!

Obavezno probajte telecu corbicu, odlicna je.

Mozda bi jedino mogli malo da srede basticu, s obzirom da su stolice u basti bas prljave. To je jedina zamerka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda su sredili, mi kad smo bili, nisu bile prljave :neznam:

Jedino sto sam primetila da su ti jastuci malo izbledeli. Mozda bi bilo lepse da se malo ponove sa tim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka za restoran "Mali Raj" na putu BG - Pančevo. Ambijent divan, klopa odlična. Cene između BG i PA ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka za restoran Biber, preko puta SIV-a, kada se od opstine Novi Beograd krene ka Uscu, posle JBC sa desne strane u poslovnoj zgradi.

Usluga odlicna, sve cisto, porcije prelepo dekorisane, a cene.. paaa, standard za Bgd.

Obavezno probajte lososa, divno ga spremaju! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko u skorije vreme bio na Zabaru,cuo sam da imaju novog sefa kuhinje,pa bih zeleo da znam da li vredi otici tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je fora u Haciendu Rodizio,svako mora da plati po 1800din?Ne mogu da podelim sa nekim?

Mali Raj,kafanica sa jako slatkom bastom :)

Kuhinja,ok klopa,uvek puno,jeftino.

Frida,spori konobari,ali dobra klopa.

Najveci plus ide Iguani,divan abijent,hrana,dezerti,jako ljubazno osoblje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, dajte nešto jeftininije - ne fenseraj...da izvedem vegetarijansle pajtose - dolaze iz UK.. misle da je vege ovde OK !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam vegetarijanac, tako da odmah mogu da ti kažem da restorani u Beogradu uglavnom nemaju vegetarijansku ponudu, čak i oni bolji. Npr. u Iguani koja je ovde često spominjana, imaju jedno jedino jelo koje je vegetarijansko (povrtni vok) i koji čak i nije na meniju, nego mi je konobar rekao da to mogu da mi spreme kad sam pitala šta imaju u ponudi za vegetarijance. U Fridi, ako se dobro sećam, mislim da nema ništa za vegetarijance. Od tih fensi restoran, dolazi u obzir Franš, možeš na njihovom sajtu da pogledaš šta imaju i koje su cene www.frans.rs. Imaju posnu sarmu npr, pa bi tvoji prijatelji mogli da probaju najpoznatije srpsko jelo, iako su vegetarijanci :-)

Nije loš ni Orao, to je svakako jeftinija varijanta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka