MINJA011

Restorani u Beogradu

1065 poruka u ovoj temi

p.p.s Jos uvek (nadam se ne jos previse vremena) nisam overio Haciendu Rodizio. Restoran sa opcijom Rodizio, sto predstavlja Kolikogodmozesdapojedesza1800din osmeh.gif Desetak vrsta mesa + free buffet (salate, sirevi, morski plodovi), pa u krug, dok izdrzite.

Morao sam da napomenem, kao dodatak komentarima o velikim tanjirima i malim porcijama. Evo resenja klap.gif Imaju sajt, pogledajte.

Ako je sve kao na sajtu... zvizduk.gif

Bili pre 2 sedmice tamo!!! Mi smo bili prezadovoljni!

Desetak vrsta mesa + free buffet (salate, sirevi, pršuta, povrće, salate sa testeninama, morski plodovi), pa u krug, dok izdrzite. + grilovane banane i ananas za desert - pa opet ispocetka - ili samo ono sto vam se najvise dopalo.

Nedeljom od 17h do 22h je happy hour - cena je nekih 30% za glavna jela i spec. kuce Rodizio niza...

Ne isplati se ici ako niste puno gladni laugh.gif

Od nas imaju svaku preporuku!!!

Izmenjeno (jelenaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Glad nije nikakav problem! :D Ali sad nemam puno vremena,ali se nadam da ću uskoro isprobati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam ovih dana u restoranu Žabar.

Zaista je za svaku preporuku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zelim svima da preporucim restoran "So i biber" na starom sajmistu. Hrana je fenomenalna, porcije ogromne, a atmosfera potpuno opustena. Porcije se krecu 600-700 din po osobi (verujemda ima onih koje i to zanima).

Obavezno probajte piletinu sa kikirikijem, savrseno je spremaju. :balavi:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mmmmm, odlična tema,

od mene

Čubura velike porcije,opuštena atmosfera,prava kafana ( a ako znaš gazdu :zvizduk:)

Kovač, sve je rečeno sem da je vlasnik restorana i vlasnik Žabara

picerija Botako, odlične pice i ambijent ( često naručujem jer imaju dostavu)

restoran Forma (prekoputa Botaka), fina hrana, tiho mesto, pogodno za večeru sa voljenom osobom :zvizduk:

planiram da posetim Mlavu

pozdrav Ivan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio u restoranu Saran, u Zemunu? Interesuje me kakve su cijene, usluga, jela ... treba da idem na veceru sa nekim gostima, a Saran je u 'uzem izboru'.

Hvala unaprijed na odgovoru ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čubura velike porcije,opuštena atmosfera,prava kafana ( a ako znaš gazdu :zvizduk:)

uze mi rec iz prsta :) jedna od omiljenih kafana u kraju. teletina mmmmmm

a i za Botako se slazem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 13.12.2011. at 22:25, navolim je rekao/la:

Da li je neko skoro bio u restoranu Saran, 

Sinoc sam bio u Saranu, sve preporuke i za atmosferu i za kuhinju ... smudj sa mlincima, dimljeni saran, zapeceni som sa povrcem i pavlakom, riblja pasteta od rijecne ribe, ziva muzika ... sve je bilo sjajno ...

cijene jela su priblizno 900 dinara, boca Sardonea (Plantaze) 1500 ... ziva muzika, kulturna atmosfera

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako cesto, celoga zivota, cesto boravim u BG kada na krace kad ana duze vreme, pohvalio bih kao fini dnevni restoran OTIMO kod studentskog parka.. Nisam doduse tu ulazio zadnjih godinu dana ( zbog drugih restorana) ali neko vreme sam bas voleo vrlo cesto da odem tamo na rucak.Prijatna, cista atmosfera kako unutar restorana ( silazi se ispod nivoa ulice) tako s proleca i u formiranom kutku na trotoaru. Bas mi je to bio prijatan, pravi dnevni restoran,sa jako ukusnim spagetama, lazanjama, cirbama, salatama.....i divnim vinima.U prvo vreme sam stalno pio tamo uz rucak Porto Legia, ali g aneko vreme nisu imali, ali i drug avina su umesto ovoga bas finio " klizila". ;)

Izmenjeno (BOJKO)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tongue.gif

Da li neko moze da mi preporuci neki restoran lepog ambijenta, sa dobrom akusticnom muzikom i naravno ukusnom hranom? Radi se o jednoj proslavi manjeg ali pretezno zenskog drustva koje se bas dugo nije videlo jer godinama zivimo rasute po svetu tako da bas i ne poznajemo ove nove Bg restorane. Skadarliju ipak ne bih... Treba da organizujem nesto da svi budu zadovoljni i da lepo proslavimo nas susret. Pomagajte! Dobila sam preporuku za restoran Jevrem na Dorcolu, da li je neko bio tamo? Unapred zahvalna za sve predloge. klap.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u restoranu Jevrem i zaista je lep restoran. Još je lepše leti kada radi bašta. I cene su pristojne za centar grada.

Preporučujem ga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragna011 hvala za komentar. Ambijent je jako lep, moramo biti unutra, tako da mogu samo da zamislim kako je leti kada radi basta!. Da li mozda znas kakva je muzika /narodna, pop, starogradska, animir/, pomogla bi mi komentarom. Hvala unapred. osmeh.gifklap.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Restoran CARUSO na Terazijama. Prelep ambijent, odlicna hrana, usluga fenomenalna, cene pristojne za centar grada, uvece muzika. Za svaku preporuku!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neka sličica odande ??? :thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bas vesta sa postavljanjem slika. Pogledaj njihov sajt, ima fotografija restorana koji se nalazi na VIII spratu zgrade RK Beograd. Pogled na panoramu Beograda u noci ti ne mogu recima docarati. Unutra je sve belo i krem, ogledala, vrlo elegantno. Hrana odlicna, cene ne preterane. Ljubaznost i usluga na nivou. Restoran radi manje od 2 godine, pre toga je bio club Priv.komore, i ne reklamira se bas previse. Vredi otici!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka