Roolieman

Minamark Hurgada - iskustva?

42 poruke u ovoj temi

Uzivala sam u opisima,hvala:cvetak:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav dobri ljudi, isla bih krajem marta u ovaj hotel u solo aranzmanu, pa me zanima koje 1/1 sobe da trazim kao samac, sta je najbolje od lokacije. Takodje me zanima moze li posluziti internet u lobiju hotela bar za Viber poruke i da li je more krajem marta toplo za kupanje. Takodje da li valja ta gradska plaza i koliko naplacuju ulaz? Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@lidija66

Neki kratak utisak iz marta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima uz izvinjenje sto kasni sa utiscima.

Sta reci?!Bilo nam je kao i uvek divno,doduse moram da priznam da nam je prvi put (iako idemo stalno pa cak i ranije no sad) more bilo hladno.Klima se promenila cudo jedno.Imali smo i jednodnevnu pescanu oluju.

Hurgada je divna kao i ljudi u njoj.I dalje nas prepoznaju od hotela preko prodavnica do obicnih ljudi.Tacno je da Nemci uveliko dolaze,funta je devalvirala pa smo za 10 evrica dobijali i 210 funti.Novina nam je jedino da smo krenuli da se vozimo njihovim kombicima i ne zna se ko se vise zabavljao:mi ili oni?!Tako smo za 2 funte isli od hotela do Dahara skoro svake veceri(to je cena za turiste,domaci placaju manje).Taksi smo koristili jedino za odlazak do Memse.

Kada smo stigli 12.03. hotel je bio poprilicno pust ali je svakim danom bivalo sve vise ljudi tako da je posle 15 dana hotel bio pun.U hotelu je sve po starom tako da je nas boravak bio opusten i prijatan kao i uvek.

Dve nedelje su brzo prosle i opet povratak u stvarnost i surovu realnost.I cekanje do septembra;)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćao forumaši! Ove godine suprug i ja idemo u Mina Mark, pa me zanima da li je neko bio u skorije vreme, i kakvi su utisci?

Pitam zato što je zadnji post bio pre godinu ipo dana, pa da imam što svežije info. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trenutno smo u MinaMarku. Sobe u glavnoj zgradi su jako lose, ali nije vrucina tolika kao u onim paralelnim zgradama koje vode ka plazi. Renovirane sobe pocinju sa brojem 5 i 7. Higijena u sobama losa,ali na Vas zahtev sobar cisti, menja posteljinu.i peskire pod VAsim budnim okom, treba i tad proveriti peskire. Castiti ga,ako ste zadovoljni.Hotel je mali skockan, je oseca se guzva. Hrana je solidna, svako vece je tematsko. U nedelju je bilo Kinesko vece , bilo je susija i jos nekih kineskih jela, sinoc Egipatsko, felafeli, bamija...Plaza solidna,vred kamenja, red peska, sa par koralnih grebencica i sarenim ribicama. U plicaki ima raza sirine 30_40cm. Po meni treba imati obucu

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice kvaliteta sokova i alkohola, to ne mogu da komentarisem jer sam konzumirala samo espreso i kupovala Nestle vodu. Voda sa aparata je imala cudan ukus.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Seagull, rado citam tvoje postove i recenzije o hotelima u Egiptu. To je tako od 2013. godine, kada smo prvi put bili u Egiptu i sasvim sigurno mogu da kazem, da nam je ostao u srcu!

Povremeno citam postove i utiske o svim hotelima na forumu, ali ovaj tvoj post sam cekala sa nestrpljenjem, posto sam njega razmatrala, kao eventualnu mogucnost za sledece leto. Posto mi je bitno da je hotel lociran u Sakali. Znaci, prioriteti su mi lepa prostrana plaza i da je hotel u Sakali.

Prvi put smo bili u Seagullu i bilo je sasvim dobro, pamtimo jedno izuzetno letovanje. Suprug i ja delimo misljenje da ne bismo ponovo boravili dva puta u istom hotelu, pa zato tragam za nekim drugim.  Onda me je tvoj sveukupni utisak o Minamarku malo pokolebao.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve se slazem sa @seagull i ovom hotelu bih dala 3 zvezdice, (i ako je u mojoj agenciji (Faros) kategorisan sa 4)Mi smo bili u sobi 381 do ulice, jako je bucno, a klimu je bilo gotovo nemoguce koristiti jer je iznad kreveta, ugradna, i duva pravac u glavu!

Jedno vece smo pitali za drugu sobu, receno nam je da ima malo soba sa bracnim krevetom i da nema da nam zamene.Higijena ravna jednoj ogromnoj nuli:bolje-da-cutim:, ali da se ne ponavljam @seagullje to podrobno objasnila.Hodnik u tom krilu hotela (3 - ci sprat zadnja soba) mislim da nikada nije obrisan.:angry: Hrana mi je bila ok, ali im je krompir uzas balgi, kao zemlju da jedes.:shokiran:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Butterfly. ako ne želite u Seagull pogledajte hotel Bela Vista.

Naši prijatelji koji unazad 15 godina letuju u Hurgadi (i po 3 puta tokom sezone) uglavnom biraju Seagull. Kada je on prebukiran, uplaćuju neki drugi. Do sada su mislim tri puta bili u Bela Visti i zadovoljni su.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26051
    Ukupno tema
    869344
    Ukupno poruka