Roolieman

Minamark Hurgada - iskustva?

43 poruke u ovoj temi

Da li je neko ove godine bio u ovom hotelu??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje. Verujem da jeste .... ok je hotel. Nisam bila al bili su moji prijatelji pre dve godine. Nadam se da ce neko napisati kako je ove godine :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam bila pre dve godine u ovom hotelu a isla bi ponovo ove godine ali negde u oktobru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

upravo sam se vratila iz Hurgade, iz hotela Sea Gull, koji je odmah do Minamarka, ne mogu da sudim o hrani i sobama, nisam bila gost, ali plaza...to je pravi cirkus, izgleda kao one slike bazena u Kini, na stotine egipcana, zamotanih zena i dece, da igla izmedju ne moze da stane...ovaj hotel je, bar ove godine definitivno, po gostima, iskljucivo za njihove...postavicu kasnije i slike

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ta plaza pored hotela Seagull je gradska plaza, plaza hotela Minamark je u nastavku, izmedju gradske plaze i plaze hotela Pasha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ahahahaha....jeste stvarno je cirkus ta plaza pored SeaGull, cak postoje i neka vrata kod one kucice za Windsurfng, kroz koje prolaze izmedju zaposleni, jer to jeste gradska plaza, iza je cak i luna park, ali bar na njoj drzi vlasnik SeaGull i suska se da ce i taj deo da otkupi i spoji i 4. plazu uz hotel. Posle te playe ide ulica, pa sledeci hotel, mada ja mislim da je Minamark na onu stranu ka Romi, ali nisam sigurna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadjoh malo vremena da napisem komentar o boravku u hotelu Minamark....za ljude koji su po nekoliko puta boravila u Hurgadi u raznim hotelima nemam zaista ni jednu zamerku. I u Beogradu vodim jedan krajnje normalan zivot tako da ne vidim dal je potrebno zagledati u svaki cosak. Hotel kao hotel srednje velicine - cak i veci nego sto sam mislila po slikama sa neta. Soba koju sam dobila odlicna - velika, prostrana sa terasom na prvom spratu. Kupatilo cisto i to sa kadom ... paskiri takodje cisti (svoje koje sam ponela nisam ni koristila) sobar divan sve sto smo trazile dobile smo cak i rezervnu posteljinu jer je bila velika vrucina. Klima frizider sve je besprekorno radilo. Plaza iz dve dela izmedju je bar i decija igraonica sa parkom. Postoji diving centrar u skopu plaze i dok sa kog ispovljava jedan do dva brodica al se ne zadrzavaju popodne. Fenomenalna daska za skakanje u more ... svi smo bili ko najgora deca. Jos jedna divna stvar na plazi je terasa sa lezaljkama, suncobranima i tusem koje je jedan mali raj. Bez animatora i dosadnih rusa jer ih mrzi da se penju - nemaju gore sank !!! Hrana klasicna prica za Egipat. Odlican raznovrsan dorucak, za rucak i veceru uvek meso i riba (ja ne volim ljuto pa mi niko nije kriv sto sam nekad ostajala bez rucka). Voca i kolaca takoadje ima u sve tri obroka a u nekim uzinama na bazenu i na plazi. Sto se tice lokalne plaze koje je uz plazu Minamarka samo je prometite prvi dan ... i vise ne jer obezbedjenje regulise da ne prelaze na deo plaze Minamarka. Tako da ih i nije bilo u nekom ogromnom broju. Mesto hotela ko voli Sakalu je fenomenalno, do Marine laganica setnja oko 10min a ostalo taxi. Nadam se da nisam smorila a za mozda jos neka pitanja sam tu. Sve u svemu jedno divno letovanje i prelepih 14 dana provedenih u prvoj polovini septembra. :hvala:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sestra i ja planiramo da u martu odemo u Hurgadu i dvoumimo se izmedju ovog i hotela sea gull.slike koje sam videla na nekim sajtovima me malo brinu,ali nas minamark bas nekako privlaci.Vesnasm i mi smo kao ti pa ako moze savet

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je ok - stavio sam komentar o boravku u maju 2013-te.

Hrana mi se nije previse dopala a i plaza je mala ali simpaticna i odmah pored javne plaze sto i nije +.

Nisam imao velike zamerke.

Iskreno ne bih se tamo vratio sa porodicom, ima toliko boljih ali i skupljih hotela,

ali je bio najpovoljniji tada kada mi je trebalo.

Posluzio je :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lidija,pisite malo o hotelu i generalno utiscima..:cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja se nadovezujem ma beogradjane...ajd malo opsirnije kad budete imali vremena...pa da mastamo i planiramo...mi zaljubljenici u Egipat i Crveno more :srce:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lidija nemojte... :sad2: Ja ne mogu vise da podnesem.. HOCU PONOVO U EGIPAT!!! :kmeee: 

:rolleyes:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka