Roolieman

Minamark Hurgada - iskustva?

42 poruke u ovoj temi

Pozdrav forumasi,

Drugi put idem u Hurgadu, ali sam zakasnio da uplatim Elysees kao prosle godine i izbor je pao na Minamark.

Znam gde se nalazi i sta otprilike mogu da ocekujem, ali me zanima neko iskustvo iz prve ruke, pre svega u kom delu hotela je pozeljno izburgijati sobu, kakva je plaza, hrana itd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako sam tek sada videla pitanje, predpostavljam da je vama kasno, ali može nekom drugom da posluži.

Po našem iskustvu,sobe su bolje što su bliže plaži.

Mi smo bili 2008 i tada su počeli sa renoviranjem.

U nekim kupatilima su bile standardne kade, a negde tuš kadice. Terasice su im minijaturne, ali nama je to bilo bolje nego biti u prizemlju, gde ima većih soba sa po 2 terase.

Plažica je mala ima korala, mora da se pazi kada se ulazi (bilo je par povreda, kada smo mi bili). Može da se udje u vodu i preko mostica i stepenica(što smo mi koristili). U blizini je gradska plaža, što se može videti i čuti, ali ne smeta.

Bilo je potrebno da se tri puta vraćam na recepciju, dok nismo dobili adekvatnu sobu. Hrana je bila o.k.

Hotel je mali, ali ko voli Sakalu lokacija je sjajna.

Po odjavi sobe, mogli smo i dalje da koristimo peškire i da se kupamo, kao i da se istuširamo i presvucemo u centru za masažu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovoru, idemo tek 14-og, ne smeta sto je hotel mali cak naprotiv.

Za sobu cemo probati da se "snadjemo" sa 10e :zvizduk:, sad znam sta da trazim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li ko novija iskustva o hotelu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio u novembru 2010. Prvo dobio sobu u zgradi gde je recepcija. Super soba, cista, dobro opremljena, jedino je pogled na prozor druge sobe koji je udaljen 3m, i na neki nazovi svetlarnik... U svakom slucaju, 10 EUR i soba u zgradama pored plaze, na spratu. Soba velika, dosta ofucana, ali sve funkcionise. Polozaj idealan.

Plaza mala, mesto pored mora zauzmu Rusi u toku noci. Mi smo uvek bili na delu koji je dobijen izbacivanjem odbojkaskog igralista, pored restorana. I nije bilo tako lose, imas muziku, a do mora 20-ak metara. Ulaz u vodu pomalo kamenit, ali po meni, plaza je OK, jer relativno brzo dodjes do dubine dovoljne za plivanje.

Klopa nista posebno, neces ostati gladna. Ako sve ostalo zakaze, tu je uvek govedji gulas :)

A lokacija po meni odlicna, mozes da skoknes na kafu u Costa cafee, tu je i Abu Asar, nocni zivot - marina...

Puno Rusa.

Sve u svemu bilo je OK.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam nedavno krajem aprila u ovom hotelu.

Rezervisao sam sobu preko interneta, all inclusive.

Dobio sam sobu u glavnoj zgradi mozda zato sto sam im pisao da mi obezbede dobru sobu sa pogledom na more.

Ovaj hotel inace ima veoma limitiran pogled na more, zgrade su rasporedjene u "U" formaciji.

Dobar pogled na more imate samo iz par soba na 2 i 3 spratu glavne zgrade (moja je bila na prvom), ali u tim sobama

postoji problem jer imate buku od strane klimatizacionih uredjaja koji se nalaze uz sobe 201/301 (desni deo glavne zgrade).

Ja sam ostao u svojoj sobi (106) koja je bila prostrana i imala pogled na bazen gde je svako vece od 19-22h trestala muzika.

Na cistocu nemam primedbi, mada bi mogli da porade na kvalitetu peskira, prekrivaca i sl. koji je nizak.

Hrana posle par dana postaje zaista monotona ali moze da se jede.

Plaza je mala 30m siroka, ali ima lep ulaz.

Mogu da se vide i lepe ribice mada ih nema previse.

Cak sam video i dve male plavotackaste raze sto me je bas prijatno iznenadilo.

Marina je na 1,5km gde preporucujem obavezno cetvrtkom vece Papas bar gde svira odlican rok bend.

Ovaj hotel bih preporucio prvenstveno solo putnicima ili parovima.

Sef je na recepciji i kosta 10 dolara za svo vreme boravka.

Za porodice sa decom ima malo sadrzaja, video sam tobogan i nesto kao Kids club uz plazu.

Gosti su primarno Rusi i svi radnici znaju ruski kao da su odrasli tamo.

Za porodicnu varijantu uvek bih radije odabrao resort van grada,

ali kome odgovara blizina grada ni ovaj hotel nije los izbor.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ide Stevica 16. Jula... Jedva cekam, javljam komentare :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratila sam se pre par dana. Plaža je mala, odmah pored gradske plaže. Ulaz u vodu je kamenit tako da je bilo posekotina u našoj grupi. Ima ježeva tako da nije preporučljivo kupati se bos.

Kupatilo u sobi je staro, neočuvano... :ciscenje:

Nema besplatnog WiFi u hotelu. Korišćenje WiFi u trajanju od sat vremena se naplaćuje 2$.

Hrana je ok. Verujem da za svakog može da se pronađe nešto. Veliki izbor prelepih kolača za ručak i večeru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hm.... Nadam se da nije bas svuda kamenita :( Bas sam ses morio malo ali ajde.. Valjda se necu nabosti na jeza :D :D A kakva je voda? Kakva je ta gradska plaza??? Je li soba bar malo cista..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Minamark je u samom centru grada, jako lep i sa jako ljubaznim osobljem. Ja sam u Egiptu bila dvaput, nijednom u ovom hotelu, ali imam prijatelje koji su bili prosle godine u njemu i izuzetno su zadovoljni. Kazu da su odusevljene cistocom, hranom, svako jutro im je stizalo sveze voce u sobu, po flasa vode i flasa soka u frizider. Iako su one uzele samo polupansion. Mogu misliti sta je tek stizalo ovima sa all inclusive uslugom ;) Momcici u hotelu su jako ljubazni, one nisu imale nikakvih problema. Jedini problem koji su imale (mozda ce ovo nekome biti smesno ali strah je strah) posto su imale sobu u prizemlju jedno jutro im je usao neki guster i nije hteo da izadje pola sata :) Pa su zvale momke sa recepcije da ga izbace na sta su oni dosli brzinom svetlosti i kasnije u znak izvinjenja opet poslali korpu sa vocem i kolace :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi evo mene... ovde je vrh samo sto su dosadni jako ovi prodavci... Situacija je super no protest no terorizam. Ja sad u retro pabu piem. Tresti ceca... Extra je voli vas stevica lep ko lutka i pocrneo ko cigan

Kisss i ko oce nek dodje minamark hotel sto m od seagulla

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dolazim u Minamark u utorak 23.07 pa me interesuje kakve su sobe? kakva je plaza?:-] Hvala unapred na informacijama...B-)

Izmenjeno (Tamara22)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam posle godine bila u ovom hotelu i zadovoljna sam.sobu smo iz prve dobili ok tak da nisom menjali.plaza je manja ali ni kapacitet hotela nije veliki.kad stignes na plazu imas i ponton sa leve strane kad udjes u vodu imas staro sidro pa tamo dolaze lepe ribice pa mozes da snorkijas malo...hrana ti dosadi posto je skoro svaki drugi dan isto...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Steva89s

Kamo taj izvestaj?

Obecanje...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi hotel je super.... U centru Sakale, na kilometar od marine. Stariji i manji ( u odnosu na one u Memsi i Makadi Bej-u). Iskreno sam izgled hotela mi i nije presudan koliko sama cistoca u sobama i hrana, a sve je bilo na zavidnom nivou. Svaki dan su nam cistili sobu i menjali peskire i posteljinu. Hrana posle 5-6 dan dosadi... ali niko tamo ne ide da zdere, nego da uziva u moru koje je fantasticno (nacionalni park Egipta). Na samom ulazu ima korala i kamenja, treba biti obazriv. Jos nesto... trazite sobu blize moru, mirnije je u odnosu na glavnu zgradu gde skoro sve sobe izlaze na glavnu ulicu koja je jako bucna. Osoblje je preljubazno, iako rade po 12 sati dnevno, uvek su nasmejani i spremni za salu. Ukoliko ponovo odlucim da odem u Hurgadu, sigurno se vracam ovom hotelu. Sve preporuke...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869370
    Ukupno poruka