na12

Iberotel makadi oasis & family resort Hurgada

4 poruke u ovoj temi

Zanimljivo je da niko ne pise da je bio u ovom hotelu koji je visoko kotiran na TripAdvisor-u,i ima dobre komentare.Pa interesuje me da li je neko bio ove ili prethodnih godina u ovom hotelu i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja,muz i dete smo se juce vratili iz ovog hotela, utisci su fantasticni. Soba nam je bila prostrana i lepa, baste su divno uredjene i prepune cveca, dva ogromna bazena, divna hrana, ma nemam ni jednu zamerku.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A plaza?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaza, je nekih 5-10 minuta od apartmana, ali je put do nje, kroz neku vrstu tunela napravljenog od nekog pruca i prosaranog cvecem i palmama, pa je ta setnjica prijatna. Plaza je lepa pescana, puno lezaljki i suncobrana ali se prvi red do plaze brzo popuni. Prilaz u vodu je pescan mada na nekim delovima ima i krupnijeg kamenja mada ni ja ni dete nikad nismo nosili cipele za ulazak u vodu tj sasvim je ok prilaz. Dubina pocinje dosta brzo ali ne prebrzo tako da je sasvimoki za plivace i neplivace. Takodje na nekih 100 m(mislim nije bas neka velia razdaljina) nalaze se tri koralna spruda sa ribicama za gledanje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869012
    Ukupno poruka