tanja jo

Maranello-grad Ferarrija

5 poruka u ovoj temi

Prosto mi je nemoguce da se na ovu temu do sada nije pisalo na ovom forumu. Mozda gresim, ako je tako, molim moderatore da me smeste na adekvatno mesto jer u opciji search nisam pronasla.

Maranello je maleni gradic u Italiji, u kome se proizvodi "breath taking" Ferarri.

Poseta fabrici naravno nije dozvoljena ali zato postoji neverovatno bogat muzej (Museo Ferrari) a sexy crveni autici se voze po celom gradicu i mame vas na voznju.

Kako je to jedinstvena prilika za 90% ljudi da na otvorenom putu protutnjaju ovim malisanom od 420 konja, nikome, pa tako ni mom muzicu, nije bilo zao da plati 100 eur ( tacnije 80 eur + video) za voznju u trajanju od 10 minuta Ferari Californije. Iskustvo je neverovatno cak i meni koja sam se samo sa zadnjeg sedista pridrzvala da mi vetar ne oduva naocare a njemu je to bilo ispunjenje decackih snova!

Definitivno neponovljivo i nesvakidasnje iskustvo!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je odlicna tema, daj nam jos informacija !

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i slike :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na linku http://www.putovanja.info/sr/moja_foto_tura/galerija/8194 postoji Moja Foto tura sa dosta slicica.

Ulaz u muzej je cini mi se 12 eur.

Ispred muzeja vas salecu dealeri koji vam nude voznju Ferrarijem. Mozete se cenjkati ali necete uspeti znacajno spustiti cenu jer svi rade manje vise po istom principu. Maksimalno sto se moze izdejstvovati da se sa vama vozi dodatni putnik ili da dobijete video uz voznju.

U muzeju se nalazi i Ferrari store sa bezobrazno viskim cenama-npr. polo majica kosta 75 eur, kacket 35 eur, cak i skafanderi za bebice.

U muzeju se nalazi kompletna istorija Ferrarija pocev od prvog pa sve do poslednjeg prouzvedenog vozila, bolidi,motori.....itd.

Sve vreme oko vas odzvanjaju zvukovi Ferrarijevih motora od kojih se jezim.

Ja kao zena, ne bih imala nista vise da dodam na ovu temu :-)))

Izmenjeno (tanja jo)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima svezije informacije iz muzeja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887844
    Ukupno poruka