Ton_majstor

"Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΘΑΣΟΥ"

88 poruka u ovoj temi

Bravo Tonac! klap.gif

Ne žuri sa ostalim filmovima.

Doziraj po malo do proleća,

a onda je i leto blizu. osmeh.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fantastično! Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tone svaka ti cast :klanja: :klap:ovo je zaista vredno svake pohvale. Bravo za volju i entuzijazam,na ovim stranama se nalaze pravi ljubitelji Tasosa,i svima ce nam biti veliko zadovoljstvo da posedujemo takav materijal. Tonmajstore unapred hvala!!! :volim:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo, svaka ti cast za trud !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo kolega svaka cast!:klap: Slike i filmovi govore vise od 1000 reci ,svaka cast na entuzijazmu ! Puno ce znaciti ljudima kao sto sam i ja bio u nedoumici prilikom odabira destinacije za letovanje. Prvi put odlazak na ovakvo ostrvo budilo mi je razne sumnje i nedoumice gde ,sta,kuda,koliko,s kim i hvala bogu bilo je tacno tako kao sto su vecina forumasa rekla o tasosu.raj na zemlji ,vracam se sigurno jos mnogo puta .narocito su mi pomogle fotke..Plaza Vati je ostavila najjaci utisak na mene ,raj na zemlji, lepse plaze u zivotu nisam video! Malo ima fotki i videa o njoj !!!! pozzzz

post-25085-1315641545,97_thumb.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo tone :) :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sinoć smo se vratili sa Tasosa. Imali smo odličan smeštaj, vreme i agenciju preko koje smo išli. Sve u svemu jedno lepo letovanje, ali moram da kažem da ne razumem toliku euforiju oko Tasosa. Postoje lepše, sadržajnije, egzotičnije itd destinacije. Obišli smo celo ostrvo dva puta, a najviše smo se zadržali na Pahisu i Nisteriju. Mermerna plaža nas je razočarala, jer zbog ležaljki, gužve i preglasne (tehno) muzike, smo ubrzo postali nervozni i brzo smo otišli. Lepota mermera nije ni mogla doći do izražaja zbog svega pomenutog. Plažu Vathi, npr. nismo ni pronašli. Sve jedno, volela bih da naručim DVD i kao uspomenu na Tasos, a i kao pomoć u sledećem obilasku Tasosa (ako nekad ponovo budemo išli, mada više volim da obilazim uvek nove destinacije).

U svakom slučaju, na Tasosu svako može naći ono što mu odgovara i jako je važno da ljudi tačno znaju šta traže od letovanja, da bi ga dobro proveli. Zato smatram da ovaj DVD može pomoći pre svega onima koji još nisu bili na Tasosu, da bolje izaberu "bazu".

Tonac, svaka čast na ideji! Video prikaz nekog mesta pruža daleko realniju sliku od fotografije.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajna ideja, svaka cast na trudu! Bas se radujem DVD-u!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno još jedan plus!

Blago nama sa tobom! :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka čast Tonac.

Kad god se smorim na poslu, ja skočim na ove tvoje video klipove da se malo provozam Tasosom i odmorim dušu i oči.

Hvala još jednom.

Ogroman i odličan posao si uradio.

:klap: :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemam vise plusica za danas ali i ovaj drugi deo definitvno zasluzuje plus! :klap: :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo i korisno !

Svaka cast na ideji klap.gif i ulozenom trudu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka