Ton_majstor

"Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΘΑΣΟΥ"

88 poruka u ovoj temi

http://youtu.be/dl3iiuZ4Enk

Скала Потамија - Кинира

Додатне информације:

03:16 - десно - симпатичан ресторан

03:57 - тако се продаје мед&ораси на острву

Музика: Џокер - "Дал' је то љубав?" & Енергија - "У песку времена" ©

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://youtu.be/KcRyyHM20KM

Кинира - Рт Бабурас

Музика: Hornsman Coyote - "Morning Star" ©

=====

Мени је ово најлепши део острва, што за вожњу, што за истраживање. Не мислим на плаже, мада је ту успут чувена "Рајска" плажа ("ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ").

Занимљиво је како се у само пар километара белогорична и мешана шума код Кинире мења у потпуно црногоричну и макију, као да из западне Србије одједном треснете на Јадран.

Наравно, и мириси се мењају и од овог дела почиње, јужни, знатно сувљи део острва.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tone, sve pohvale i svaka cast na ulozenom trudu. Ovo je fenomenalno, mnogo si nam pomogao da bolje upoznamo Tasos.Mi krecemo u cetvrtak, smesteni smo u Panagiji i planirao sam da svakodnevno upraznjavamo ture do Pachisa i Limenasa kao i do Alyki i Potosa, tako da nam je ovaj tvoj projekat mnogo pomogao.Naravno, u planu je i obilazak celog ostrva. Nadam se da ce to cetvrtka osvanuti jos koji deo. Sve pohvale i za podmladak, i samo tako nastavite...

Uzgred, muzika je fantasticna i bas je legla...

A tek Bozja Ruka i Maradona...

Veliki Pozdrav iz Obrenovca

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Потрудићу се да до четвртка све окачим (12 делова, као на сату, још пет је остало).

Рендер ових видеа траје сатима, напољу је вруће па пазим да баш не спалим комп.

Хвала велико на комплименту, због тога је ово и рађено, да се види колико је тамо лепо, и да не треба седети на једном месту све време.

Имаш поздрав од камермана. :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ga i drugi deo, nisam naglasila da je snimak prvog dela od raskrsnice kod Makrijamosa pa dalje do Mermerne plaze

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://youtu.be/S1xoSLaM2g8

Рт Бабурас - Манастир Св.Арх.Михајла

Музика: Дарко Солдо - "Ибарска" & Mothership Orchestra - "London Breeze" ©

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://youtu.be/z8tQ31DAd5o

Манастир Св. Арх. Михајла - Астрис

Музика: Dark Stanton - "Get On Up" ©

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://youtu.be/uT7sS7IPPU4

Астрис - Потос

Додатне информације:

01:50 - 02:15 - (са обе стране) одлични смештаји и локације за летовање.

03:57 - 04:08 - ДИМЕНЗИОНАЛНА МЕЂУЗАВИСНОСТ

Музика: Dark Stanton feat. Владана Марковић - "Need You" & (partial) Шефик Ханић - Рике - "Шоферска је туга преголема" ©

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:hahaha: :hahaha: Tonac svaka ti cast za ovaj mix i laganu upadicu !!! Bas ga potrefi kako treba, gde nadje ime izvodjaca pesme, jesi majstor nema sta. :klanja: Plus od srca za starog prijatelja. :ziveli: I da znas da si odusevio starijeg naslednika sa ovim dodatkom u natpisu, on je i na cd - u provalio nase limunzine, valjda mu sad jos interesantnije ovako sa napomenom. :yesss:

Izmenjeno (Deki r-4)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Служимо народу. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tonac legendo, ukinuce SAT emisiju :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://youtu.be/CyUxWkiQ6kg

Потос - Рт Кефалас

Додатне информације:

05:27 - (десно) - "Iris Gold"

Музика: Мillenium - "Горео би Пеугеот..." (for fun) & Dark Stanton - "Riders RMX" ©

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Астрис - Потос

Додатне информације:

01:50 - Претицање преко пуне линије :sorry:

Свака част за видео клипове и за идеју. Следећи корак би могао да буде да се код сваке плаже убаци пар блиц слика са исте. Мислим да би тако направио "фулл" видео путопис. :turista:

Питање: Зар се Росо Гремос не пише са две речи?

Поздрав за Тонца и камермана!

Izmenjeno (mirarbi)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала, друже. Слажем се са твојим предлозима (око чишћења теме).

Што се тиче прописа, крљао сам на три-четр места значајно грецки закон... тако да је то твоје тек мрва на столу мог страха који сам имао на путу. Већина се види. А мртве животиње да и не спомињем.

Брзи, имена су ми давали Грци: ΡΩΣΟΓΚΡΕΜΟΣ је једна реч. Чак, има и "ΩΣΟΓΚΡΕΜΟΣ" (Осогремос), али ајде...

Што се тиче идеја о продукцији и додатних фотки, замисли да је уместо музичке подлоге (тј. преко инструментала) ишао спикер и читао где идемо, шта видимо (лево и десно снмици и слике), и давао мноштво детаља о Тасосу, што је у мом "приручнику" сада нарасло на чистих 40 минута говора. И немам намеру да одустанем, али морам да одем и ове године и онда да се завучем у атеље на пар месеци.

Ја то сам не могу, а осим једно-двоје форумаша са пар слика ниске резолуције (хвала, свеједно"), НИКО ми ништа досад није помогао, икада.

Паре за спикера су зимус скупљене, али материјала НЕМА. Жао ми је.

У следећем животу, претпостављам, биће боље. :sorry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Брзи, имена су ми давали Грци: ΡΩΣΟΓΚΡΕΜΟΣ је једна реч. Чак, има и "ΩΣΟΓΚΡΕΜΟΣ" (Осогремос), али ајде...

Ја то сам не могу, а осим једно-двоје форумаша са пар слика ниске резолуције (хвала, свеједно"), НИКО ми ништа досад није помогао, икада.

Могуће да је једна реч, мада мени у сећању стара, руком исписана табла са две. Што опет не значи да је исправно.

Ја немам неке посебне слике, немам око за то, али ако ти треба можемо се договорити да ти их дам некако.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka