munze

Alf Leila Wa Leila 4* -1001 night Hurgada

227 poruka u ovoj temi

Bas tako...Ne znas sta je lepse hotel ili glas Amr Diaba...totalno ludo...Dok sam ovo slusao kroz glavu su mi prolazile slike Egipta i jos neke pesme poput Inta El Ghaly ili Rohy Mertahalak ...Hocu i ja u Egipat...

Ja imam vecinu njegovih albuma kao i Nawal El Zoughbi i nju obozavam....A Amroo je kralj i ne mogu izdvojiti nijednu pesmu koja nije lepa....Takodje se radujem odlasku i jedva cekam...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam se bqas odusevio,svaka cast .... sad mi je jos lepsi nego sto sam mislio,ajde ljudi koji ste se vratili iz lejle pisiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da mi potvrdi informaciju koju sam cuo od nekih ljudi koji su se skoro vratili iz lejle da je u all inclusive ukljuceno pola sata masiranja dnevno? ako je tako onda je vrh

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

u ovoj temi imamo jednog clana koji je sada u lejli koliko se secam od 9tog do 19tog jula,tako da cjemo za par dana dobiti prave informacije i mozda neke slichke.......

isto sam i ja zeljan da cujem neke informacije iz prve ruke,kako je sada u lejli i u dani beach na plazi...

pozdrav svim forumashima!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima li nekih forumasha koji su vecj bili i vratili se iz ovog hotela ove godine..!!!!!!!

cekamoooo na ovogodisnjim utiscima!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi ja stigoh nocas!!! Hotel je zaista dobar, i vise nego vredan para koje smo platili.

Divno je sve organizovano, hrane ima zaista u izobilju, mnogo mnogo raznovrsne!!!!!Jeddini problem je to sto mozete imati probleme sa stomakom, ja i moj decko smo imali!!!Iako smo pili flasiranu vodicu,prali zube istom i hranili se samo u hotelu!!!

Evo jedna zanimljivost!!!Kada budete stigli ,odmah ce vam na recepciji traziti jos po 10 evra po osobi ako hocete da imate lepu, normalnu sobu.Inace cete dobiti neku rupu u zabiti. I mozda je malo problem sto s'vremena na vreme u hotelu sve smrdi na deponiju, izgleda da je blizu,pa zavisi kako duva vetar!!!

Sto se tice plaze (u Dani),zaista je lepa moze i da se pliva i roni i seta u plicaku, nemam zamerki za plazu, bicete svi zadovoljni, i dobicete red voznje mini busa koji vozi do plaze i nazad.Tu je malo bzw sto je poslednji povratak u 5h.Eto toliko za sada ,pisacu jos kada budem imala vremena!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

superriska,,jos tacno mesec dana i viaaa Leilaaa :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

]

Tako je bilo i u turskoj prosle godine,doplacivanje za sobu i klimu iako je bila klima uracunata u cenu.al ko ce da sitnicari...

Svidja mi se ovaj svez komentar jos manje od tri nedelje jupiiiii

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

u egiptu je i tako to menjanje soba uz doplatu skoro pa redovno..bolje odmah da to odradimo jer ja i tako nisam od onih sretnica sto bi lepu sobu dobila bez baksisa..nece me pa nece :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

konachno neko da se vrati odavde....

realno zaista kazi koliko je daleko plaza od hotela? koliko kosta taxi od hotela do grada....?eto ako imas vremena javni nam kakva su im all inclusive pravila...ja imam josh 7dana po polazim za isti hotel....30og...

veliki pozdrav!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I napisi molim te sta smemo da koristimo sve u dana beach-u ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

konachno neko da se vrati odavde....

realno zaista kazi koliko je daleko plaza od hotela? koliko kosta taxi od hotela do grada....?eto ako imas vremena javni nam kakva su im all inclusive pravila...ja imam josh 7dana po polazim za isti hotel....30og...

veliki pozdrav!

Evo i ja sam bio u istoj smeni...Pitanje za plazu - nije daleko, mi smo se vracali sa nje skoro pa svaki dan jer poslenji bus krece u 17h (ima jos jedan kasnije oko 18h on dolazi po konobare iz kafica na plazi, ali za njega smo skontali pred kraj)...nije daleko, a obzirom da je hrane bilo u NENORMALNIM kolicinama, malo setnje svaki dan nije bilo na odmet. Gledao sam na Google earth i otprilike ima oko 1km znaci nije uopste daleko...

Taxi do grada je oko 35 LE sto ti je oko 350 dinara u jednom pravcu. Dogovoris se sa vozacem da te na istom mestu i saceka i to je cool varijanta skroz...videcete tamo stoji u kaficu ispred lik koji je zaduzen da u ime hotela poziva taxi (Albatros group) mada smo mi koristili i one njihove lokalne (narandzasto-plave).

All inclusive pravila - preko dana imas stalno neke obroke...dorucak 7-10h, kasni dorucak 10-11h...dobices sve sa tajmingom na recepciji...isto tako svaki kutak ima neki svoj kafic koji radi u odredjeno vreme...isto i to pishe na tom papiru...na recepciji bar radi non-stop sa izuzetkom da posle 24h zestoka pica placas....beslatno samo voda....inace preko dana mozes da narucujes sta god hoces viski, votka...jedino se placaju kokteli koje oni smiksaju i oni su 4 eura. Svaka soba dobija svaki dan po dve flashe vode i mozes da uzimas hranu sa dorucka/rucka...(mi smo stalno uzimali i unosili u sobu).

Preko celog dana imate stalno neke organizovane aktivnosti i to iskoristite...Hotel je FENOMENALAN a Mahmud (vodic koji je zaduzen za nase turiste tamo) je realno najbolji organizator svega i slobodno ga pitajte za sta god....

Imate i tu diskoteku - Havana za koju se nekim danima organizuje beslatan ulaz za goste naseg hotela, tako da mozete i to da iskoristite. Imate besplatno koriscenje teniskog terena, fudbalskog, mini golfa, jahanje konja i kamile...ma sve pishe na tom papiru koji dobijete tamo....

Za kraj bih vam preporucio da date taj novac koji vam budu trazili na dolasku, jer stvarno dobijete MNOGO bolje sobe...

Ako imate jos pitanja, slobodno.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam sinoc stiglaaaaaaa...  :D ...prvo da vas sve pozdravim, za ovaj forum sam cula od drugarice koju sam upoznala prosle godine u Lejli.. sta da vam kazem kad sam i ove godine uplatila Lejlu a nikad nisam letovala 2 puta na istom mestu! mi smo prosle godine slucajno uplatili Lejlu u zadnjem momentu jer je sve ostalo bilo popunjeno i ispalo je bolje nego da sam birala danima  :) ..i ove godine smo se odlucili za Lejlu jer smo bili odusevljeni..hranom, uslugom, higijenom, ljbaznoscu osoblja, raznovrsnoscu program i ne znam sta jos.. za hotel imam samo reci hvale.. kao mali grad je, cak ima i muzej koji morate obavezno da posetite.. ako imate neka pitanja slobodno me pitajte jer su mi utisci jos svezi.. a da, za doplatu za sobu: ja nisam htela da platim (jer sam znala da su im sve sobe super) i dobila sam extra sobe, tako da znate da to nije obavezno.. srecno i cao  :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i opet niko nije rekao sta se sve sme koristiti u Dana beach...:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26212
    Ukupno tema
    874183
    Ukupno poruka