munze

Alf Leila Wa Leila 4* -1001 night Hurgada

227 poruka u ovoj temi

veceres u 18:00 polecemo...viaa Leila..jupiii

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@na 12

Perla ima poslednji polazak 2.10. A od ostalih agencija ne znam da, osim Uni toursa, jos neko ima ovaj hotel u ponudi

@altamarea

bas ti zavidim mi bi svi opet tamo ... bilo nam je malo ovih 11 dana :kez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

veceres u 18:00 polecemo...viaa Leila..jupiii

Zelim ti srecan put i da se sjajno provedes!

Jedva cekam tvoje utiske...

kiss, kiss, kisssssss

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Galopeeeeeeeeeeer,cudo da jos nisi postavio komentar ni jedan a dosao si pre mene,poruka ya ostale ne citajte vise forume,uplatite leilu obaveyno i necete se pokajati verujte,hotel je nenormalno dobar,sto se tice pitanja,saveta i ostalih stvari slobodno pitajte ja sam se jutros vratio !!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Auh koji bag nisam ni video tvoj komentar,pitajte mene i galopera sta hocete,nema ni jednu manu bukvalno sto kayes sem danine playe,ali,plaza je u stvari extra(lezaljke,suncobrani,pesak,restoran,bar,......) ali je vestacka uvala i more uopste nije prozirno,ali kazu ljudi koji se kupaju oko 8 ujutro da je super tad,ali zato plaza beach albatrosa je toliko dobra da to nije normalno a taxi do tamo je 10 funti,a ima i hotelski bus koji ide tamo jednom dnevno,cim stignem pisem sve opsirno,pozz za galopera koji je ispunio obecanje i jos me i obradovao recenicom da su i kokteli besplatni kao i zestoko pice !!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno pozdrav za mog saborca,i ja se prikljucujem,slobodno pitajte sve ostalo sem za hotel,njega odmah uplatite a za ostalo se raspitujte wink.gif

Salamualeykoom

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas mi je super drago da ste se lepo proveli, da vam je hotel bio extra i da ste se izdruzili..

malo smo brinuli za vas zbog onih planiranih akrobacija sa pivom na mosticu...ili behu kokteli, ne secam se tacno..i..da li je mostic izdrzao?

altamarea ode, mislim, juce, nadam se da ce i njoj biti tako lepo..

pricajte nam malo vise o hotelu, cega god se setite..hrana, pice, osoblje, sobe, da li vam je bilo cimanje do plaze..i naravno, ako moze neka slicica..

i da ne zaboravim, dobrodosli nazad :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala,hvala

Mostica je bilo vise,ali mogu se pohvaliti da je trio iz Beograda uspesno drao debele nemce i ruse u odbojci u bazenu....

Kao sto rekoh na jotel nemam ama nikakvih zamerki,hrane koliko hoces i sta hoces,i to ti je pred nosom spremaju....Ja sam se od kolaca razbijao.

Sto se tice plaze,vec smo konstatovali da plaza Dane i nije nesto,ali da su ostale super...Oni shatl busevi stalno cirkulisu za plazu i nazad,dobijes tacan raspored kad idu...

Pice je znaci sve dozvoljeno,s tim sto je sve na tocenje,pivo,sokovi,kafu sam pravis i muckas....Jedino koktele ti oni prave i to nisu normalni kolko alkohola sipaju...

Za sada toliko.pozz

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

....Jedino koktele ti oni prave i to nisu normalni kolko alkohola sipaju...

e tu su vas garant debeli nemci i rusi drali i svetili se za sve poraze u odbojci...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A da,zaboravih da odma cim stignete u hotel na rececpiju,u pasos stavite 10 eura i onda dobijete npr sobu sa pogledom na bazen,tihu i mirnu.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je Jovanche na drugoj temi vec elaborirala sa raznim finesama :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

p8121029ho2.th.jpg

p8181310ns7.th.jpg

p8191332ll9.th.jpg

p8121018at3.th.jpg

p8191379vw4.th.jpg

Eto malo slicica

Izmenjeno (galoperr)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je Jovanche na drugoj temi vec elaborirala sa raznim finesama :)

I za manje pare, i to za DVE sobe!

Slikice su super, sad mi malo zao sto nismo uplatili Leilu. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja mogu samo reci da smo se vratili a nismo je obisli celu kolika je..

Pa prvi Unkovic posle 2-3 dana dolazi u lobi bar.mi pijemo koktelcice,on onako izbezumljeno kaze "ja nisam znao da ovo postoji"...kasnije je svako od nas iz dana i dan izgovarao iste reci.....mnooooogo veliki kompleks,svaka cast

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26311
    Ukupno tema
    877567
    Ukupno poruka