munze

Alf Leila Wa Leila 4* -1001 night Hurgada

227 poruka u ovoj temi

ja putujem 30og,sve sam isplatio josh pre 2nedelje,i zovu me juche da mi jave da je aerodromska taxa 111e i da moram da doplatim na aerodromu josh 21e u dinarskoj protivvrednosti.....znachi nemogu da verujem,a od subote pojeftinjuje gorivo za nekoliko dinara po litru ali jat se i dalje pravi lud...znachi ludilo smo najzeshcje:)

Greska,gorivo ipak nece pojeftiniti u subotu..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moja sestra i njena drugarica su u lejli ili ti "1001 noc" kako je drugo ime.

termin 20-31 jul.

nesto sto niko nije spomenuo.polazak jat-a u 18h.let traje oko 3 sata i kusur? u hotelu ste negde oko ponoci.prvi utisak im je bio katastrofa, dobile su em losu sobu em negde gde tresti muzika.sutradan "podmazale" 15 eur i dobile mnogo mnogo bolju sobu.za razliku od njih neki iz iste nase agencije su dobili i bez podmazivanja dobru sobu.znaci nema pravila kako kome zapadne.posle su doznale da su ih nasi malo navikli na cascavanje "srbin dobri,dobri". hotel nije najnoviji ali se 24h cisti i odrzava.u ovaj hotel dolaze uvece gosti i iz drugih hotela na predstave(lejla ima ogromnu arenu za predstave).temperatura je oko 40c preko dana a nocu 28-29c,klima u sobi odlicna. bile su i na plazi (udaljenoj 1 kilometar mini busom kao iz filma ko to tamo peva)koja pripada dana bic hotelu i ruku na srce kazu da je fantazija i da ko ima para bez razmisljanja treba da ide u danu.iako su obe tamnopute i imale dobru podlogu tamo su malo drugi dan pocrvenele.kada su polazile naoruzale su se sa lekovima(pola kofera) za dijareju.za sada se nisu zalile,mada paze od voca sta jedu,samo ljusteno!.bile su na izletu verovatno na tom rajskom ostrvu i kazu da je prelepo.dogovor je bio da mi salju poruke svaki dan i da me izvestavaju(posto ja planiram da idem u egipat u septembru) .ali su samo nekoliko puta poslale ove informacije, kazu nemaju vremena mnogo im je lepo i da ne zaboravim kazu da bih ja za dva tri dana isplatio boravak pijuci vitamin B ili ti hmelj koji se sluzi tako do 23h.za sada toliko. :smorilo:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj najmladji sin i ja smo prosle godine takodje izgoreli ali iz ciste sopstvene gluposti, jer nam je bilo dosadno prvog dana da posle rucka budemo u sobi. citavo popodne smo bili na bazenu i to je posle bio uzas (kod mene manji jer sam tamnoputa ali se moj sin ljustio stalno jer je plav i beo).... znaci nikako u to vreme na sunce... ni po koju cenu. :tuzni:

Za sobu vazi ona prica da smo prosli super bez podmicivanja dve sobe jedna pored druge jer je nas petoro... znaci kako se kome zadesi. :D

Videcemo kako ce biti ove godine pa cemo vam javiti. Jos tri dana....icon14.gificon13.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aaaaaaaa...pa kad ne paziteeee! :PpPpPp ...salim se...nadam se da ce te se cuvati ove godine...vidimo se prekosutra smajl.jpg))))

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

za Unkovica: ja se ubi pisuci a tebi nije stigla poruka!?!! xxx, ne znam kako funkcionise taj 'private'! besan.jpg

Izmenjeno (ljerka)
izbrisana psovka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li ovaj hotel ima skolu ronjenja,i koji hotel je u Hurgadi najbolji po tom pitanju?

Izmenjeno (na12)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam ja cuo,sve ima samo skolu ronjenja nema,jedino da ronis u pesku,jer ionako nema svoju plazu wink.gif

Ali cuo sam da ima u blizini Dane hotela neka skola...Uostalom kad stignes,raspitaj se kod vodica oni sigurno znaju

pozz

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li ovaj hotel ima skolu ronjenja,i koji hotel je u Hurgadi najbolji po tom pitanju?

Ne bih ti savetovala skolu ronjenja u Egiptu. To su uglavnom brzinske skole i nesto sto bitrebalo raditi po 10ak casova ti zavrsis za 2 do 4 dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jer se neko vratio iz leile skoro ,pozz svima koji putuju 11 og ako ima takvih !!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

a da...i jos nest: bez cenjkanja nemojte NISTA kupovati!!!!! znaci spustite im cenu 5 puta pa se cenkajte.. meni je za tasnu od krokodila trazio 400 dolara a dobila sam je na kraju za 70!!! pa vi vidite  :D srecno  :D

A cene u Egiptu su takve da si je opet preplatila... :D

Prvi put u Egiptu, devojka koju sam upoznao u hotelu ode na izlet u Kairo i u nekoj "fabrici" figurica gde su ih odveli da vide kako se to pravi, egipcanin pokusa da joj utrapi neku figuricu od recimo 20-ak cm visine, napravljena od nekog od onih njihovih polu plemenitih kamenja, ne mogu da se setim koji je materijal tacno bio u pitanju... Elem, on je njoj trazio nekih 70-80 evra, na sta mu je ona ljubazno odgovorila "ne hvala"... E tu on krene da trckara za njom, pa evo ti za ovoliko, evo ti za onoliko, na sta mu ona kaze "ma nisam ponela pare". Kaze egipcanin "pa dobro, kol'ko imas"? Ona stvarno nije imala pare sa sobom, prevrne dzepove i izvadi nekih 15-ak funti, na sta se on kao smrkne i namrsti i kaze "dobro, evo ti..." I eto sa 70 evra na 150 dinara... :D

Kaze ona meni "jaaaao, bilo me sramota sto mi toliko spustio cenu..." Ma gde sramota, ne bi on spustio toliko da nema zaradu... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po mom misljenju nisam je preplatila...ipak je to krokodil smajl.jpg a i da jesam neka sam...ja sam zadovoljna...poz smajl.jpg)))

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Unkovic i galoper su garant negde zajedno na visinskim pripremama...vezbaju ispijanje piva poredjanih na mosticu..cisto da ne brukaju boje Srbije pred rusima..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po mom misljenju nisam je preplatila...ipak je to krokodil :) a i da jesam neka sam...ja sam zadovoljna...poz :))))

Pa krokodil u Egiptu nije retkost, dodje im k'o domaca zivotinja :D

Ma zezam se bre, ja sam u fazonu ako mi se nesto svidja, ne pitam sta kosta, bilo gde da sam... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Alo gde ste egipcani sto ste se raspitivali za Lejlu?! Nema nikog da isprica kako mu je bilo po prvi put.... nema smisla da mi sto smo bili vise puta pisemo ponovo isto. ;) Uostalom mozda se vama nije svidelo pa bi trebalo to da podelite sa ostalima. :bolje-da-cutim:

Pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima neka agencija ponudu za ovaj hotel za oktobar,ali da nije prva nedelja u oktobru,negde posle 7.10.Ako neko sazna nek postavi ovde.Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26311
    Ukupno tema
    877566
    Ukupno poruka