munze

Alf Leila Wa Leila 4* -1001 night Hurgada

227 poruka u ovoj temi

Hotel Alf leila wa leila - Hurghada?! Zna li neko nesto o njemu i kakav je prevoz do centra? Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ti znas najvazniju informaciju o tom hotelu- nije na plazi!!!??? Hotel je makar 1km udaljen od mora. Pretpostavljam da za iste pare mozes da izaberes i hotel koji je na plazi.

P.S. I, cista je kicerica.... Ali, ukusi se razlikuju.... srecom :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hotel pripada lancu pickalbatros , u sklopu kog je mislim 5 hotela, možeš pogledati na www.pickalbatros.com sve što te zanima o istom i foto galeriju...

Izmenjeno (slatkiš)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hotel nije na plazi i mora da se pređe ona ogromna ulica gde jure kao ludi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumashi,

zelim najpre da vas sve pozdravim i da vam pozelim srecjan i udoban put ove godine na letovanje.zelim da vam se obratim iz razloga sto mi je potrebna iskrena pomoc od vas koji imate bilo kakva iskustva vezana za grad HURGADU,cene i naravno hotel ALF LEILA WA LEILA 4* - 1001 noc....aranzman obuhvata 11nocenja all inclusive..

imate li kakvog iskustva sa UNI-TURS beogradskom agencijom?

ako neko nesto zna o ovom hotelu neka mi iskreno pomogne,svaki komentar i dobar i los mi je potreban!

puno pozdrava svima,pa ocekujem neke informacije!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdav, nasi prijatelji su bili u ovom hotelu prosle godine i bili su zadovoljni hotelom, sve je ok samo sto hotel nije na plazi nego busom ides do nje tj koristi se plaza hotela Dana beach... hotel je bukvalno u samoj pustinji, pogledaj na ovoj stranici

http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+i...a-hid_8581.html

ili na ovoj http://www.pickalbatros.com/alfleilahurgada/index.htm

cena mu je prilicno povoljna za ALL varijantu tako da ako ti je to bitno, a ova udaljena plaza prihvatljiva slobodno idi u taj hotel. Imaju dobre bazene, hrana je ok...

Toliko od mene... Slike posetilaca imas na holidaycheck.com

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala ti puno na prvim korisnim informacijama,pregledao sam sve na ovom sajtu josh pre nego sto sam se odlucio da idem u ovaj hotel,bukvalno jedva sam nashao agenciju koja ga ima u ponudi.....

nadam se da su uni-turs ok za putovanje,jer koliko sam uspeo da vidim oni imaju i rade samo 5hotela u hurghadi i to sve sa all inclusive programom....

hotel se bukvalno nalazi na skroz neobichnom mestu na sred pustinje,ali koliko vidim da je bash ogroman komplex!

cekamo josh neke sugestije,vesti,savete,komentare o ovom hotelu!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Alf Leila wa Leila po meni je jedan od boljih hotela u Hurgadi u kategoriji 4 zvezdice.

Arhitektura hotela je skroz arapska a i sam hotel je sredjen u tom stilu.U hotelu ima nekoliko odlicnih arapskih restorana ,skoro svako vece organziju se zabravne veceri i veoma cesto na programu su dervishi.Sama koncepcija hotela je takva da gosti uvece ne moraju da izlaze van hotelskog kompleksa

Jedina zamerka hotela je udaljenost od svega...Nalazi se na putu za Safagu i oko hotela bukvalno nema nicega sem peska..Do Dane veoma cesto vozi mini bus ali nije to neka toliko daleka relacija da se ne moze i peske...Manje od 1 km...

Problem moze predstavljati izlazak uvece u grad...bar ranije zadnji bus za Sakalu je polazio negde oko 19-20 h..Tako da izadjes iz hotela pa krenes ka Dani pa ako neki taksista naidje sednes,a ako nista, peske do Dane pa odatle taksijem...takdoje u povratku znaju da odvale neku ludu cenu prevoza jer su svesni da je hotel daleko od svega...

U svakom slucaju hotel je prelep jedini problem moze biti prevoz ali i ne mora ..sve zavisi kako to licno dozivis..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

alessandro hvala ti puno na savetu,zaista mi ovakva iskustva i komentari jako puno znache.

kakve su sobe u hotelu,jer je sve ok oko toga,iz tvog iskustva sta se podrazumevalo pod all inclusive.jel ima nekih radnjica u sklopu hotela i u hotelu dana beach.kakva je plaza,jel ima korala u plicjaku hotela dana beach,jel je dostupno tamo koristiti nesto u sklopu dane,jer sam chuo da je to sestra ovog hotela,zargonski recheno....

aj javni se ovde josh koji put pomogni:)

hvala josh jednom i veliki pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio u Dani pa smo 2-3 puta otisli do Alf Leile ,cisto da vidimo kako je...U principu nisu nam pravili nikakve probleme jer je tada vlasnik oba hoteli bio isti a i hrana i usluga je bila skoro pa ista...Mi smo se cak pokajali sto smo pukli nekih 200 evra vise za Danu jer su tada gosti Leile slobodno setali po nasem hotelu ...ne znam kako je sada,valjda se nije nista promenilo..

Pitaj to u agenciji.Nisam nikada iskreno koristio usluge Unis tursa ali mislim da su ok......

Tamo cesto hoteli menjaju vlasnike i ne mora da znaci da je sve isto kao pre dve godine.

Imas prodavnice u Dani a i preko puta..Videces jedan manji trzni centar i tu zaista ima svasta..Mada je tu sve mnog skuplje nego u Sakali i zaista se ne isplati tu bilo sta kupiti...Secam se da su tu majice kostale oko 350 Le a ista takva je u Sakali oko 200Le ..Tu ti je i jedan bas dobar klub Havana tako da ako volis kubansku muziku mozes lepo provesti vece..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sad su mi iz agencije rekli da se i dalje koristi plaza dana beach hotela kao i da se moze ruchati uzinati na plazi piti razna picja i tako te stvari...da je hotel udaljen jeste,cak sam chuo da je povratna karta preko dana 2e od hotela do grada i nazad,za taksi i sam znam kako je...svuda su taksisti tako malo za*ebani pa deru kad vide da si u nevolji.......

uglavnom imam vremena da saznam ostalo mi je skoro vecj vishe od 2meseca do polazka..

alessandro hvala ti puno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema na cemu.

Dana je jedan od najboljih hotela u kojem sam ja ikada bio.

Drago mi je sto je sve isto kao i pre tako da ces moci da uzivas u svim mogucnostima koje Dana pruza..

Plaza je zaista ogromna i kada sam ja bio nikada nije bilo guzve da nema slobodna lezaljka i slicno.Znala je da bude jedino guzva oko prvog bazena ali to nije nista nepodnosljivo.

Koliko se ja secam tada su iz Leile koristili sve sto i mi samo nisu mogli da rucaju i veceraju...A sto se tice mini golf,sportova,turskog kupatila sve im je bilo dozvoljeno.Cak su uzimali i pica,voce,klopu iz nekih restorana,samo nisu smeli da ulaze u Castello i Clef...Bile su nam drugacije narukvice ..

Nadam se da u Unisu znaju kako je sada .

Inace nije taj taksi toliko skup ...Prosle godine nisam bio u Dani ali sam nekoliko puta otisao do Havane i prevoz nas je kostao oko 20-30 Le...Jednu noc negde oko 4 ujutru jedva nas je jedan taksista odvezao do grada za 50 Le...4 ujutru ,nigde nikoga i moglo mu se...

Mada koliko god da ti naplati sve je to nista u poredjenju sa nasim cenama .

Bas kod tog trznog centra preko puta Dane ima uvek nekoliko taksista....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko sam uspeo da vidim na netu a to je da je albatros tour operater vlasnik 1001nocji,dane bich,albatros resort i josh 2 ili 3 hotela....

stvarno nije puno platiti 50le ili 20-30le za taxi ,koliko je daleko od dane i leile do centra grada,jer se jako puno ide autobusom,taxijem....u jednom komentaru sam sreo na jednom forumu da je 2e povratna karta ali preko dana busevima iz leile,dane...dal' je to tachno ili ne?

znaci pored plaze koju koristish u dani beach,bazena,tamo moze da se npr rucha vocje,sladoled,sokovi i picja koja ulaze u sklopu all inclusive..meni je to bitno,sad pa nesto specijalno preko toga mi i ne znachi puno,vazno je imati ono najosnovnije..da bi se mogao provesti jedan lep dan na plazi///..

alessandro thank's a lot!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao, napokon neko ko je bio u Dana beach. Merkam taj hotel, ali mi je agencija nepoznata. Isto je u pitanju Uni turs.

Mozes li mi reci nesto vise o hotelu, a i o agenciji, ako neko nesto zna

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Поздрав,

ја сам 2005-те боравила 12 дана у хотелу Alf Leila Wa Leila, па да ти пренесем моје утиске.

Мени није сметало што смо удаљени од центра Хургаде, тј., од свих дешавања, а јесте удаљен, и то неких 30-так минута оним њиховим комбићем до центра "града".

Сам хотел је арапски, занимљво конципиран, и стално су организована нека дешавања у вечерњим терминима- трбушни плес, гостовање разних фолклорних трупа...

Храна је одлична, ми смо сви добили по који килограм више, чистоћа је одлична, свакако да је потребно да остављате бакшише...

Испред хотела је низ продавница, тј.на самом улазу у хотел, а после тога на 300 -400 м је други низ продавница који се налази тачно преко пута улаза у хотел Дана.

Ми смо могли у Дани да конзумирамо напитке и ручак бесплатно, плажа у Дани је ок, ништа специјално ( Гифтун острво је без премца када је Египат у питању), Дана је бољи хотел, главни гости су Руси ( ја о њима имам лепо мишљење), тј. они су запосели скупље хотеле, ове мало јефтиније користе Немци и Енглези.

Комби превоз до Дане ( а близу је и пешке, ако нисте лењи) је бесплатан,а по мени, и Алф Леила је одличан хотел- није потребно додатно плаћати Дану.

Када од ова два хотела кренете ка центру Хургаде, све у пустињи, нижу се ланци хотела... и онда сам центар- једна мала селендра, прљава, и тотално незанимљива.

Ми смо пар пута отишли у обиласке радњица, и то је све, нисмо имали никакву жељу да се шетамо по онако безвезном месту, ограничили смо се на Алф Леилу и Дану, и било нам је добро ( мада више не планирамо да летујемо у Египту, Боже здравља, отићи ћемо само на крстарење Нилом ).

Да, ми смо ишли преко Кон Тикија, имали смо ок водича .

Ја сам фасцинирана Каиром и у Каиро бих увек отишла поново, али у Хургаду, и на летовање у Египат више не ( нисам ронилац, па ме стваро не занима број шарених рибица које пливају по мору, више волим да уживам у хладовини и мирису четинара).

Izmenjeno (Margarita)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866031
    Ukupno poruka