munze

Alf Leila Wa Leila 4* -1001 night Hurgada

227 poruka u ovoj temi

i opet niko nije rekao sta se sve sme koristiti u Dana beach... :)

Mi smo se samo kupali na njihovoj plazi, i jednom prosetali oko hotela. "Lejla" ima svoj poseban bar na plazi i mislim da samo njega mozes da koristis.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E to nisam znao,to jos niko nije napisao,do sad je bila prica da sa nasim narukvicama mozemo da uzimamo sta god hocemo iz dane,a jer moze neko od vas ko se upravo vratio da potvrdi informaciju da li stvarno ima zestina uracunata u all tokom dana??? to je pise cak ni na sajtu hotela a bilo bi vrh, a u tom baru na plazi sto ima lejla jer ima i hrane mozda?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@boniko

preko koje agencije si ishao u lejli,je li taj mahmud zaduzen za sve nashe ljude koji gostuju u lejli ili to zavisi individualno od agencije do agencije...

@bluelilly

sta se sve sme koristiti u hotelu dana beach,ili se unapred zna da ima za nas iz leile tamo posebno mesto gde se moze ruchati piti itd.....

puno pozdrava i hvala na komentarima koji cje nam zaista pomocji.....

josh 6dana imam do puta u lejli....

pozdrav svim forumashima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na Dana beach-u moze da se konzumira pice preko celog dana (ima poseban sank za goste iz Lejle) a rucak se dobija na istom sanku za nas iz Lejle...mi smo prosetali Danom i na bilo kojem sanku mozes uzeti pice, bez problema.. ma bilo je extra, idite, uzivajte i ne brinite.. ja sam sa dvoje dece otisla i nisu se zalili, bilo im je super biggrin.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a da...i jos nest: bez cenjkanja nemojte NISTA kupovati!!!!! znaci spustite im cenu 5 puta pa se cenkajte.. meni je za tasnu od krokodila trazio 400 dolara a dobila sam je na kraju za 70!!! pa vi vidite  :D srecno  :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na Dana beach-u moze da se konzumira pice preko celog dana (ima poseban sank za goste iz Lejle) a rucak se dobija na istom sanku za nas iz Lejle...mi smo prosetali Danom i na bilo kojem sanku mozes uzeti pice, bez problema.. ma bilo je extra, idite, uzivajte i ne brinite.. ja sam sa dvoje dece otisla i nisu se zalili, bilo im je super :kez:

Sta je gospodjo sta se pravis vazna sto si ove godine isla pre nas i mi cemo za 10 dana pa cemo da ti pravimo zazubice.

Ma sve sto vam je rekla je tako 100%, nemojte uopste da vas boli glava u vezi leile...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne pravim se vazna!!! a ja tebi zelim lep provod.. cao.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta je gospodjo sta se pravis vazna sto si ove godine isla pre nas i mi cemo za 10 dana pa cemo da ti pravimo zazubice.

Ma sve sto vam je rekla je tako 100%, nemojte uopste da vas boli glava u vezi leile...

Aaahahahahahahahaha... tek sam posle 5 minuta ukapirala KO si xxx!!! plavusa ostaje plavusa!!! hahahahahah... vidimo se ovih dana... Cmoooooooooooook plezko.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisana psovka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@boniko

preko koje agencije si ishao u lejli,je li taj mahmud zaduzen za sve nashe ljude koji gostuju u lejli ili to zavisi individualno od agencije do agencije...

Uni tours ali on radi i za Perlu....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aaahahahahahahahaha... tek sam posle 5 minuta ukapirala KO si jbt!!! plavusa ostaje plavusa!!! hahahahahah... vidimo se ovih dana... Cmoooooooooooook :P

@bluelilly

Bolje ikad nego nikad.

@ ostali

On radi sigurno za perlu i uni tours, za ostale ne znam.

Super je lik i mozes da ga zoves kad god ti treba, a ako ti ne treba ne gnjavi te. :D

Lep provod svima :kez: :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ej ljudi nema potrebe za svadjom....ipak ovde pomazemo jedni drugima....

evo cekamo josh novih i svezih utisaka iz lejle i hurgade...!!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MI SMO JAKO DOBRE DRUGARICE I UOPSTE SE NE SVADJAMO A NOVI UTISCI (OVOGODISNJI) 12.08. KAD SE VRATIMO ALI MISLIM DA NE MOGU BITI LOSIJI NEGO OVI STO IH NOSIMO OD PROSLE GODINE. rolleyes.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mahmud je super lik...zakazace vam razgovor odmah drugi dan da se dogovorite oko izleta i dace vam svoj broj telefona ako nesto zaskripi da ga zovete...znam da radi za Perlu a za Uni turs nisam sigurna...moja preporuka: Rajska ostrva i Safari, to nikako nemojte propustiti...poz  :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispada da jedini ja idem preko Oktopod-a 10 avgusta....

I jos su opet podigli aerodromsku taksu za 25 evra,sto znaci da je sada 115 e....bezobrazluk

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja putujem 30og,sve sam isplatio josh pre 2nedelje,i zovu me juche da mi jave da je aerodromska taxa 111e i da moram da doplatim na aerodromu josh 21e u dinarskoj protivvrednosti.....znachi nemogu da verujem,a od subote pojeftinjuje gorivo za nekoliko dinara po litru ali jat se i dalje pravi lud...znachi ludilo smo najzeshcje:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka