munze

Alf Leila Wa Leila 4* -1001 night Hurgada

227 poruka u ovoj temi

Kako mogu tako lako da menjaju termin,nije to za par sati sto je normalno ovo je za ceo dan jedan???

ako ides preko uni tursa, skratili su nam smenu. u toj smeni idem i ja, samo u drugi hotel. vratice pare za taj jedan dan....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako mogu tako lako da menjaju termin,nije to za par sati sto je normalno ovo je za ceo dan jedan???

nekima je skracjena smena kao sto jovanche reche,a ja pa moram da doplatim josh dan duze....vraticje vam se novac,tako mi je rekao glavni predstavnik ove agencije za nis i juznu srbiju......

plus sto su smradovi podigli avio taxe od 71 na 90e!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

88e a vama sto treba da doplatite je bogami veseli i nocenje i takse.... ufff

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ti stizes kad ja odlazim....preko koje agencije ides..

menjali su se termini zbog jat airwaysa...meni su rekli da je smena umesto 9.08 da je 10.08?

Ja idem preko oktopod-a iz BG,jos mi nista nisu javili u vezi promena,ne bi trebalo....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i malopre sam ih zvao i kazu da nista nisu menjali....to je verovatno Nishki aerodrom nesto menjao letove a?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li neko od vas informacija kakva je plaza hotela dana beach koju mi koristimo..ima li plicjaka ili je normalno za kupanje...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidi se na slikama koje sam postavila kakva je plaza... posle onih bova je deo za plivanje, tako su mi rekli prijatelji koji su ovo slikali... ima plicaka i kazu da je ok za decu, dole je pesak u toj uvali sto se vidi... mada kazu da se dosta oseca plima i oseka pa tako i voda na plazi varira...  :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni se cini na slikama kao da je sitan sljunak a ne pesak,nadam se da nije tako posto mi je pesak mnogo bolji,svi hvale hotel a jos nikoga nisam cuo da hvali plazu nesto,jer to znaci da nije nesto? jer ima neka plaza u blizini koja je malo lepsa i koliko se placa ulaz ako ima,tj u kom hotelu u okolini.A vidim i da je nasa plaza kao vestacki zaliv neki

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad vidis more,sve ce ti biti jasno,sve su plaze lepe,sama cinjenica da si u Egiptu i da je nedaleko od mora pustinja u kojoj imas peska na pretek,posto ga volis bice dovoljna....Opusti se i ne razmisljaj o plazi

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja hvalim plazu u Dani....

Prvi put sam bio u Hurgadi bas u tom hotelu i nemam ni jednu zamerku ni na hotel,ni na plazu ni na uslugu u hotelu..

Tacno je da je na plazi neki sitan sljunak,mada meni to nije smetalo.U principu na recepciji kazu da je to kao pesak iz pustinje mada meni bas i lici na taj pesak ,ali ajde....

Za razliku od nekih drugih hotela u kojima sam bio u Hurgadi u Dani nikada nije bila guzva na plazi,nikada nije moglo da se desi da nema slobodnih lezaljki....

U poredjenju sa Hitonom,Sun and Sea ,Reginom ,Dana ima najbolju plazu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,ja ne bi da smaram vise sa pitanjima jednostavno cu otici i videti :) ionako me ceka pivo na mosticu bas me briga xexexexexexe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tako,ali kako cujem za tu promenu termina,mozda ti odes i pre mene plezko.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Extra je,a jos bolja je pesma Amr Diaba u pozadini,jedva cekam...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tako...Ne znas sta je lepse hotel ili glas Amr Diaba...totalno ludo...Dok sam ovo slusao kroz glavu su mi prolazile slike Egipta i jos neke pesme poput Inta El Ghaly ili Rohy Mertahalak ...Hocu i ja u Egipat...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka