munze

Alf Leila Wa Leila 4* -1001 night Hurgada

227 poruka u ovoj temi

Matori pazi sta si obecao,znaci hladno pivo da me ceka na onom mosticu na bazenu :) nadam se da ga ne sipaju u one case od 1dl smoricu se ,ko god ide u ovom mom terminu da pise obavezno !!!!

Ma nek ga sluze i iz ruke samo nek je hladno,obozavam Stelu mnogo je lepo pivo,kao i Sakara,a vino...pa i nije neko ;)

sve jedno cekamo vas...

A ti @Lili nemoj da si pakosna,poslacemo ti razglednicu (alf salam min Misr) puno pozdrava iz Egipta :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tooo legendo,lili se sprda sa nama i krivo joj sto idemo pre nje :) e cuo sam za to sakara pivo kazu da je super,samo da je hladno .... jedva cekam ... smorio sam se istice mi pasos 22 septembra moram da ga menjam da me ne bi vratili

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

iz zvanicnog travel guide for egipt:

"Please note, however, that public drunkenness (especially the loud and obnoxious variety) is definitely not appreciated - without caution, you may end up drying out in a police cell."

posle ja moram da dolazim da vas vadim..cccc..da sam bar otisla da malo prokopam po sumarcima oko Kragujevca..

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lili ti hoces da nas zaplasis jel da :) pa nisam planirao da vristim tamo posle par piva,a i ne verujem da cemo biti glasniji od rusa,nemaca,engleza ... pogotovo sto drugar i ja idemo sa devojkama ... sem ako se ne udruzimo sa njima xexexexexe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lili ti hoces da nas zaplasis jel da :) pa nisam planirao da vristim tamo posle par piva,a i ne verujem da cemo biti glasniji od rusa,nemaca,engleza ... pogotovo sto drugar i ja idemo sa devojkama ... sem ako se ne udruzimo sa njima xexexexexe

Isti slucaj..meni hanuma ne da da pijem mnogo,a i znam kako da se ponasam sa arapima....eh koliko li sam noci proveo na ulicama Kaira vristeci i pevajuci,pa me niko nije ni pitao...jednom sam bio toliko pijan da sam uzeo onu peckalicu za musice i stavio sombrero na glavu i jurio arape po ulici da ih lupam njome po glavi....eeee to su bila vremena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahahahahahaaha extra,znaci nalazimo se tamo da mi to malo obnovimo :) e a sta mislis jer potrebno da odmah na recepciji castimo nekog sa npr 10 evra da dobijemo ok sobu,nikad tamo nisam bio pa ne znam ,a upravo sam preko neta nasao ovaj hotel za 10 nocenja u istom terminu kao sto idem za 6500din odprilike za 2 osobe??? ne mogu da verujem,jer moguce da je all inclusive tako jeftin cak i u egiptu? iposle mi da se bunimo ako nam hrana nije nesto i slicno ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa sad,ne znam,nisam ni ja bio tamo,ali moguce je takve su cene tamo,a i hotel je malo udaljen i izolovan,pa i to utice na cenu....Uglavnom,mi smo tamo pre vas,pa ti pisem,posto ima internet kafe,sta i kako...

pozz

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A i nas je kostalo 11 nocenja 272 evra All,sto je ok cena...pa videcemo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj fazon,to je tacno,ne zalim se ja uopste nego reko da konstatujem... sad gledam na google earth-u gde je tacno,prava pustinja bukvalno i nacickani hoteli... joj jedva cekam,jos 2 meseca tacno... a ja sam platio 214e za 10 nocenja,extra ... cim tamo stignes da postavis na forum prve utiske,a ja da ti objasnim kako da me nadjes,mada smo se vec dogovorili zar ne( na mosticu sa hladnim pivom) :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

otprilike tako wink.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vi se bas nameracili ...ispicuture ste prave :bez-zuba:

Pa hoce li za mene ostat koje pivce ,imam i ja dusu..heheh

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a ja da ti objasnim kako da me nadjes,mada smo se vec dogovorili zar ne( na mosticu sa hladnim pivom) :)

goatfight1ae6.jpg

svaka slicnost je slucajna..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hoce ne brini se,ima za sve .. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Recicu ja ovima na recepciji da me zovu kad se prijavite ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cuvaj neku gotivnu sobu,a s obzirom da dolazimo predpostavljam u vecernjim satima cekcete nas negde na bazenu.... sa pivom naravno ... :o)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka