saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1170 poruka u ovoj temi

Sudeći po fotkama koje sam napravila sa magistrale, iznad Livadi plaže, prošlog leta, put do plaže je sasvim OK - ukoliko je celom dužinom ovakav kakav se na fotkama vidi:

P7110211.JPG

P7110212.JPG

P7110218.JPG

P7110220.JPG

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auu, slike su prelepe! Cini mi se da je put sasvim dobar, Livadi plazu obavezno stavljamo na spisak ...

Ko ce docekati 1.jul...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onaj ko mora :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Vili Vergina u Skala Potamiji i moze li mi reci nesto vise o njoj? Hvala unapred... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam prosle godine. Jako je cisto i sredjeno ali imate jedan uspon do Vergine. To je jedina zamerka. Isla sam kroz dvoriste hotela ispod Vergine ili okolnim putem tako da nije bilo strasno. Zamalo ponovo tamo da odemo ove godine. Taj deo plaze najblizi Vergini je i najbolji. Bar po meni. Dobro je snabdevena kuhinja. Imate tecni sapun, tecnost za sudje, peskire,.....Pitajte sta Vas interesuje. Imam slike ali neumem da ih postavim. Inace nije daleko od plaze. Pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno sukisa,reci mi samo da li je buka,buduci da je vila pored magistrale? poz :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bila u broju 6. Kao sto se vidi sa plana Vergine, samo dva studia koja nisu u ponudi preko agencije gledaju direktno na magistralu (9 i 10) a ostale terase su bocno i malo udaljene. Buka nije bila strasna (mozda zato sto sam ja bila krajem juna). Ja je nisam ni primetila. Sada kad razmislim, vise su se culi nekad talasi od buke sa magistrale. Pomislis nema nista od kupanja, talasi se cuju a ono su talasici. Ali se tako prostire zvuk. More se vidi samo sa drugog sprata, sa prvog je zaklonjeno hotelom koji se nalazai odmah ispod. Pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno,nadam se da ce i meni biti lepo,ja idem krajem avgusta.Pozz :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posto si vec odlucila mogu ti reci jos neke stvari. U prizemlju imate kupatilo i tus kabine gde se mozete istusirati zadnjeg dana. Super cisto. Petra, zena koja odrzava kucu ce vam reci za stepenice koje prolaze iz dna dvorista do susednog hotela (videcete ih sami). One prolaze pored bazena i niko ne pita zasto prolazite tu. Tom precicom lakse podnosite uzbrdicu do Vergine. Pozzz i lep odmor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvini sto te davim,prvi put idem tamo,mozes li mi reci kakve su cene?I da li si posecivala neke okolne plaze i kakav je prevoz do njih?Hvala puno.Pozz :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoji autobus koji vozi oko ostrva. Ja sam njime isla do Panagije(sela u brdu koje treba videti) koja je udaljena 6km od Skala Potamie. Karta je cini mi se 1.2e. Cula sam da su neki ljudi koji su bili sa nama u smeni isli do Aliki plaze. Na stajalistu ima uramljen red voznje koji je priblizno tacan sto se tice vremena polaska. Sto se tice cena znam da je kugla sladoleda bila 1e, voda 6x1.5l je bila oko 1.5e(cini mi se), hleb oko0.8e, palacinke oko 2e. Za giros se ne secam, mozda oko 2e. Skala Potamia je mala ali ima nekoliko samousluga ali nema Lidl ili neki veci. U Limenasu kod pored Makrijamosa ima veliki supermarket. Ne secam se kako se zove. Prosle godine nisam posecivala druge plaze ali 2009. sam posetila veliki broj ali kolima. Htela sam pasivan odmor. Pozz

Izmenjeno (sukisa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Skali Panagia postoji veći market, ne iz nekog čuvenog lanca, ali dobro opremljen i sa pristojnim cenama.

Veliki market na skretanju za Makriamos je iz lanca "Arvanitidis" i pored marketa kod Skale Rahoni, najveći je i najpovoljniji na Tasosu.

Giros je najčešće 2,3 evra ili eventualno negde i 2 evra, ali sa manje sadržaja.

Da sam na vašem mestu, tj. da sam smeštena u Skali Potamia ili Panagia, a da nemam auto ili motor na raspolaganju, busom bih svakako otišla do Limenasa, kao i do plaža Paradise beach i Aliki i do manastira Svetog Arhangela Mihaila. Naravno, lepo je stići i do juga ostrva, ko ima volju da se malo više vozika busevima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno..pozz :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

7388221452_1acd358ca9_c.jpg

Данас ми се посрећило да вам покажем зашто је тај залив помало контрадикторан за многе.

Ево, сад ће ускоро најдужи дан у години (летња дугодневица), а у пола осам по Грчком времену, залив изгледа овако као на горњој слици. Значи, сенка.

На све то, ветар дува слабије или јаче по цео дан, а то не прија свима.

Ове године се, акоБогда, враћамо БАШ тамо. Прва љубав је наЈача. :wub:

Izmenjeno (Ton_majstor)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa ti to ustvari rasteruješ ljude, hoćeš da budeš sam na plaži!!!!

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26044
    Ukupno tema
    869092
    Ukupno poruka