saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1170 poruka u ovoj temi

Skoro sva vozila u Panagiji su nepropisno parkirana, jer svuda uz put stoje znaci za zabranjeno parkiranje i zaustavljanje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se dobro sećam jedini parking u Panagii je kod škole?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio nekad, u školskom dvorištu... Nema više. Ima samo onaj mali, sa druge strane škole... Ima mesta za 6 auta.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li negde parking mesto za invalide?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam... Verovatno... Jedno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li se kolima moze doci do Golden Beach plaze ili se kola parkiraju u Panagiji

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li se kolima moze doci do Golden Beach plaze ili se kola parkiraju u Panagiji

?!?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Google map je iz raja izašao,

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:neznam:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav iz Potamie, havarija je kolika je gužva. Juče smo čekali nešto manje od 4 sata da se ukrcamo na trajekt, bukvalno je red bio pre Keramotija. Smešteni smo u vili Barbara, za sada osim malog kupatila, nemam zamerki, sjajno za decu, nekada kasnije ću detaljnije o vili. Na plaži je gadno, ljudi bukvalno stavljaju peškire drugima na glavu, odlepila sam danas, neki "naši" su nam skoro seli na stvari... Voda je topla, deca uživaju, vreme odlično, oko 30, taman ostanemo duže na plaži. Sve u svemu, za sada nam je lepo, svesni smo mana, ali ko ih šiša. 

Pozdrav iz Potamie, havarija je kolika je gužva. Juče smo čekali nešto manje od 4 sata da se ukrcamo na trajekt, bukvalno je red bio pre Keramotija. Smešteni smo u vili Barbara, za sada osim malog kupatila, nemam zamerki, sjajno za decu, nekada kasnije ću detaljnije o vili. Na plaži je gadno, ljudi bukvalno stavljaju peškire drugima na glavu, odlepila sam danas, neki "naši" su nam skoro seli na stvari... Voda je topla, deca uživaju, vreme odlično, oko 30, taman ostanemo duže na plaži. Sve u svemu, za sada nam je lepo, svesni smo mana, ali ko ih šiša. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Propala sezona @жућа  @Djilas.M

Izmenjeno (STEALTH)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Propala sezona @жућа  @Djilas.M

Sevrno makedonac ja sam preneo zucinu konstataciju,nisam bio na Tasosu 3 godine,dosadio mi malo..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa tagirao sam te jer sam i ja bio ironican na Zucinu konstataciju.

P.S Ja sam severno makedonac koliko si i ti kosovar

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@STEALTH

Ja jesam kosovar,otac mi je sa Kosova rodom.

Nemoj da se tangiras ko zna kako cete se zvati za deset godina,vidis da stalno menjate identitet.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas je nešto muljavo vreme, pa smo skoknuli do pećine i do Panagije, fina šetnjica.

O vili Barbara baš i nema puno informacija, pa evo i mojih utisaka. Smešteni smo u četvorokrevetnom apartmanu, dvoje dece, muž i ja i nama je nekako knap. App kao i svaki drugi, malo kupatilo, lepa terasa, da ima koji kvadrat više bilo bi dobro. Kupatilo je za Palčicu, to je glavna zamerka i treba mu renoviranje. Ali dvorište je pun pogodak. Ima deo za decu, trambolina, ljuljaške, tobogan i dve kućice, deo je u hladovini. Takođe, ostatak dvorišta sa stolovima je u hladovini, pa je za nas što bežimo u podne idealno. Takođe, postoji i nešto što bismo nazvali "letnja kuhinja". Vlasnica Barbara je sve zamolila da ako kuvaju, to rade u toj kuhinji, tako da nema mirisa. Opremljenja je dobro, mutilica za nes, dva aparata za kafu, toster, posuđe.... Sve u svemu je ok vila, nešto imam plan da sledeće godine ono "pomoćno letovanje", ovde ponovim. 

Mesto bi bilo ok, da nije ovolika gužva, bilo bi mnogo bolje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867526
    Ukupno poruka