saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1170 poruka u ovoj temi

@WOB u kom si smeštaju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

4 godine smo provodili najlepšte trenutke na golden plaži baš u kafiću VIGLI ..... i na žalost vigli ne postoji od prošle godine od kada su ga kupili rumuni ... sad je to "restaurant romanescu" ...

ove sezone do 28. juna nije bio otvoren a unutra je bio i poprilično zapušten i neodržavan ...

prošle godine su tamo bili radovi i čak nam nisu dozvolili da uđemo i napravimo par slika .... ove godine nikoga nije bilo i preskočili smo ogradu i napravili naravno par fenomenalnih fotografija ... ali na žalost nije bilo one konobarice plavušice da nas usluži sa pivom i picom :(

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:sad: šteta

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:sad: šteta

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala @nindza.postar

Izvini @rakel, ja nikako da odem do tamo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo uživajte:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u kafe restoranu Limanaki na Gloden Beach-u..Kakva su vam iskustva i gde se tacno nalazi? Na slikama na instagramu deluje bas fino

.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u kafe restoranu Limanaki na Gloden Beach-u..Kakva su vam iskustva i gde se tacno nalazi? Na slikama na instagramu deluje bas fino

.Pozdrav

ne znam kakav je na instagramu ali kafić kao kafić ... simpatičan i sređen sa ukusom ali ništa posebno ...

ima ga u tri "nivoa" ... prvi je "preko magistrale" ... drugi je usečen u brdo ispod vigli-ja tj sad romanescu restaurant .... a treći su ležaljke na plaži koje su oni zakupili ....

nalazi se kod mola i one dve stene za skakanje na golden beach ... dakle kad se spustite sa panagije idete skroz levo ....

a ako ste u mogućnosti i baš želite da vidite dobar kafić onda ididte do limenasa i potrežite karnagio cafe .... kakako im reklama kaže "place to be day and night" (ili tako nešto) ... i stvarno tako i jeste :) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne znam kakav je na instagramu ali kafić kao kafić ... simpatičan i sređen sa ukusom ali ništa posebno ...

ima ga u tri "nivoa" ... prvi je "preko magistrale" ... drugi je usečen u brdo ispod vigli-ja tj sad romanescu restaurant .... a treći su ležaljke na plaži koje su oni zakupili ....

nalazi se kod mola i one dve stene za skakanje na golden beach ... dakle kad se spustite sa panagije idete skroz levo ....

a ako ste u mogućnosti i baš želite da vidite dobar kafić onda ididte do limenasa i potrežite karnagio cafe .... kakako im reklama kaže "place to be day and night" (ili tako nešto) ... i stvarno tako i jeste :) 

Hvala puno,bila sam prosle god u Karnagiju....bez premca je ,nisam isla do Golden Beacha. to ostavljam za ovu godinu...pozdravvv

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Boravili smo u vili Kostas preko agencije Argus u periodu 25.06.-05.07.2019. Zadovoljni smo smeštajem, studija se čiste svaki treći dan ( i menjaju peškiri ). Jedino je problematičan prvi dan jer se apartmani čiste veoma sporo ( jedna žena čisti ) pa su neki na ulazak u smeštaj čekali i do 15 časova. Do najbliže plaže imate oko 70-100m ali se tu ne kupa skoro niko. Možete ići na gradsku plažu Skala Potamie ( koja se meni lično ne sviđa jer voda ima neku zelenu boju ) ili prema Golden Beach-u gde su mi dosta lepše plaže. I na jednu i na drugu stranu imate oko 500 metara do plaže. Ulazak u vodu je postepen i potrebno je ući u vodu preko 50 metara da bi se moglo plivati. Voda je čista i providna. Talasa ima skoro svaki dan ali koliko sam uspeo da primetim to nikome ne smeta, čak naprotiv... I za vreme talasa voda je čista i ne muti se. Ukoliko ste ljubitelj ronjena teško da čete nešto pronaći jer za deset dana osim malih ribica nećete ništa videti ( govorim o centralnom delu plaže ). Cene iznajmljivanja ležaljki na plaži su dosta šarenolike od 6e za kompet ( dve ležaljke i suncobran ) pa do 50e za komplet. Mi smo boravili na plaži Green Sea i ležaljke smo dobijali za 5-6e ( frape 2,5e, coca-cola 2,5e, točeno pivo 0,5l 3,5e ) i bili smo izuzetno zadovoljni. Kako je neko več ovde rekao najbolje je pronaći smeštaj na polovini zaliva i na kupanje ići prema Golden Beach-u a uveće šetati prema Skala Potamiji. Gosti u ovom mestu su preko 70% Rumuni. Auto smo iznjmljivali u Speedy rent a car ( najpovoljniji su i jedini dozvoljavaju odlazak autom na Mermernu plažu uz obavezno pranje auta pre vraćanja ). U samom mestu imate 3 renta a car agencije i  4-5 agencija koje iznajmljuju skutere, kvadove i biciklove. Takođe u krugu od 400 m od smeštaja imate dve pekare, 4 marketa i benzinsku pumpu. Naišli smo na dva doktora ( koji nam hvala Bogu nisu trebali ) ali mesto nema apoteku ( najbliža je u sledećem mestu na 3km ). Obišli smo mesto Panagija ( muzej maslina, most zaljubljenih i izvore vode ) , Mermernu plažu, Porto Vati, Psili Amos, jezerce Giola, Manastir Arhangela Mihajla, plažu Aliki i arheološko nalazište iza plaže. Sve u svemu jedno prelepo iskustvo.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Golden Beach u svom maniru

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Golden Beach u svom maniru

Prilično duva vetar, pretpostavljam da je ovo snimljeno juče? Imate li informaciju kako je bilo na Notosu ili Alikiju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Alikiju je mirno, ali "tesno". Notos ne znam...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, da li je neko možda imao iskustva sa smestajem Melathron Apartments ili zna nešto više o njemu? Lokacija je Skala Potamia, blizu Golden Beacha.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vodite računa gde parkirate u Panagiji.Danas i juče policija je skidala tablice na vozilima koja su bila nepropisno parkirana.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25896
    Ukupno tema
    862571
    Ukupno poruka