saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1170 poruka u ovoj temi

Od Golden beach-a do Mermerne plaže može da se ide i putem koji ide Limenasu pa se skrene sa njega, nego putem preko brda pa se do Mermerne plaze stize sa druge strane. Pre par godina smo tuda oko 1km isli peske, nema kola makadam je ali mi nije delovao puno losiji od puta sa druge strane, ne znam kako je posle tog prvog kilometra.. Dosta je uzak pa ne znam kako je za mimioilazenje ako se sretnete sa nekim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od Golden beach-a do Mermerne plaže može da se ide i putem koji ide Limenasu pa se skrene sa njega, nego putem preko brda pa se do Mermerne plaze stize sa druge strane. Pre par godina smo tuda oko 1km isli peske, nema kola makadam je ali mi nije delovao puno losiji od puta sa druge strane, ne znam kako je posle tog prvog kilometra.. Dosta je uzak pa ne znam kako je za mimioilazenje ako se sretnete sa nekim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Da, imate taj put preko brda, i mnogo je bliza mermerna. Ja kada sam bio prvi put na Golden beachu bez auta, nisam znao za taj put, i nisam otisao na mermernu. Kada sam posle dolazio autom, posto volim da istrazujem, vrtio sam se tim putem sa mermerne i mnogo je blize. Put jeste uzan, ali sam uspevao autom da se mimioidjem sa drugim automobilima. Ide se uglavnom pored mora, ali je put na dosta vecoj visini, nije pristupacno za kupanje. Ne secam se tacne kilometraze, voleo bih da mi neko napise, ako je skorije isao ovuda, ali znam da je dosta blizi put, i da mi je bilo krivo sto kada sam bio bez auta ne odoh tuda da vidim mermernu. Inece sam hostilan covek po prirodi. ;) Jeste losiji put i uzan, ali moze se proci. Takodje me zanima jel na mermernoj i dalje onaj kafic? Ja je pamtim iz nekih starih vremena kada nije bilo kafica, i nekim lepih iskustava u vecernjim satima. Meni se licno mnogo vise svidja bez kafica i vestacke buke, manje su guzve i manje zagadjenja, i prirodnije je. I nadam se da ce mermerna opet tako lepa biti. ;)

Izmenjeno (Miki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I dalje je taj kafic...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, imate taj put preko brda, i mnogo je bliza mermerna. Ja kada sam bio prvi put na Golden beachu bez auta, nisam znao za taj put, i nisam otisao na mermernu. Kada sam posle dolazio autom, posto volim da istrazujem, vrtio sam se tim putem sa mermerne i mnogo je blize. Put jeste uzan, ali sam uspevao autom da se mimioidjem sa drugim automobilima. Ide se uglavnom pored mora, ali je put na dosta vecoj visini, nije pristupacno za kupanje. Ne secam se tacne kilometraze, voleo bih da mi neko napise, ako je skorije isao ovuda, ali znam da je dosta blizi put, i da mi je bilo krivo sto kada sam bio bez auta ne odoh tuda da vidim mermernu. Inece sam hostilan covek po prirodi. ;) Jeste losiji put i uzan, ali moze se proci. Takodje me zanima jel na mermernoj i dalje onaj kafic? Ja je pamtim iz nekih starih vremena kada nije bilo kafica, i nekim lepih iskustava u vecernjim satima. Meni se licno mnogo vise svidja bez kafica i vestacke buke, manje su guzve i manje zagadjenja, i prirodnije je. I nadam se da ce mermerna opet tako lepa biti. ;)

2017te Obavezna konzumacija 

I red 25 e

II red 20 e

III red 15 e

IV red 10 e

red do kafića 5 e

Prva slika pesak, druga, treća, četvrta silazak sa glavnog puta, peta pejzaž, takođe i šesta :D

IMG_20170821_095839.jpg

IMG_20170821_094834.jpg

IMG_20170821_094859.jpg

IMG_20170821_094934.jpg

IMG_20170821_095432.jpg

IMG_20170821_095536.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je tačno da više ne postoji kafe-restoran Vigli, na steni  povrh plaže?

jedno od meni omiljenih mesta na Tasosu:sad:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja mogu da ti potvrdim tek za dve nedelje...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo malo slika jedne od najlepših plaža Tasosa. Bili smo smešteni u vili Filipidis , preko puta kampa, 50 m od plaže...

DSCF1870.JPG

DSCF2088.JPG

DSCF2022.JPG

DSCF1999.JPG

DSCF1988.JPG

DSCF1883.JPG

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima li svezih informcija ya kafic Vigliiii

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A šta se desilo sa njim?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čitala sam na TA da Vigli  ne radi, a da ćerka vlasnika drži tavernu na nekom drugom mestu. Ja sam baš volela Vigli, pa, ako bi neko mogao da se javi sa lica mesta, bila bih mu zahvalna. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čitala sam na TA da Vigli  ne radi, a da ćerka vlasnika drži tavernu na nekom drugom mestu. Ja sam baš volela Vigli, pa, ako bi neko mogao da se javi sa lica mesta, bila bih mu zahvalna. 

Ja mogu da ti potvrdim tek za dve nedelje...

U nedelju... Najdalje ponedeljak...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala unapred, srećan put i lep odmor vam želim:cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U nedelju... Najdalje ponedeljak...

ima li vesti ...Vigliii:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Izvinjavam se, možda danas... Nisam išao na tu stranu još...

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25910
    Ukupno tema
    863063
    Ukupno poruka