saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1170 poruka u ovoj temi

Drugari, ima li negde ribara ? 

Izmenjeno (bokica76)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Skala Potamiji, kod onog gradskog muzeja na kraju šetališta, svako veče smo uživali posmatrajući kako ribari opušteno vade ulov iz mreža, a sitne ribice bacaju galebovima i mačkama. Ne znam da li su tu i u 'prepodnevnoj smeni, pošto pretpostavljam da pitaš zbog kupovine sveže ribe, mi naveče nismo viđali da je navala za ulovom, sporadično po neko naiđe i kupi kesu girica od njih. 

Izmenjeno (nina_bgd)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Draga bokica76 , videla sam da ste napisali da ste bili u vili Eirini u Golden Beach-u pa me zanima malo više detalja o samoj vili ( da li ima dovoljno escajga, da li je istina da se ne može kuvati, pržiti u sobi...), kao i o samom mestu (prodavnice, apoteka...) .  Idem sa suprugom i detetom od 8,5 god krajem avgusta u tu vilu :-) Da li je istina da ima previše osa na Tasosu ? :shokiran: unapred hvala na brzom odgovoru. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za przenje i kuvanje u sobi stvarno ne znam. Nama niko nije nista rekao. Kuvali i przili nismo ali smo pripremali obroke. Najtoplije preporuke za smestaj. Bilo je posudja sasvim dovoljno.

Peskira dovoljno, sve je uredno i čisto. Vlasnica vile je jako fina.

Apoteka mislim da nema u blizini, mi i sad iz Skale Potamije idemo do Potamije, znam da ima u Panagiji sigurno.

Prodavnica ima u blizini.

Nadam se da idete kolima posto je vila na uzvisenju.

Osa ima...od nas osam za sada nas je ujelo troje :shokiran:

Kupite onu olovku-stik "after bite" (smrdi na amonijak) u nekoj prodavnici i nosite sa sobom. Pomaze momentalno.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super Bokice hvala vam puno na brzom odgovoru. Idemo kolima naravno jer planiramo da obiđemo celo ostrvo :-) uh ne volim što ima osa puno :-( neke preporuke za hranu ? restorani? ...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i mene zanima neki restoran gde ima kuvano posto imam malo dete ,uglavnom videh  na tripadvisor da ima riblji restorani i mediteranska kuhinja ,posto nismo ljubitelji ribe zato pitam. Jos jedno pitanje posto prvi put idem na Tasos  kad se iskrcam u Limines jel cu lako da nadjem mesto Skala Potamia kuco na navigaciji nema ne moze da pronadje mesto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kad se iskrcam u Limines jel cu lako da nadjem mesto Skala Potamia kuco na navigaciji nema ne moze da pronadje mesto.

Pa naći ćeš ako pratiš putokaze; kako to misliš nema Skale Potamie na navigaciji?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa naći ćeš ako pratiš putokaze; kako to misliš nema Skale Potamie na navigaciji?

Nema izbaci Skala i neka druga imena nema nista pod Potamia probo sam Panagia to ima al ne znam dal je to ta Panagia dal ima vise ili samo ta

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@stevan vs probaj Chrisi Akti, to bi trebalo da je S. Potamia.

Ako ni to nema onda probaj Chrisi Ammoudia (to je Skala Panagia), pa se vozi još 2,5km južno do Skale Potamie.

Izmenjeno (Aca14)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema izbaci Skala i neka druga imena nema nista pod Potamia probo sam Panagia to ima al ne znam dal je to ta Panagia dal ima vise ili samo ta

Nemoj da pratiš navigaciju. Panagija i Potamija su sela u brdu, a Skala Potamia i Skala Panagija su na obali mora.

Izmenjeno (nina_bgd)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@stevan vs probaj Chrisi Akti

Ako ni to nema onda probaj Chrisi Ammoudia, pa se vozi još 2,5km južno do Skale Potamie.

Ne uzdam se bas u navigaciju bitno mi je da ima neki putokaz jel koliko vidim to je blizu nekih 10 km od Limenasa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne uzdam se bas u navigaciju bitno mi je da ima neki putokaz jel koliko vidim to je blizu nekih 10 km od Limenasa.

Pogledaj na google maps ili na google earth na kompu ili telefonu, imaš opciju preko google street view da se spustiš na nivo tla i bukvalno odvoziš taj pravac virtuelno sad odmah. :D

Izmenjeno (nina_bgd)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa pogledaj na google maps ili na google earth na kompu ili telefonu, imaš opciju preko google street view da se spustiš na nivo tla i bukvalno odvoziš taj pravac virtuelno sad odmah. :D

hvala puno na odgovoru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Maria & Sofia smestaju?

Pokusavam  da nadjem nesto ali bez uspeha.

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super Bokice hvala vam puno na brzom odgovoru. Idemo kolima naravno jer planiramo da obiđemo celo ostrvo :-) uh ne volim što ima osa puno :-( neke preporuke za hranu ? restorani? ...

Nema na čemu. Mi ne idemo po restoranima tako da ti tu ne mogu pomoći. Jedino giros jedemo van vile a ne sećam se gde smo kupovali...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25887
    Ukupno tema
    862235
    Ukupno poruka