saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1170 poruka u ovoj temi

Da li neko ima iskustva u trazenju smestaja na licu mesta, mi smo uplatili od 14.08.  šest dana vise nije bilo slobodno pa bi smo negde uplatili jos 4. Ako neko ima neki savet bili bi zahvalni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U to vreme, teško...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa tamo ste 6 dana imate vremena....valjda cete naci nesto posle 20-og

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala drugari prepoloviste mi mozak i onako mi se raspade od trazenja aranzmana... ???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A sto lepo ne pitas Nikanu? Nesto ne verujem da je sve popunila. 

Mi smo pretprosle godine odseli u vili Eirini preko nje. Vila je bila skoro prazna, sredinom jula. Izuzetno čisto, uredno. Nameštaj odličan, terase fenomenalne. Jeftin smeštaj a odličan, za one koje idu kolima. Na uzbrdici je, na kraju Skala Panagije. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi,

Pre svega hvala svima, a posebno onim iskusnima ;) , na raznim korisnim savetima. Muz, cerkica i ja putujemo u septembru na Tasos, a opredelili smo se za ovaj potez Golden beach-Skala Potamia. Putujemo kolima i obilazicemo razne plaze, ali smo hteli da imamo blizu smestaja i neku ok plazu za neko popodne ako cerkica prespava neki duzi period pa ostane malo vremena za zujanje. A opet da imamo i neki sadrzaj u mestu i setaliste. 

Nakon iscrpnog iscitavanja raznih tema, izbor smestaja nam se sveo na Vilu Charitini u Skala Potamiji, zbog odlicne lokacije a i prilicno povoljne ponude. Vidim da na forumu ima ljudi koji tek treba da letuju tamo, ali da li je moguce da nema ama bas nikog ko je vec bio smesten u toj vili? :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi,

Pre svega hvala svima, a posebno onim iskusnima ;) , na raznim korisnim savetima. Muz, cerkica i ja putujemo u septembru na Tasos, a opredelili smo se za ovaj potez Golden beach-Skala Potamia. Putujemo kolima i obilazicemo razne plaze, ali smo hteli da imamo blizu smestaja i neku ok plazu za neko popodne ako cerkica prespava neki duzi period pa ostane malo vremena za zujanje. A opet da imamo i neki sadrzaj u mestu i setaliste. 

Nakon iscrpnog iscitavanja raznih tema, izbor smestaja nam se sveo na Vilu Charitini u Skala Potamiji, zbog odlicne lokacije a i prilicno povoljne ponude. Vidim da na forumu ima ljudi koji tek treba da letuju tamo, ali da li je moguce da nema ama bas nikog ko je vec bio smesten u toj vili? :) 

Imate nekoliko opisnih komentara na nikaninom sajtu, a mi idemo bas tamo u avgustu pa vam javljamo kad se vratimo o utiscima.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo smo na letovanju u vili Memories u Skala Potamia. Smeštaj odličan, lokacija takođe. Vila ima dobar položaj, sunce pre popodne a popodne hladovina. Sobe prostrane, kupatilo veliko. Na prozorima i vratima od terase mreže za komarce. Do plaže ima 3 minuta. Pekara preko puta, market dve kuće niže na putu do plaže. Idealno za malu decu. Pesak i plićak. Uz piće u beach baru, koristite ležaljke i suncobran. Ima i širok deo plaže ako nosite svoj suncobran. Domaća kafa 2,5 evra, služi se sa flašicom vode u Smile beach baru. Limunada ili ceđena pomorandža 3,5 evra. Giros pita 3 evra. Duž plaže su kafići, taverne, palačinkarnice...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marencebre, znacice nam vasi utisci, svakako. Mislim da jos jedan clan putuje ranije, u julu cini mi se, tako da ce do septembra valjda biti da se iscita jos nesto. ;) Na Nikaninom sajtu sam procitala misljenja, ali su toliko slicno napisana da sam posumnjala da su ih pisali tipa clanovi jedne porodice :D Haha, salim se. Najbitnije je da je cisto, zbog bebe, a da su malo manji studiji to sam shvatila i iz opisa i i sa slika. U svakom slucaju, jedva cekamo letovanje!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marencebre, znacice nam vasi utisci, svakako. Mislim da jos jedan clan putuje ranije, u julu cini mi se, tako da ce do septembra valjda biti da se iscita jos nesto. ;) Na Nikaninom sajtu sam procitala misljenja, ali su toliko slicno napisana da sam posumnjala da su ih pisali tipa clanovi jedne porodice :D Haha, salim se. Najbitnije je da je cisto, zbog bebe, a da su malo manji studiji to sam shvatila i iz opisa i i sa slika. U svakom slucaju, jedva cekamo letovanje!!!

Ne brini mi smo od 29 jula tamo tako da kad se vratim dobices detaljan opis .Slikacu ti sobu posto cemo verovatno da imamo slicnu ili istu smestenu jedinicu tipa dva kreveta + lezaj za dete.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, jeste. I mi smo ta varijanata, neki studio 2+1  na prvom spratu, sa kuhinjom na terasi. :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo smo na letovanju u vili Memories u Skala Potamia. Smeštaj odličan, lokacija takođe. Vila ima dobar položaj, sunce pre popodne a popodne hladovina. Sobe prostrane, kupatilo veliko. Na prozorima i vratima od terase mreže za komarce. Do plaže ima 3 minuta. Pekara preko puta, market dve kuće niže na putu do plaže. Idealno za malu decu. Pesak i plićak. Uz piće u beach baru, koristite ležaljke i suncobran. Ima i širok deo plaže ako nosite svoj suncobran. Domaća kafa 2,5 evra, služi se sa flašicom vode u Smile beach baru. Limunada ili ceđena pomorandža 3,5 evra. Giros pita 3 evra. Duž plaže su kafići, taverne, palačinkarnice...

Mi dolazimo posle vas :) u Memories. Ako može par odgovora.

Da li imaju peškire, kakav je wi fi, da li tv ima usb priključak. Šta vam se nije svidelo u vili?

Ima li osa, temperatura vode?

Trenutno najbolji giros u mjestu, i slično?

Uživajte...

Izmenjeno (berzas)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi trenutno razmatramo Memories...Mozete li nam preneti vase utiske o vili?

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi trenutno razmatramo Memories...Mozete li nam preneti vase utiske o vili?

Pozdrav

Vila je na glavnoj raskrsnici, sa putem koji se spušta direktno na najbolji dio plaže po nama, oko 250m. Ima parking u dvorištu za 3 do 4 auta.

Mi smo bili smješteni u prizemlju, manji studio sa tri ležaja, sa novijim dušecima :) .

Inače u prizemlju pored tog studija ima veći apartman, za min 4 osobe.

Ostali smještaji su na spratu.

Prednost ovih smještaja u prizemlju je prirodna hladovina, manje buke od susjednih apartmana.

Gazdarica izuzetno prijatna, posteljina se mjenja svakih 5 dana, peškiri svaka 3, a čišćenje svaki dan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krecemo sutra, jedva cekamo da stignemo ???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25889
    Ukupno tema
    862340
    Ukupno poruka