saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1170 poruka u ovoj temi

Hvala na odgovorima, pretpostavljao sam da je tako. A dali je neko mozda bio u Kastrinou studios?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo preko Nikane ima bas dobar izbor smeštaja...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zgodno je naći smeštaj na Nikaninom sajtu, a onda direktno kontaktirati vlasnika, od koga se najčešće dobije niža cena. 

Treba proveriti i druge sajtove gde se često nađe niža cena za iste kuće, od one koju nudi Nikana. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba ispitati sve varijante. Ja imam iskustvo da mi je vlasnik smeštaja ispostavio veću cenu od Nikane...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno sve treba proveriti, Nikana je dobra jel ima stvarno veliki broj smestaja u ponudi sa puno slika i prilicno korektnim opisom. Sto se tice cena mislim da je vecina cena u rangu onih koje ce te i dobiti od vlasnika, mada sigurno vredi probati

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo slali par upita i mimo nje. Prošlo leto par njih je tražilo 5 eura vise po danu, ove godine sam poslala upit vlasniku nekog hotela u Kiniri kad mi je rekao cenu odustala sam, bilo je nekih 50 % skuplje od onog što je pisalo kod Nikane na sajtu. Na kraju sam lepo preko nje rezervisala. Imala sam u ponudi mislim oko 70 vila... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel Marathon...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikani svaka čast i sajtu grckainfo ljudi imaju lep opis i korektni su to sto su uglavnom skuplji to je normalno sto bi oni radili za džabe? sta smo mi njima pa da oni dzaba stupe u kontakt i sve ugovore.Uglavnom se radi o sitnom iznosu tipa 5 EUR 10 dana 50 EUR  .Normalno vlasniku ide u prilog da smanji vama cenu njima ne daje nista.Nikana ne otkupljuje celi kapacitet vila pa da moze da formira cenu i uzme veci deo kolaca.Ako se dogovorite sa vlasnikom mozete proci i 100 EUR jeftinije ali vise ne uglavnom je to,Grci ce frljaju sa cenama samo tako sa 500 smanje na 350 postali su kao Turci,zato vam i kazu skuplji cenu probaju ako upali ako ne oni od Nikane uvek dobe svoj deo na kraju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Provizije nisu tako male kao što mislite. 

Kad god sam unazad par godina od vlasnika dobijao istu ili višu cenu nego na sajtu Nikana i napisao da ću onda uplatu izvršiti preko Nikane, cena je išla dole. 

To su moja iskustva koja sam podelio sa rodbinom, prijateljima i kod većine je priča prošla. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam odustala od Kinire kad mi je lupio cenu. Pri tom mi je poslao mail na 3 strane, razne varijante. Smorila sam se čitajući a pola mi nije bilo ni jasno. Zahvalila se lepo i uplatila preko Nikane. 

Kad je ponuda velika lakše mi je preko nje, neki neće ni da odgovore na mail. Ili odgovore a pričaju engleski kao moja baba pa ništa ne razumem :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovako-našli smo jednu jedinu ponudu koja nam odgovara i to je neka vila Penelope I jedino što znamo je da je skala potamia, I po slikama nam se čini ok. Međutim agencija je christian tour i nigde ne možemo da nađemo neka iskustva putnika što se njih tiče. Pa ako je neko nekada putovao sa njima,bila bih veoma zahvalna kada bi podelio utiske

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To su Rumuni.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kao sto kaze Ackol, to je rumunska agencija. Novi su u Srbiji, mislim da im je ovo prva sezona pa nije ni cudo da nema jos uvek iskustva putnika. U jednoj lokalnoj agenciji koja radi njihove aranzmane su mi ih preporucivali kao pouzdane. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovorima, uglavnom nigde ništa nisam mogla da nadjem po netu, po forumima, pa je onda verovatno to i razlog zašto nema ništa od informacija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rade već nekoliko godina ovde...deluju mi kao ozbiljna agencija.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25912
    Ukupno tema
    863262
    Ukupno poruka