saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1170 poruka u ovoj temi

Zdravo svima! Htela sam da pitam da li neko ima iskustva sa vilom Alkmini, Skala Potamia? Koliko je udaljena od plaže, da li je pogodno za dete od godinu dana, pošto razmišljamo da odemo tamo? Kakva je plaza u Skala Potamiji? Hvala unapred na odgovorima :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo dve godine "pokušavali" da rezervišemo App na spratu, ali nije bilo mesta.  Odlični apartmani, dvostrano orijentisani, ali...

... insistirajte na donjoj kući, jer gornja je udaljena pola metra od ulice, pa su vam zadnje terase "neupotrebljive.

Plaža je blizu, ali baš i nije najbolji deo plaže

Screenshot_2018-05-10-18-51-55.thumb.png

Oznaka na mapi je Alkmini.

Plaža je idealna za dete od godinu dana, jer je jako veliki plićak. Plaža je veoma prostrana, što se vidi na slici, a ima i tuševa.

Izmenjeno (WOB)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A ima i osa.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema plaže na Tasosu bez osa, ili pčela...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slažem se, ali tu ih ima malo više...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene inače vole ose ?. 

Ne znam šta mi je sa telefonom, citiram samu sebe. Ne dozvoljava mi da odgovaram normalno. Daje mi da kuckam samo ovde. Inače, sitno brojimo. Jedva čekam ???

Izmenjeno (bokica76)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izabrali ste najbolje mesto na Tasosu, plaža je ko stvorena za decu.

I mene vole ose, kupite ono smrdljivo što se maže u slučaju ujeda i nema problema. Ima ga u skoro svakom marketu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam to smrdljivo od prosle godine. Bez toga nigde na letovanje. 

Znakove pitanja nisam ja stavila vec su se smajlici "pretvorili" u njih. 

I ja mislim da je najbolje mesto na Tasosu. Ove godine planiram da obidjem i po neku plazu oko Limenarije i eventualno Giolu. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno svima na odgovorima! A ima li nesto da se maze sto odbija pcele i ose? Inace smo rezervisali apartman Alkmini od 2.06-12.06.. Nasli smo smestaj u prizemlju. Samo to je imalo u ponudi, last minute, 40m2 za 3 odrasle osobe i bebu 147 e.:D

Izmenjeno (Aleksandra 85)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili prosle godine kod PAvlosa,sve preporuke za smestaj,cisto i uredno,plaza je blizu,samo prodjete kroz kamp i to je najbolji deo plaze

Pozdrav Ana,

Mi ove godine prvi put planieamo Tasos i bas kod Pavlosa pa ako bi bila ljubazna da nam malo opises vilu i okolinu ima li uvece gde da se proseta i kakvih zanimacija za decu. Za plazu da ne pitamo posto si je vec pohvalila.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno svima na odgovorima! A ima li nesto da se maze sto odbija pcele i ose? Inace smo rezervisali apartman Alkmini od 2.06-12.06.. Nasli smo smestaj u prizemlju. Samo to je imalo u ponudi, last minute, 40m2 za 3 odrasle osobe i bebu 147 e.:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno svima na odgovorima! A ima li nesto da se maze sto odbija pcele i ose? 

Zapali se kasicica mlevene kafe na alu foliji

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dzabe sve to. Kad stvarno navale, ne pomaze nista. Nadimili smo se za sve pare na rucku  u Teologosu, i ostali gladni jer nije bilo moguce jesti a da ne fasujemo i osu uz zalogaj. Doduse, to je bilo moje najgore iskustvo ikada. Bliske susrete smo imali redovno na Golden beach-u, par uboda-ujeda, ali nista tako dramaticno. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A ima li nesto da se maze sto odbija pcele i ose? Inace smo rezervisali apartman Alkmini od 2.06-12.06.. 

U vašem terminu, nema puno osa, pa nećete imati većih problema. 

Najčešći ubodi osa se dešavaju kada ih nagazite, pa zato gledajte gde gazite kad ste bosi, posebno na plaži. 

Kad je hrana u pitanju, a posebno meso, ose rado dolaze u goste. Ne treba mlatiti  previše rukama, jer ih to iritira. Paljenje kafe, koju je 

@drug.lukic

spominjao može dosta da pomogne. 

Zapali se kasicica mlevene kafe na alu foliji

Kašičicu ne morate da zapalite. Biće dovoljno da zapalite samo kafu. :)

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jest, ispade da se pali kasicica, a mislio sam na kolicinu kafe koja odgovara jednoj kafenoj kasicici:D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865771
    Ukupno poruka