saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1113 poruka u ovoj temi

Krajem juna idemo na golden beach, bicemo smesteni u vili filipidis iza kampa. Da li tu u blizini ima prodavnica sa dusecima, perajama i ostalim potrepstinama za decu? Dolazimo autobusom pa me zanima da li tu u blizini ima renta car, iznajmili bi auto na dan dva da obidjemo ostrvo. Hvala unapred na odgovorima. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Blizini kampa, preciznije preko puta njegovog severnog dela, imaš dve rent-a-car agencije jednu do druge. Mislim da je EuropaCar i Hertz u pitanju. Iznajmljivanje auta na jedan dan ti nikako nije isplativo, posebno u pomenutim agencijama koje su franšizne.

Moja preporuka je da prošetaš do Skala Potamije gde ima jako povoljan Speedy rent-a-car (moguće da imaju ekpozituru i u Skala Panagiji gde ti se nalazi kamp, ali ti nije daleko ni da prošetaš ili da ih kontaktiraš mejlom radi upita za rezervaciju i cene. Mislim da su oni jedina agencija na Tasosu koja dozvoljava da se ide autom do mermerne plaže. Za 69 evra možete dobiti auto na tri dana sa full osiguranjem, ako idete u junu i septembru sigurno i jeftinije. 

Speedy sajt

http://www.thassosrentacar.com/

Speedy rent-a-car, Skala Potamiaspeedy.jpg

Skala Panagia kod kampa - Studio Filipidis i označen žutim Rent-a-car (dve pomenute agencije u jednom objektu, lokal do lokala)

FFF.jpg

panagia.jpg

Izmenjeno (nina_bgd)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

одгледах неки клип о с. потамији и голден бичу... 

пут уз саму плажу је забрањен за саобраћај, тј. пешачка је зона?  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam sigurna da je dozvoljen na svim delovima, a sam put ne postoji neprekidno duž celog Golden biča tik uz more. Imaš street view opciju na google earth-u pa se 'provozaj'. Koliko mene sećanje služi tu je uvek puno pešaka, samo poneko dostavno vozilo sam viđala, ali u nekim delovima postoje razdvojeni trotar i saobraćajnica tako da mislim da nije sve pešačka zona. Ako si mislio da ideš tim putem uz more od Skala Potamije do Skala Panagije nećeš moći jer je na nekim delovima zauzet baštama restorana (na trećoj fotografiji gde su ovi plavi pobodeni stubovi tu je leti bašta taverne celom širinom puta), negde je džombast, pun kratera, u suštini je predviđen za prilaz kućama koje su locirane tu uz more, a ne za vožnju njime.

zabrana saobraćaja.jpg

put.jpg

baszta.jpg

Izmenjeno (nina_bgd)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uh... ovo ne izgleda prohodno ni za decija kolica, kamo auto... 

hvala! korisno. da ne tumaram zalud. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Itekako je prohodno za dečija kolica, i ni jedna bašta nije celom širinom, a ima ih dosta. Vozić proazi tuda.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je nekome poznat smeštaj Heaven studios? 

Kakva je plaza u tom delu? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Golden beach i Panagia su nesto najlepse sto sam do sada u Grckoj videla.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko boravio u Afrodite studios (Skala Panagia)??? Prvi put idemo na Tasos, sa dvoje male dece (5,5 i 2,5 god). Ono sto nam je najbitnije jeste to da smestaj bude u blizini plaze. Afrodite je u neposrednij blizini, pa bih volela da znam kakva su vasa iskustva?!?! Ili mozda imate neki predlog????

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam iskustva sa ovom vilom, ali znam da ste sa dvoje male dece izabrali pravo mesto i plazu za odmor..Plaza je divna, blizu je selo Panagia koje je mnogo lepo. Obavezno sa decom idite na Paradizo plazu..Uzivacete nedvosmisleno..Sto se tice blizine smestaja koliko sam ja videla to je malo mesto..Ne moze tu nista biti daleko..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Sandra! :) Svaki komentar i savet je od pomoci! Pozdrav! ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imas puno tema na forumu Tasos...Forum Tasos je po meni jedan od boljih..Sve je obrađeno..Imas podforum Panagia i Plaze na Tasosu..Tu sam opisivala detaljno plaze na kojima sam bila i na podforumu Panagia imas sve lepo napisano o ovom preslatkom selu...Pisala sam tamo negde u junu prosle godine...I glavni grad Limenas je blizu i vredi ga posetiti...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Ove godine smo se odlucili da idemo u Skala Potamiu. Vise puta smo bili na Tasosu i potpuno smo zaljubljeni u ovo ostrvo. Upravo smo u pregovorima oko Thomai Pansiona. Moze li nam neko reci nesto malo vise o njemu, da li je to samo vila bez dvorista ili ne? Takodje, interesuje nas ta zajednicka kuhinja. Ima li dovoljno posudja ili trebamo da nosimo? 

Sto se tice same Potamie, vec smo izlistali ceo forum i pregledali milion slika i videa. Ono sto nigde nisam video su klupice na setalistu, neke poslasticarnice... Da li i koliko je udaljen sam market i kako je snadbeven? Sama vila je na samom kraju Potamie, kod neke male marine za camce. 

I jos nesto a sto nigde nisam mogao da pricitam a to je iskustva o pecanju. Ima li nekih "terena" u blizini posto bih nosio i pribor :)

Hvala... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krajem juna idemo na golden beach, bicemo smesteni u vili filipidis iza kampa. Da li tu u blizini ima prodavnica sa dusecima, perajama i ostalim potrepstinama za decu? Dolazimo autobusom pa me zanima da li tu u blizini ima renta car, iznajmili bi auto na dan dva da obidjemo ostrvo. Hvala unapred na odgovorima. 

Ima bas na setalistu na golden beachu nekoliko prodavnica sa dusecima, i slicnom opremom. Tu su i marketi. Ima i renta car, mi smo tu iznajmljivali onaj cetvorotockas,a pretpostavljam da imaju i auto. Imas i u Skala Potamia koja je odmah pored renta car. Da biste uzivali u lepotama Tasosa, potreban vam je auto. Ima mnogo toga lepog za obici.

Izmenjeno (Miki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25096
    Ukupno tema
    831267
    Ukupno poruka