saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

Kakva je Skala Panagia?

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvi sve apartmani postoje na Skala Potamiji?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na šta mislite kad pitate kakva je Skala Potamija? Kakva je priroda, kakav je noćni život, kakva je plaža, ima li komaraca, pošto je giros??Ili sve to?Pa, dok se ne jave stručnjaci za ovo mesto, a ima ih, i dok vi ne iščitate temu, i dok ne konsultujete google maps, evo malo priče... Skala Potamia je turističko naselje  u velikom zalivu duž kojeg se prostire  peščana plaža sa dugačkim plićakom. Često bude talasića, onda se voda malo zamuti.  Bude i osa. Zaleđe je zeleno, a šire okruženje planinsko (najviši vrh Tasosa, Ipsario, oko 1200 metara nadmorske visine, često skriven u   oblacima). Blizu je tradicionalno i lepo selo Potamia. Apartmana ima svih vrsta. Imam utisak da su cene apartmana na Tasosu u proteklih par ne-covid godina značajno porasle, verovatno zbog popularnosti kod Bugara i Rumuna. Cene vanpansionskih usluga su , rekla bih, iste kao i u bilo kom drugom ne-elitnom turističkom mestu u Grčkoj. Mislim da je mesto dobro za porodice sa malom decom, kao i za one koji vole "aktivni odmor":D pozdrav

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo dve godine "pokušavali" da rezervišemo App na spratu, ali nije bilo mesta.  Odlični apartmani, dvostrano orijentisani, ali...

... insistirajte na donjoj kući, jer gornja je udaljena pola metra od ulice, pa su vam zadnje terase "neupotrebljive.

Plaža je blizu, ali baš i nije najbolji deo plaže

Screenshot_2018-05-10-18-51-55.thumb.png

Oznaka na mapi je Alkmini.

Plaža je idealna za dete od godinu dana, jer je jako veliki plićak. Plaža je veoma prostrana, što se vidi na slici, a ima i tuševa.

Da li si bio u ovom smeštaju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljamo o Tasosu za ovu godinu, gledala sam preko Nikane smestaj u Golden Beachu : Hatzigiorgi apartmani.

Zanima me kakvo je mesto Skala Panagia, ima li negde da se proseta, da li je zivo ili mrtvo? Kakvo je snabdevanje, restorani? Bili smo jednom na Tasosu 2016 u Potosu, i bilo nam je lepo, obisli smo skoro celo ostrvo, ali Golden beach nismo, pa bismo da ponovimo tamo.. Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preskoči Nikanu... Imaš sajt go-thassos na kome ćeš naći skoro svaki smeštaj u Skalama

Skale su mnogo mirnija i kulturnija mesta od Potosa i ne oskudevaju u restoranima i prodavnicama.. Ako se ne plašite mraka, imate 4km štraftu za šetanje...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se sa gornjom porukom.

Nikana ti ne treba..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam, nasla sam tu vilu na tom sajtu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi jos ne uplatismo (bilo je pitanje kad cemo oboje da dobijemo odmor) :( gledamo ovih dana i nikako da odlucimo...

Najvise mi se svidja onaj San Giorgo, ali naravno nema mesta.

Trazimo app da ima mesta (da nije ono cetvorokrevetna soba od 20 kv), i da je blizu plaze. 

Sve sto nadjem je 500-600 m od plaze :(  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

IMG-84951a9d224ef2292624bfd387d93349-V.j

Slika od danas....32 stepena

IMG-84951a9d224ef2292624bfd387d93349-V.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divne slike!

Samo da javim, uplatili smo preko Nikane : Nama apartments, sredinom jula, Skala Potamia :)

Ja sam zelela onaj San Giorgio, ali nikako nije bilo mesta, mozda neki drugi put, smestaj nam nije toliko vazan, osim da je prostrano, cisto i blizu plaze.

Tasosu lepi, stizemo! 

ps. Sto se tice vaseg sajta go-thassos, stvarno nismo mogli da nadjemo nista deset noci, problem su bili termini. Sve sto valja je vec zauzeto, ili je 800-900-1200-1500+ e..

Hvala vam svakako :)

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka