saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

 

A ima li nesto da se maze sto odbija pcele i ose? Inace smo rezervisali apartman Alkmini od 2.06-12.06.. 

U vašem terminu, nema puno osa, pa nećete imati većih problema. 

Najčešći ubodi osa se dešavaju kada ih nagazite, pa zato gledajte gde gazite kad ste bosi, posebno na plaži. 

Kad je hrana u pitanju, a posebno meso, ose rado dolaze u goste. Ne treba mlatiti  previše rukama, jer ih to iritira. Paljenje kafe, koju je 

@drug.lukic

spominjao može dosta da pomogne. 

 

 Zapali se kasicica mlevene kafe na alu foliji

Kašičicu ne morate da zapalite. Biće dovoljno da zapalite samo kafu. :)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala puno svima na odgovorima! A ima li nesto da se maze sto odbija pcele i ose? Inace smo rezervisali apartman Alkmini od 2.06-12.06.. Nasli smo smestaj u prizemlju. Samo to je imalo u ponudi, last minute, 40m2 za 3 odrasle osobe i bebu 147 e.:D

147 eura po danu? Mi smo iznajmili mezonetu za nas osmoro, 110m2 sa bazenom, dva kupatila za 13 noci od 15.7. za 1750 eura. Doduše rezervisali smo jos u oktobru i 800m je od plaže, što nama ne igra ulogu pošto smo kolima. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

147 eura po danu? Mi smo iznajmili mezonetu za nas osmoro, 110m2 sa bazenom, dva kupatila za 13 noci od 15.7. za 1750 eura. Doduše rezervisali smo jos u oktobru i 800m je od plaže, što nama ne igra ulogu pošto smo kolima. 

Ne draga. 147 eura za 10 noci! 49 eura po osobi! (3 odrasle osobe)

14,7 eura je dan!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to je super cena.  Mi uvek idemo od 15.7. zbog mog odmora, koji je svake godine u tom terminu pa nemam predstavu koliko kosta smeštaj u junu :rolleyes:

Biće vam super, mi ne možemo da dočekamo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Prosle nedelje rezervisan smestaj villa Charitini za pocetak avgusta .Direktan kantakt sa vlasnikom bez posrednika.Sad cekamo leto  :)

Pozdrav Stevane,

Ako moze mala pomoc oko vile Chartini, kako ste zadovoljni smestajem i kakva je plaza jel sitan pesak ili ima nekog kamenja (zbog dece). Kako ste stupili u kontakt sa vlasnikom i koliko je bilo jeftinije.

Hvala unapred!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelju rado bi ti pomogao ali ja tek treba da letujem od 28 jula .Smeštaj sam rezerviso u decembru licno sam stupio u kontakt sa njima imaš na netu njihov sajt ili tako nesto kao njihova stranica ,popunis formular na njihovom sajtu i oni ti odgovore na e-mail brzo stupis u kontakt ocu da kažem meni su za kratko vreme odgovorili na moja pitanja.Posle smo se porukama sve dogovorili .Ono sto mogu da ti pomognem je da imaju sobe dvokrevetne sa mogućnosti ubacivanja manjeg lezaja za dete .Imaju i kao apartman nesto tipa dve sobe sa po dva lezaja,ako si gledo slike video si da su sobe manjeg gabarita al prednost je mesto jer su u centru,kazi da je plaza tu odlična.Oni su to meni rekli ako lazu oni onda lazem i ja tako su mi rekli nadam se da je tako.Smestaj je povoljan stupi licno sa njima u kontakt i dogovori se ,ali nemaju velike kapacitete moguće je da je sve zauzeto proveri.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lokacija i dvorište je sve što Charitini nudi... Prošlog leta, na putu iznad (kuća je oko 10m ispod puta) je bilo nanizano 5-6 kontejnera... uglavnom prepunih... nije baš bilo prijatno...

Dvorište - letnja kuhinja.... Neprocenjivo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija sto se tice lezaljki i suncobrana? Da li se dobijaju uz naruceno pice ili se posebno placaju i koliko?

Interesuju me Golden beach, Paradise, Marble, Aliki

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi, trebao bih savet i malu pomoc. Idemo na odmor       (dvoje dece od 5 i 7 godina i supruga i ja) od 15.08. i izbor je pao na Scala Potamia. Dali je u to vreme uopste moguce naci smestaj na bum na licu mesta ili je to ludost?? Dali neko ima iskustva sa Kastrinou studios, na slikama izgleda sve lepo, dvoriste je super, ali zanima me kako to sve izgleda uzivo, kako je opremljena kuhinja, kakvo je kupatilo i najblizi deo plaze kakav je? Hvala svima unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne bih rizikovala sa dvoje dece da idem na bum u sred sezone. 

Ako želite da prođete jeftinije možda je pametnije da nađete neki smeštaj i kontaktirate direktno vlasnika. 

To je moje mišljenje... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

15.8 je praznik u Grckoj, nema gde ni sibica da padne na plazi, a o slobodnim sobama da ne pricamo....tamo od 20.8. je vec druga prica al i moj savet, nemojte na put bez rezervacije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je i to vreme, ludost...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovorima, pretpostavljao sam da je tako. A dali je neko mozda bio u Kastrinou studios?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo preko Nikane ima bas dobar izbor smeštaja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka