saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

826 poruka u ovoj temi

Moze da se nadje al za petoro 55 do 60 eur noc,to je realno cena za jul ,avgust.Pogledajte preko nikane ili na sajtu grcka info ili preko booking .Ako gledate preko booking racunajte 20% nizu cenu od navedene ako licno kontaktirate vlasnika.Takodje sam ja mislio da je mnogo skuplje al nije moze da se nadjem. Kad sam u decebru rezerviso smestaj 35 eur jul,avgust 40 za troclanu porodicu mislim da nisam mogao jeftinije da nadjem al licno sam stupio u kontakt sa vlasnikom.Bolje da si pred novu godinu rezervisala ,sad su mozda malo digli cenu al spustice ti sigurno malo, ti ponudi koliko mozes da das.Pazi to je sve studio nas narod mesa studio i apartman to nema veze jedno sa drugim.Nisi rekla koji mesec oces da putujes ali da racunam jul,avgust ? Pazi ako gledas preko nikane i ostalih licno kontaktiraj vlasnika bice jeftinije ,te price oni nista ne uzimaju to pada u vodu licno sam se uverio bolje da tebi smanje cenu nego da njima daju deo novca.Mislim da moze da se nadje za 55 eur to jest siguran sam ,cak mislim da Potos mozes da nadjes za 50 eur za petroro to je uglavnom dve sobe u jednoj bracni krevet i lezaj a u drugoj dva kreveta ono kako se kaze malo stisnuto al jbg za te pare nema bolje.Ako putujes u junu ili septembru moze da biras za taj iznos.Tu gde sam ja rezerviso ima studio za 4 osobe nema za 5 inace bi vam pomogao za taj smestaj al budi sigurna moze da se nadje .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potos sam nasao ima za taj iznos za 5 min nasao sam par smestaja :) samo dal ima slobodnih termina to je pitanje pogledaj preko nikane ima za 55 eur i za 60 eur to mozes da oboris na 50 a ovaj drugi na 55 lagano.Pazi licno kontaktiraj vlasnika ne spominji gore navedene nadji njihov kontakt i posalji im email ,Skala potamia tesko ispod 60 sve je skuplje na 60 mozes da oboris al za 55 moras malo da trazis ako mogu da pomognem kazi tu smo da pomognemo.Za cetvoro ima mnogo veci izbor al za 5 manja je ponuda  pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stevane hvala,kao da si mi pomogao.

Sto se tice cena,oni su preterali,ali to je uglavnom generalno misljenje dosta ljudi sa kojima sam pricala.Mene mrzi da pisem nazive svih vila i cene koje su mi vlasnici dali.Najniza cena je bila na Kinira plazi,65 evra za noc,pa sam ja lepo zamolila vlasnika da nam izadje u susret i da za 55 evra a mi bi uplatili 12 noci ,rekoh njima je to slobodan termin pa da im ne pravim rupu od dva dana koliko bi bili prazni.Ali avaj,sa rupom ili bez,oni odgovorise- Zelimo vam lepo leto i nadamo se da ce mo se nekad sresti.

I sta ja na to da odgovorim?Uz sve moje napore svi mi nude sledece- cena za deset noci je 900 evra ali za ranu uplatu mozemo da vam ucinimo pa da vam damo za 800 evra.

Ja procitam mail,lagano se nasmejem da ne bi prosistala kao ekspres lonac i nastavim dalje da trazim.I tako jo9s od pocetka januara.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja preporuka za apartmane Amalia. Dvosobni petokrevetni apartman sa dve velike terase prosle godine smo placali 65 e dnevno za period posle 20 jula.

Smestaj cist. Gazdarica cisti apartman svaki dan. Iobicno nam ostavi po koji krastavac iz baste za salatu.

Plaza na pet minuta hoda i vrlo fina u tom delu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima :D Sa porodicom , krajem avgusta, idem na Tasos, Golden Beach , vila Irini (Eirini) . Zanima me da li neko ima iskustva sa ovom vilom i kakva je prošle godine bila situacija sa pčelama, komarcima....? Hvala unapred svima . :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja preporuka za apartmane Amalia. Dvosobni petokrevetni apartman sa dve velike terase prosle godine smo placali 65 e dnevno za period posle 20 jula.

Smestaj cist. Gazdarica cisti apartman svaki dan. Iobicno nam ostavi po koji krastavac iz baste za salatu.

Plaza na pet minuta hoda i vrlo fina u tom delu.

Jel imate neki mejl za direktni kontakt?

Pozdrav svima :D Sa porodicom , krajem avgusta, idem na Tasos, Golden Beach , vila Irini (Eirini) . Zanima me da li neko ima iskustva sa ovom vilom i kakva je prošle godine bila situacija sa pčelama, komarcima....? Hvala unapred svima . :D

I ja sam bio zainteresovan za ovu vilu, čak sam i mejl slao ali nisam dobio odgovor. Jeste li direktno kontaktirali ili preko Nikane?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nole73 , tu vilu smo našli preko rođake koja drži turističku agenciju i sa nekim popustima izadje nas oko 390 E. Dobili smo dobre preporuke za nju e sada videćemo. Radi je dosta naših agencija. Pozdrav. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam ih prvo kontaktirala preko Nikane ali nije bilo slobodnih mesta ,a onda sam ih kontaktirala mail om i dali su mi za iste datume nizu cenu.

amalialvilla@gmail.com

Izmenjeno (sara76)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo odseli u toj vili 2016.

Preporucujem je najtoplije. Cisto, uredno, predivan pogled, fina gazdarica. Redovno ciste, menjaju posteljinu i peskire. Terase prostrane. Samo reci hvale. Nemaju apartmane u ponudi zato ove godine nismo tamo rezervisali. 

Osa ima mislim svake godine, za komarce se ne secam. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li može neka dodatna informacija o sobama što gledaju na zapad u Fotini studiu na Golden beachu, jel slike odgovaraju vidjenom? Da li obe terase imaju hlad tokom popodneva?

hvala unapred, pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima! Htela sam da pitam da li neko ima iskustva sa vilom Alkmini, Skala Potamia? Koliko je udaljena od plaže, da li je pogodno za dete od godinu dana, pošto razmišljamo da odemo tamo? Kakva je plaza u Skala Potamiji? Hvala unapred na odgovorima :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo dve godine "pokušavali" da rezervišemo App na spratu, ali nije bilo mesta.  Odlični apartmani, dvostrano orijentisani, ali...

... insistirajte na donjoj kući, jer gornja je udaljena pola metra od ulice, pa su vam zadnje terase "neupotrebljive.

Plaža je blizu, ali baš i nije najbolji deo plaže

Screenshot_2018-05-10-18-51-55.thumb.png

Oznaka na mapi je Alkmini.

Plaža je idealna za dete od godinu dana, jer je jako veliki plićak. Plaža je veoma prostrana, što se vidi na slici, a ima i tuševa.

Izmenjeno (WOB)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izabrali ste najbolje mesto na Tasosu, plaža je ko stvorena za decu.

I mene vole ose, kupite ono smrdljivo što se maže u slučaju ujeda i nema problema. Ima ga u skoro svakom marketu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili prosle godine kod PAvlosa,sve preporuke za smestaj,cisto i uredno,plaza je blizu,samo prodjete kroz kamp i to je najbolji deo plaze

Pozdrav Ana,

Mi ove godine prvi put planieamo Tasos i bas kod Pavlosa pa ako bi bila ljubazna da nam malo opises vilu i okolinu ima li uvece gde da se proseta i kakvih zanimacija za decu. Za plazu da ne pitamo posto si je vec pohvalila.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dzabe sve to. Kad stvarno navale, ne pomaze nista. Nadimili smo se za sve pare na rucku  u Teologosu, i ostali gladni jer nije bilo moguce jesti a da ne fasujemo i osu uz zalogaj. Doduse, to je bilo moje najgore iskustvo ikada. Bliske susrete smo imali redovno na Golden beach-u, par uboda-ujeda, ali nista tako dramaticno. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26375
    Ukupno tema
    881365
    Ukupno poruka