saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

825 poruka u ovoj temi

Independence day 2017

IMG_20170704_141809.jpg.0e27ffda232c0fb1

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skala Panagia

IMG_20170706_180748.jpg.1e8b178188c63e9f

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo kratko da pohvalim smestaj u Elenanina (skala potamija ), nista specijalno ali korektno. Na pet dana promena posteljine i peskira,uredno dvoriste, parking prekoputa vile , plaza prodavnice na par minuta hoda .Ima klima koja je u ceni smestaja za sef doplatili jedan euro dnevno .

Izmenjeno (neofit)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo posle puno citanja i informisanja sa ovog foruma da i ja napisem koju.Bio sam smesten u vili Suzi u Skal Panagia,koja je u sklopu sa restoranom Finikas i nalazi se naspram kampa,50 m od mora.Moja ocena u celini za tu vilu od 1-5 je 3.5.Sobe su pristojne na spratu,a u prizemlju sem mog studia br.3,ostale su solidne.Naime moj studio je delio tanak zid od kuhinje restorana.U tom zidu je instalirana vodovodna cev od sudopore restorana i to sustanje vode svakih par sekundi do 2 izjutra je uzas,a ujutro uzas pocinje u 6-7h.Tako da za lep i miran san nije bilo ni 5 sati.svideo.

Pozdrav svima na forumu, da li je jos neko imao ovako negativno iskustvo u vili Suzi? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Filipidis, Golden beach? Kakva su iskustva, plaza?

received_889769757852426.jpeg

received_889769774519091.jpeg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Irini Golden beach?

Pokusavao sam da nadjem ista ali bez uspeha.

Hvala unapred..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve pohvale za vilu Akeksandros u SP

Cisto, uredno, prostrano,domacini za svaku pohvalu

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav!

Idem sledece nedelje preko Argusa i nisam uspela od njih da dobijem info da li se organizuju krstarenja brodicem iz Skala Potamia?

I kakva su iskustva sa vilom Suzi?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takodje bih zeleo da pohvalim Fotini studio na Golden beachu.
Kuca se nalazi na samoj plazi, prvi red kuca, tacnije hotela i vila do mora koje izlaze na plazu, odma do hotela Fedora i Golden sand.
U kuci se ispod soba  nalaze prodavnice sa suvenirima i opremom za plazu, Gore su samo cetiri veoma prostrane sobe koje po potrebi mogu da budu dvokrevetne, trokrevetne i cetvorokrevetne, mada mislim da je tada vec malo skuceno, za dvoje ili troje je idealno. Dve sobe ( 1 i 4 ) gledaju na plazu i more, a druge dve (2 i 3 ) gledaju na planinu. I jedna i druga opcija su odlicne, svaka ima svoje prednosti kao i mane, tako da nemojte se kolebati ako nemate slobodnu sobu koja gleda na more. Namestaj je nov, kuhinja nova, sa novim aspiratorom friziderom i sveim sto vam je potrebno. Kupatilo nije klasicno Grcko sa malom tus kabinicom da nema mesta gde da se okrenes, nego je veliko, sa pravom ugaonom kadom sa mestom za sedenje.
Ono sto je jako bitno je to da je higijena na zavidnom nivou. Sve je jako cisto i uredno, a sobe se ciste i sredjuju na svakih dva dana, takodje tada se menja i posteljina i set peskira ( jedan mali i jedan veliki ).
Terasa je takodje velika prostrana sa tendom i lepom garniturom za sedenje.
Odlicna pekara se nalazi preko puta, kao i odlicno snadbeven minimarket ,za nijansu je skuplji od velikih super marketa nista jako znacajno, kada uzmes u obzir da ne moras da palis kola i ides u Skala Potamiju ili bilo gde, odlican je.
Sa leve i desne strane od smestaja na setalistu se nalazi bar 5 restorancica gde mozete da doruckujete ili rucate i vecerate ako nekuvate i nejedete u smestaju.
Cena u avgustu je bila 65evra po danu za nas troje.
Nemam njihov kontakt jer je vlasnica starija gospodja koja govori samo Grcki, ja sam sve resio preko Nikane, na  njenom sajtu mozete videti i slike smestaja ukoliko vas zanima.

Izmenjeno (SimbadNS)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drustvo, jel neko boravio u hotelu Natasa ?

Mi bi da ponovimo Tasos dogodine. Hotel radi Nikana i Travelend kod nas.

Nasla sam neke bas ruzne komentare a na slikama deluje pristojno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima neko preporuku za smestaj  u Skala Potamia, neki fini apartman da ima neka zanimacija za decu, il bazen mozda. Prvi put idemo na Tasos pa bi nam pomoc dobro dosla ;) Po nekoj normalnoj ceni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene ovo isto zanima ali koliko sam video smestaj za tri osobe od 600 eur za 10 dana pa na gore sto po meni malo mnogo .Znaci klot smestaj .Za cetvoro 700-750 pa na gore za 10 dana.Skuplje je od Potosa za 100 eur najmanje ukoliko izracunate za 10 dana tipa smestaj u Potosu za troje izadje 500 (moze da se nadje) Bilo bi lepo da nam neko da vise informaija ako ima jeftiniji smestaj.Da napomenem navedene cene su licno od vlasnika objekta ne od lopova iz agencije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo prosle godine bili preko Nikane u Vili Eirini. U julu je kostao smestaj za cetvoro 50 ili 55 eura po danu. Smestaj je odlican. Cisto i uredno, najtoplije preporuke. 

Za sledece leto smo uplatili, isto preko Nikane, La Luna maisonette. Ako je neko bio volela bih da cujem utiske.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na ponudi nije lose 50 eur po danu svidja mi se.Kazi mi samo posto nisam upoznat Nikana je turisticka agencija pise na sajtu kao nase usluge su besplatne ali mora i oni da se ograde nesto .Ne znam dal da pitam direktno vlasnika za cenu smestaj ? Jos nesto kazi mi molim te dal ima u blizini neki restoran gde se to nalazi jer to u Skala Potamia ili gde  ?Dal je vila van naselja ? Dal to mesto moze nesto da pruzi mi mislim da nije pustara? Hvala unapred na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikana je agencija. Mozete direktno preko gazdarice, ona se zove Eirini. Ako ne nadjete kontakt mozda imam ja negde... daje jeftinije i mozete da se cenkate. Pogledajte kod Nikane gde je vila. To je Skala Panagija. Generalno gde god da krenete trebaju kola. Nema bas u blizini nista i na uzbrdici je. Ali je prva radnja na 2 min kolima. A do setalista u Potamiji ima malo vise, mi smo isli kolima svugde tako da nam lokacija nije bila bitna. 

Mi bi uplatili opet isti smestaj ali nemaju apartmane.

Pogledajte jos malo ponudu kod Nikane. Najjeftinija je a odlican izbor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26359
    Ukupno tema
    880297
    Ukupno poruka