saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

826 poruka u ovoj temi

Postoji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji.

Moze malo detaljnije, mozda ime i prezime ili lokacija? :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ima neko neke utiske o kuci Memories?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre 2 godine sam bila u Skali Potamii i nije mi se uopste svidelo. Bila sam smestena na samoj obali, pogled na more. Smestaj je bio odlican, ali tu bi zavrsila sa odusevljnjima. Talasi su bili non-stop i to ne onako jedan, pa drugi, nego po 5-6 za redom, nocu nismo mogli da spavamo. U sobi se nismo mogli cuti, ako ne zatvorimo vrata od terase. Vlasnici kazu da su talasi tamo stalni. Na plazi sve stvari su morale biti na lezaljci, jer voda je zalazila ispod i nosila sve. Posle 2 dana mi se smucilo, Isli smo na plaze u reginu oko Limenarije i Potosa, talasa uopste nije bilo, a plaze su cak i mnogo lepse od Golden beach-a.  

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I meni je  Golden Beach išao na živce zbog tih talasa, ne samo plaža u Skala Potamiji, nego i ona Makriamos... sve divno i lepo, pesak, sunce širina, more, čak i ne smetaju toliko prilikom kupanja, ali taj non-stop zvuk talasa koji nadiru, kao što članica gore reče, 5-6 za redom, izuzetno iritirajuće, Nakon nekog vremena postaje mučno boraviti na plaži. Čak mi je prijao žamor ljudi, buka, bilo šta što će omesti malo zvuk tih talasa. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skala Potamija , Vila Elena Nina . Ima li ko kakvo iskustvo ? 

Sve me zanima , od prodavnica u blizini , dorucka u pekari ili ,,, pa do vecernje setnje i girosa

Pocetak jula je u pitanju , zanima me i ima li komaraca i koliko je veliki problem sa osama ( ima li kakvog resenja ) .

Hvala unapred !!!

Izmenjeno (neofit)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam u kom delu Skala Potamije ti je locirana tačno vila, ali najveći broj pekara, palačinkarnica i girosa je lociran na početku šetališta, videćeš i sam kada dođeš, tu su mini luna park, kafići, suvenirnice (u krugu označenom belim na mapi) Ove dve crvene tačke su supermarket Carrefuor i gore na raskrsnici se nalazi jedna odlična (i ne baš jeftina) pekara.

Kada je reč o pčelama, nisam ih viđala na plaži Golden Beach, ali ima, na primer, na plaži La skala, Nisu to rojevi pčela, jednostavno se pojavi njih 5-6 na bilo kakvu hranu ili slatko piće. Nemojte ih ubijati jer su zaštićene, nisu agresivne, opustite se, ne mlatite peškirima na njih. Voće nosite u plastičnim kutijama, sve kese od hrane i ulepljene prste posle jela operite i neće vam smetati. Viđala sam neke Bugare da pale papir na plaži da bi ih rasterali, ali to nema nekog preteranog efekta osim što izgleda primitivno. 

Komaraca nije bilo kada smo mi bili, početkom septembra.

skala.jpg

Izmenjeno (nina_bgd)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Osa i pčela ima ako talasi izbace na obalu vlažnu morsku travu, tu se skupljaju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bude ih po pesku, pazite kad šetate bosi po pesku.... nas četvoro prošle godine smo u jednom danu stali na 3 pčele/ose.

A što se tiče talasa - to je individualno; mi ponajviše baš zbog njih i odemo na Golden Beach :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem sredinom jula u Skala Panagiju, vila Fotini, to je pored restorana Kyma. Da li u blizini ima neka pekara, koliko su udaljene prodavnice, i sl., pošto ne idem kolima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skala Potamija , Vila Elena Nina . Ima li ko kakvo iskustvo ? 

Sve me zanima , od prodavnica u blizini , dorucka u pekari ili ,,, pa do vecernje setnje i girosa

Pocetak jula je u pitanju , zanima me i ima li komaraca i koliko je veliki problem sa osama ( ima li kakvog resenja ) .

Hvala unapred !!!

Osa ima, pogotovo kada izvadite hranu. Mi smo na terasi palili kafu, videli smo od Grka, i to ih otera. Postoji neki smrdljivi stik protiv uboda osa, pčela, žarenja meduza... Mi ga imamo, stvarno pomaže, bol trenutno prolazi.20150903_145935.thumb.jpg.b24d5d45663cc8

Postoji puno različitih , mi imamo dva različita. Jedan smo kupili baš na Tasosu. Oba su dobra.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

La Bohéme Beach Bar

Skala Potamia

IMG_20170626_105030.jpg.d035815ca9b5ffef

IMG_20170626_105143.jpg.f487202a6e2e3675

IMG_20170626_105216.jpg.058006279c178a8c

IMG_20170626_105346.jpg.8605a357b50619f7

IMG_20170626_105626.jpg.b3e092b6267a239d

Izmenjeno (WOB)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

.IMG_20170626_112410.jpg.fc37b7b7fbe70884

Izmenjeno (WOB)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obisli tasos i lep je.   Sa sestogodisnjim detetom je ipak najbolja ona najbliza plaza.  Na tasos nikad vise jer kradu po prodavnicama (jedna cena na rafu druga u kasi,  vracaju manje kusur).  Iz sobe mi nestalo 2-3 kutije cigare,  nisam bas sigurna i 1000 din.  Najverovatnije od strane zene koja cisti.  Prvi put mi se u grckoj dogodile ovakve stvari. Zbogom tasos  nikad vise. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To za cene moras da pazis ...pogotovo ako ne znas grcki desava se da srav cenu za drgi artikal ispod proivoda ili pak da gastave iznad a ti citas onu cenuispod za proizvod na polici isopod ... iako neznas grcki uporedis sta pise ... a to sto su vam nestali cigare i pare trebali ste odmah da prijavite predstavniku agencije ili vlasniku vile               (nikome neidenu prilog da se takve svari desavaju ...) 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26373
    Ukupno tema
    881286
    Ukupno poruka