saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

825 poruka u ovoj temi

Kakvo je mesto generalno?

da li je usputno mesto sa dobrom plazom ili ima nekog zivota,mislim na osnovnu nabavku,mesara, pekara,neki veci market 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima svega, i to više nego dovoljno.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 13.1.2017. at 16:36, Mimajovic83 je rekao/la:

Pozdrav! da li je neko letovao u Skala Potamia na Tasosu, Filoxenia Ntinas aparthotel? Razmisljam o tom smestaju, polupansion. Da li je Potamia ok mesto za porodicu sa dvoje male dece? Lepa blizu plaza je najvaznije... Hvala

Mi smo bili u Ntinas Apartments, vidim po slikama da je to isto, s'tim da je taj Filoxenia novosagrađeni deo. 

To je baš veliki aparthotel izuzetno sređen. Malo je poveća gužva u njemu. Hranu nismo uplatili, a tada je bio samo doručak. Jedom nedeljno je bilo neko grčko veče, tako da nije bilo spavanja dok se ne završi. Voda u bazenu je uvek bila baš hladna, jer je pola dana u hladu.

Interneta ima baš svuda, čak i na plaži, ali je neupotrebljiv, jer ima stvarno baš mnogo ljudi.

Mislim da za taj novac može mnogo bolje da se letuje.

U 25.1.2017. at 17:41, goran024 je rekao/la:

Uplatili smo Aleksandros za jun:rolleyes:

Moze pomoc gde se nalazi,prvi put idemo u Potamiu tj Tasos?

Hvala 

Nalazi se blizu najlepšeg dela plaže, u blizini ima dva manja marketa. Od tog dela kreće deo šetališta sa puno taverni, ali do centra ima sigurno 500m, ako ne i više. Mi smo bili još dalje pa smo redovno šetali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre 14 minut, ackol je rekao/la:

Ima svega, i to više nego dovoljno.

Doduše, samo Skala Potamia (južni deo)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skala potamie vila elena nina , ima li ko kakvo iskustvo ? Jul mesec , prvi put tasos .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Elena Nina, bili prošle godine, odličan smeštaj, čist, sređen, doteran. Elena i Nina, rođene sestre, veoma ljubazne, čiste svaki dan, posteljina na 3-5 dana, kako kad. Zgrada je okrenuta naopako od mora, tako da u tom periodu sunce bije u vaše teraase / verande od 11h do zalaska za Ipsarion.

Lokacija solidna, u sred ničega. Uveče nemate kuda, bez pola sata šetnje kroz mrak (npr. do S. Potamije, gde je život). Najbliža plaža na pedesetak meteri i nije neka, sitan šljunak i kamenje, ali je plićak dugačak sa finim peskom (čudna kombinacija). Malo dalje prema S. Panagiji (200 meteri u levo) je velika peščana plaža sa svim "potrepštinama". Prirodni hlad na plaži tanak. Jedno drvo, daleko od mora.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala mnogo WOB . Danas bi trebali da uplatimo pa evo dogovaramo . Kakva je situacija za parking ? Deca su nam od 12-16 godina isli bi sa jos jednom porodicom . Koliko sam se upoynao na forumu svi pominju gomilu plaza koje treba obici tako da mi nije bitna ta jedna koja je najbliza . Bitnije mi je da imamo uvece gde da prosetamo , to me brine , a da nemoramo da idemo kolima . TAkodje kakva je situacija sa prodavnicama,pekarama , brzom hranom .Najvise ybog vecere i dorucka .

Izmenjeno (neofit)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najbliža prodavnica je prema S. Panagiji oko 200-300 metara. Za prvu pomoć je OK.

Pekara (najbolja) je na magistrali, ali u S. Potamiji, blizu marketa Niki, koji takođe preporučujemo ne samo zbog snabdevenosti, već i zbog cena.

Brza hrana -> Skala Potamia 

Prodavnice -> Skala Potamia i Skala Panagija. 

Od smeštaja do Skale Potamije svako veče peške, mrak je, ali je asfaltni put. Meni treba 20 minuta, znači normalnima 10-15. Nadam se da i ta druga porodica ima decu sličnog uzrasta, jer će se sami smoriti. Mada, WiFi kod EleneNine je OK, eto zabave za tinejdžere. 

Svako drugo veče u kola, pa u Limenas... Preporuka.

Parking -> preko puta vile je slobodna livada sa par maslina, i "šumom" iza njih, tako da kola možete i u hladovini da parkirate.

Što se tiče smeštaja i komfora, nećete se pokajati. Samo ta lokacija, ali....Ako vam je šetnja bitna, ondaa ni lokacija nije loša, našetaćete se.

Ja nisam merodavan, ja sve preko 100m idem kolima.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eto i ja da vam se pridruzim na temi, jes da nije ovegodine, ove godine je Sitonija, ali za sledecu je definitivno odluceno, Golden beach, vila Soti. Nego, gledam je malo pre (plazu) iz vazduha na google i meni se tu ljudi cini da od lezaljki nemas gde svoj peskir da spustis i nadjes samo svoje mesto pod suncem :neznam: Jel moguce da je to tako?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

питање. 
голден бич је дугачка пар км... у ком делу је најлепша за купање? 

и ово.
да л' су плаже на тасосу добро обележене (знацима, путоказима), ако би их тражио аутом...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, da li neko mozda ide ove godine sredinom jula na Tasos kolima sa bebom? Mi smo ove godine uplatili Golden beach i idemo sa bebom kolima 12. jula, pa ako neko ima iskustva sa bebom na Tasosu i ide u tom periodu, znacilo bi nam. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 3/9/2017 at 18:32, Osana je rekao/la:

питање. 
голден бич је дугачка пар км... у ком делу је најлепша за купање? 

и ово.
да л' су плаже на тасосу добро обележене (знацима, путоказима), ако би их тражио аутом...

Meni lično u severnom, tj Skala Panagia. A sama plaža je dugačka 3km - najduža na Tasosu

Na severu ostrva su obeležene, da kažem od Mermerne do Prinosa; ali ne znam kako je na ostatku ostrva. Svakako ovde na forumu možeš da dobiješ preporuke, putokaze, smernice i sve ostalo ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 3/7/2017 at 11:55, SašaVanja je rekao/la:

. Nego, gledam je malo pre (plazu) iz vazduha na google i meni se tu ljudi cini da od lezaljki nemas gde svoj peskir da spustis i nadjes samo svoje mesto pod suncem :neznam: Jel moguce da je to tako?

Imaš mesta za peškir koliko hoćeš :) Golden beach je dugačak 3 km, na nekim mestima je širok i do 70 m, na nekim samo par metara, mesta ima za sve dovoljno. Plaža u Skala Potamiji tj. krajnji južni deo Golden beach-a, gde je plićak jako dugačak, ima mesta na pesku koliko želite za peškire. Dalje, u drugoj polovini prema Skala Panagiji imaš mesta koliko hoćeš, a na samoj plaži Skala Panagije svoje peškire možeš ostaviti iza ležaljki, a ako imaš klince koji bi se igrali u plićaku dovoljno mesta ima od prvog reda ležaljki do vode jer nisu oni kao crnogorci da nabiju ležaljke do samog ulaza u more, poštuju se neka pravila.

Inače, iznajmljivanje ležaljki i suncobrana nije skupo, Za dva suncobrana i dve ležaljke za ceo dan dovoljno je da naručite dva pića (limenku soka ili nes kafu, cena je oko 2 evra),

dfdfd.jpg

plaža.jpg

sss.jpg

skala2.jpg

skala.jpg

Pre 21 sat, Teniserka je rekao/la:

Pozdrav, da li neko mozda ide ove godine sredinom jula na Tasos kolima sa bebom? Mi smo ove godine uplatili Golden beach i idemo sa bebom kolima 12. jula, pa ako neko ima iskustva sa bebom na Tasosu i ide u tom periodu, znacilo bi nam. 

Jedino neuobičajeno, na šta treba obratiti pažnju na Tasosu, u odnosu na druga letovališta kada je o bebama reč su pčele. Ima ih dosta na svim plažama, možda na Golden Beachu najmanje, ali na ostalim se roje na svaku voćku, pomfrit, kafu, sok i ne smete da ih ubijate jer su zakonom zaštićene zbog pčelarstva na ostrvu. Viđala am da neki roditelji imaju kao neke specijale brikete koji dime kada se zapale da ih rasteraju.

Izmenjeno (nina_bgd)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

дарко, хвала!

тенисерка, с бебом идемо ми и још 2 пара. укупно 3-4 бебе.
први пут.

него, нешто не видех паркинге на/пред/близу голден бича? где оставити ауто ако долазим из скале потамије? на улици до?

Izmenjeno (Osana)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Klasičan parking i nema. Skroz severno u Skali Panagiji, ima "parking" kod plaže, asfaltni, za 10 auta najviše.

Dalje kroz S. Panagiju samo uz put, sve do pred kamp, gde ima prašnjava zaravan, iskorišćena za parkiranje. 

Zatim ispred kampa,, uz ogradu, je zvanično parking. 

Dalje prema S. Potamiji, na još dva mesta ima prašnjavo proširenje uz plažu, kao parking. 

Videćete na licu mesta, gde svi parkiraju, parkirajte i vi. Bez brige.

Nikome se još nije desilo da je došao na neki deo, neke od Skala i da nije otišao do plaže jer nije imao gde da parkira

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26366
    Ukupno tema
    880786
    Ukupno poruka
  • Popularne teme