saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

825 poruka u ovoj temi

Evo rezervisao sam vilu Barbara od 28. Avgusta. Nama se čini da nije skupo za trokrevetni studio. Nikakve komentare za tu vilu nismo našli, ali kad završimo posetu, javićemo kako i šta je bilo... U svakom slučaju, lakše je naći normalan smeštaj preko interneta, nego preko naših agencija, koje zaobilazim prethodnih godina.
Ali mislim da nećemo ni provoditi puno vremena u njemu, sem spavanja... Još vreme da nas posluži i uživanje je zagarantovano !
:klap:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u kući Kostas u Skala Potamiji? Potrebne su mi koordinate, lokacija, pošto u agenciji na njihovoj mapi nije dobra oznaka. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Screenshot_2016-08-10-16-00-33.thumb.png

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno za lokaciju. Treba mi samo još info o tome kako naši agencijski autobusi raspoređuju putnike na Tasosu. Kojim redom ide u mesta kada stigne na ostrvo? Smeštaj ima i u Limenasu, i Limenariji i Skala Potamiji, pa gde prvo ide?

Izmenjeno (nina_bgd)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako neko ima info za rent-a-car u Skala Potamiji moliću da mi javi. Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 8 sati, nina_bgd je rekao/la:

Kojim redom ide u mesta kada stigne na ostrvo? Smeštaj ima i u Limenasu, i Limenariji i Skala Potamiji, pa gde prvo ide?

Limenas je glavni grad ostrva gde ti stižu trajekti,koliko sam ja upućen,

Limenarija je drugi grad po veličini ... itd

Evo pogledaj mape Tasosa:

http://www.sanjatravel.rs/attachments/Image/mapa-tasos.jpg?template=generic

http://www.holidaypluskm.com/wp-content/uploads/2016/01/Thassos-Mapa.jpg

za rent a car ukucaj u google:

rent a car thassos skala potamia

i dobićeš gomilu rezultata

Izmenjeno (Boba i Sloba)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala, znam koristiti google nego sam pitala za preporuku rent-a-car od nekoga ko ima iskustva i uzimao je u Skala Potamiji auto.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li neko moze da mi kaze koliko su udaljeni skala potamia i aliki....i skala potamia i paradizo plaza...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 23 sata, nina_bgd je rekao/la:

ko ima iskustva i uzimao je u Skala Potamiji auto.

ista agencija ima rent a car na više mesta na ostrvu

nadji temu onda Rent a car na Tasosu i vidi iskustva tamo

zato sam te i uputio na google

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala. Na žalost tema o rent-a-car-u je neaktivna, dva posta godišnje, pretposlednja strana su komentari iz 2014. godine, nema vajde jer uglavnom svi pitaju, a niko ne odgovara. Još kad napišu 'naravno da neću reći ime agencije'... ne kapiram, ja sam na istoj temi za Kefaloniju ostavila preporuku gde mi uzimamo auto dve godine sa sve razlozima zašto, jestu skuplji ali nude to i to i slično.

I još pročitah da niko ne daje garancije na gume na tasosu, hvala lepo doviđenja, videću na licu mesta kada stignemo šta nam je činiti :)

Izmenjeno (nina_bgd)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

u junu u limenasu  u agenciji pored luke,ime ne znam 32 evra za jedan dan..ne znam koje je vozilo cula sam samo da dragi kaze japanac...mene auta ne zanimaju.to vrsta i sl...sluze mi samo da me prevezu na zeljeno mesto...na predjenih 100km plati se 13 evra za gorivo, a ako se koristi klima 15. na mermernu i vathi ne dozvoljavaju inace se placa kazna..prepoznaju preko filtera. kog i kako ne znam tako sam cula..nisu naglasili da gume nisu u osiguranju..to po meni znaci da su obuhvacene osiguranjem..naravno dobili smo i mapu..onu iris, turisticku...

.tasos je pitomiji od kefalonije..i lak za obilazak..lepo se pripremite i uzivacete sigurno.........ima sta da ponudi ako se lepo isplanira..srecno..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li jos uvek postoji Carrefour market u Skali Potamia? Cula sam skoro da je zatvoren neki veliki na Halkidikiju, pa me zanima da li ga jos uvek ima u Skali. Pre dve godine kada smo bili na Tasosu je postojao i bio je i na Lefkadi prosle godine. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li mi neko ko je putovao ovo leto na Tasos moze reci koliko dugo je putovao autobusom i kojom agencijom?Imam dete od 4 godine pa se bojim da ce put biti previse dug za njega 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oktopod, polazak 31.07.2016. u 16h kod Buvljaka, stigli oko 08h u Limenas. To je 15h ukupno putovanja sa pauzama i trajektom (Grčka je 1h ispred nas). Prva pauza Velika Plana 20min, druga Predejane 30min, treća čim uđemo u Makedoniju, Mak pumpa, četvrta čim uđemo u Grčku, isto pumpa; i onda Keramoti - čekanje + vožnja trajektom (vožnja ~45min).

U povratku krenuli trajektom u 16h iz Limenasa, stigli u Bg oko 05h kod Buvljaka...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
pre sat vremena, Sonja Bajagic Ex Runic je rekao/la:

pa se bojim da ce put biti previse dug za njega 

neće,evo moj unuk je putovao nedavno 24 sata i njemu super,roditelji crkli od puta-ima tu pauza svaka 3 ili 4 sata-biće to dobro

da kažem da će on sada napuniti tek 3

Izmenjeno (Boba i Sloba)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26215
    Ukupno tema
    874268
    Ukupno poruka