saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

826 poruka u ovoj temi

Pre 5 sati, belona je rekao/la:

Pa nisam ni trazila prognozu za ovaj juni...vec uopstena iskustva od pre. Nikada u tom periodu nisam letovala nigde....prosle u avgustu kada smo svrastili u prolazu na golden b bila mi je prevelika guzva. Posto je zelja clana porodice bila ta plaza rekoh onda bolje juni zbog manje guzve..to je bilo osnovno...cena naravno takodje . opet da ne moze da se kupa bilo bi bezveze. Kako rekoste da to nije slucaj onda ce valjda uz malu pomoc vremena biti sve

Ok. Inace evo nisu mnogo pogresili...sprema se kisa...

G. Beach je ogromna plaža tako da u bilo kojem periodu leta ima delova na kojima nije gužva.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sata, belona je rekao/la:

A vreme kakvo je u drugoj polovini juna?! Jer more toplo? Ko je bio molim za junske utiske..:-)  

Ja znam za kraj juna, početak jula. Već dve godine smo imali fenomenalno vreme, do 30 stepeni, sunčano, skoro bez vetra i bez talasa na GoldenBeach, što je neverovatno.

(26. juni - 11. jula)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima!  Prosle godine sam bila sa deckom prvi put na Tasosu, u Potosu, tamo smo iznajmili motor i obisli smo celo ostrvo. Posto nam se Golden Beach najvise svideo ove godine smo se odlucili za Skala Potamiu, vila Sea View. Zanima me da li je neko bio u ovoj vili i kakvi su vam utisci? Hvala! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima!!! Da li je neko letovao u vili Suzi na Golden beachu? Interesuje me kakva je vila, da li je blizu plaze,i koliko ima od nje do Skala Potamie. Inace ja i suprug prvi put letujemo na Tasosu.

Pozdrav, i hvala!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo ljudici, zanima me da li je neko mozda letovao u Posidonia Apartments u Skala Potamiji? Ne mogu na osnovu slika da ocenim kakav je smestaj, pa bi mi znacilo da cujem ako je neko imao iskustvo sa njima... Hvala mnogo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Opet ja. Planovi su nam se promenili, pa tražimo novi smeštaj na istočnoj strani Tasosa.

Konkretno, zanima me da li je neko bio u Aneton hotelu i kakvi su utisci o njemu: Aneton hotel.

Koliko je realno udaljen od plaže, pošto čitam da procene idu od 450 do 750m?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav! Prvi put cemo ici na Tasos, Skala Potamia. Interesuje me da li ima fakultativnih izleta? Kakvih ima i po kojoj ceni? Da li ima da se pozajmi bicikla?

Hvala :)

Skala Potamia, apartman je Suzie. Da li ima neko iskustvo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

posto smo u istoj kozi,da ne bih postavljao ista pitanja,mozda samo jos vreme putovanja autobusom+trajekt do tasosa?Nadam se skorom odgovoru posto krecemo 28.juna. pozdrav

Izmenjeno (dexterxperia)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Polazak oko 16-17h iz Beograda, dolazak u Limenas oko 09h. Od toga, ~45min vožnje trajektom, plus ~45min čekanje-ukrcavanje-iskrcavanje. Standardne pauze su Predejane, Mak pumpa čim se uđe u Makedoniju, i pumpa čim se uđe u Grčku. Neki prevoznici staju i pre Predejana, na autoputu (opet pumpa :) ).

U povratku generalno voze kao divljaci, pretiču na punim linijama, i slično - nažalost. Ovo je iskustva sa 3 letovanja u Grčkoj u poslednje 3 godine.

Edit:
E, da, u Grčkoj se sat pomera za 1h unapred, tako da se tamo stiže oko 9h po njihovom satu, što je oko 8h po našem...

Izmenjeno (Darkorudar)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za precizno utvrđivanje udaljenosti smeštaja koji vas zanima od plaže, centra i sl. koristite alatku lenjir na Google Earth-u. Tu nema laži, nema prevare :).

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 24.5.2016. at 0:28, AnaiMore je rekao/la:

Opet ja. Planovi su nam se promenili, pa tražimo novi smeštaj na istočnoj strani Tasosa.

Konkretno, zanima me da li je neko bio u Aneton hotelu i kakvi su utisci o njemu: Aneton hotel.

Koliko je realno udaljen od plaže, pošto čitam da procene idu od 450 do 750m?

Хотел је леп, били су моји другари тамо. Ја не. Више детаља немам.

До плаже је тачно 400м, Мирином методом. :) Уствари, важније је што је хотел мало у вис брда, па је низбрдо лако, али пењати се после плаже или по врућини до њега је мало теже. Но, ако сте млади, нема фрке. :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Badzo, ali sa dvoje dece nam je i to mnogo :( Idemo u Pavlos rooms iza kampa, nadam se da smo na kraju dobro izabrali :) Jel ima ovde nekih informacija o trajektu / kada ide i da li se karta kupuje na licu mesta ili ranije? (ima li guzve?)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukratko - iz Keramotija su polasci česti, na svakih pola sata, gužve nisu prevelike, osim vikendom i u samom špicu sezone, karte kupujete na licu mesta. Više detalja pronađite OVDE.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim upucene da pomognu. Ako je smestaj negde kod kampa, da li je izvodljivo produziti, tom ulicom gde je kamp, pravo i izaci na glavni put koji vodi prema Rajskoj plazi, ili mora da se ide okolo prema Panagia pa na glavni put opet prema Rajskoj plazi. Ta varijanta je dosta zaobilazna .

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26373
    Ukupno tema
    881288
    Ukupno poruka