saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

825 poruka u ovoj temi

Zdravo. Da li je neko bio u Kaiti studijima u blizini kampa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U March 16, 2016 at 12:43, vesna 1975 je rekao/la:

Imenjakinjo puno hvala za ovaj link! Uplatismo i mi danas preko tog sajta, doduše nešto skromniji smeštaj :rolleyes: Jel zna neko da li postoji sličan sajt za Halkidiki? Najviše mi se sviđa što odmah vidiš za svaku vilu kad je zauzeta i ne moraš da pišeš i čekaš odgovor...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćao, svima! Ove godine idemo prvi put na Tasos. Izabrali smo Skalu Potamiu i uplatili bismo Kostas studios. Ima li neko iskustva sa ovim smeštajem? I kakva je plaža tu? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E bas i ja htedoh ovo da pitam. Mi i uplatismo bas Kostas....juni...pa ako neko ima iskustva sa svime vezano za kakva je plaza najblize kuci..vreme u junu...komarci , okolina..radnjice itd. Mi smo vanstandardni. Nas zanima najvise plaza i setnje...inace na plazi golden beach smo bilo jedan dan prosle godine tacnije dva sata i dopala nam se samo nisam je obisla celu i bas taj deo gde cemo biti sada mi je ostao neistrazen.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Što se plaže tiče moraćete da idete malo levo ili malo desno. Šetalište je uz more i dosta je dugačko, radnjica ima dovoljno kao i taverni.

U toj vili ja mislim da je mesara i rent-a-car agencija u prizemlju.

Moji poznanici su bili prošle godine i bili su zadovoljni. Često su roštiljali pošto im je mesara bila u prizemlju. Ako je to ta vila, po mapi ja mislim da jeste.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mesara?!!! Nadam se da nije.. Bar se ne vidi na slikama. Ima studie i u prizemlju... Pa videcemo. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa nema ni jedne slike sa prednje strane kuće, do ulice.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možda preko google street view može da se vidi strana kuće ka ulici.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može sigurno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja isto na promo fotkama nisam videla da imaju neke lokale. Ne znam da li mislimo na isto. Ja ima fotke sa jednog sajta, ali ne znam da li mogu da ih postavim?(da ne bude da reklamiramo)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Argusovom sajtu je pogrešno obeležena vila na karti. Nije ta sa lokalima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A vreme kakvo je u drugoj polovini juna?! Jer more toplo? Ko je bio molim za junske utiske..:-)  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po jučerašnjoj prognozi, danas je u Beogradu trebalo da bude pre podne promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, a posle podne kiša.

Sad svi znamo da je prognoza omanula. Oni kojima je to posao, nisu u stanju svaki put da pogode kakvo će vreme biti sutra, pa ko može da ti kaže kakvo će vreme biti za dva meseca?

Eventualno možeš pročitati kakvo je vreme bilo u junu ranijih godina, ali to nikako ne mora da znači da će vreme biti isto i ove godine.

Iz ličnog iskustva mogu da kažem, da sam imao sreće kad je druga polovina juna u pitanju (nisam išao svake godine u ovom periodu). Uglavnom sam imao lepo vreme, more nije bilo toplo kao u sezoni, ali je bez problema moglo da se kupa, a da se ne smrzavaš. 

Najveća prednost ovog perioda su najduži dani u godini i niže cene smeštaja.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa nisam ni trazila prognozu za ovaj juni...vec uopstena iskustva od pre. Nikada u tom periodu nisam letovala nigde....prosle u avgustu kada smo svrastili u prolazu na golden b bila mi je prevelika guzva. Posto je zelja clana porodice bila ta plaza rekoh onda bolje juni zbog manje guzve..to je bilo osnovno...cena naravno takodje . opet da ne moze da se kupa bilo bi bezveze. Kako rekoste da to nije slucaj onda ce valjda uz malu pomoc vremena biti sve

Ok. Inace evo nisu mnogo pogresili...sprema se kisa...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Istočna obala Tasosa je što se tiče vremena najnestabilnija na ostrvu, a to može da "zahvali" najvišem planinskom vrhu Ipsarionu, koji se nalazi iznad plaže Golden bič. Oblaci se često "lepe" za planinu, pa se često dešava da ima oblaka na istočnoj obali, dok ih nema na zapadnoj ili južnoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26215
    Ukupno tema
    874269
    Ukupno poruka