saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

826 poruka u ovoj temi

na golden  beach nema hlada ni u najavi a u vec predlozenom delu ima za svakog od vas . pahis , arriba ...watch?v=bF8_Sus3K74

https://www.youtube.com/watch?v=bF8_Sus3K74

Izmenjeno (pizza_slice)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 10.1.2016. at 17:11, bokica76 je rekao/la:

Drugari, moze li pomoc? Razmisljam izmedju vile Smaro (studio 1\3+1) i vili Aloe (ap 1/4). Sopstvenim prevozom suprug, ja i dvoje dece 13 i 4. Prvi put idemo na Tasos... Interesuje me koja ima bolju plazu? Ima li negde u blizini hlada, suprug je alergican na sunce... Cena je otprilike ista, vise volim apartaman ali bih istrpela i u studiju zarad bolje plaze. I, koliko sam uspela da procitam u Smaru menjaju peskire na 3 dana a za Aloe nisam takvu informaciju nigde nasla.

U kom periodu biste išli? Do koliko para? 

Smaro ne radi više niko od naših od prošle godine.

Pahis vam ne bi preporučio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tebe sam cekala :D:D

Hocu da uplatim u toku nedelje rezervaciju... I to preko agencije da bih razvukla do kraja godine. Isli bi u drugoj polovini jula, do 650 eura...

Pomagaaaaaj!!! Pocela sam da gledam i Limenas... Nisam vise pametna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam juce stigla konkretnije da se pozabavim Skalom Rachoni, iskreno, deluje mi da bas nema nekog sadrzaja za stariju cerku... Kakva je plaza tamo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To si u pravu, starijoj deci moze biti dosadno, morali bi cesto u Limenas. Nisam bio, nama su je kumovi preporucili kao dobro mesto za odmor sa malom decom i sa dobrom plazom. Verujem da je obala slicna kao na Pachisu, ipak su samo par km udaljeni. Mi smo se tada ipak odlucili za Metamorfozis na Sitoniji i to 2x

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam gledala (povrsno) slike plaza oba mesta, deluju preeeedivno samo mi se cini da su prepune lezaljki i da su dosta male. Mi volimo sirinu :) Odbojku na plazi, zakopavanje u pesku, jurcanje :)

A sta kazes za Nikiti? Vidim da si bio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 29. 5. 2015 at 11:31, WOB je rekao/la:

Da, topole!!! Hladovina!!!

Gde je ova debela hladovina? Potamia, Panagia?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ispred kampa Golden Beach

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 1/13/2016 at 14:41, bokica76 je rekao/la:

Nisam juce stigla konkretnije da se pozabavim Skalom Rachoni, iskreno, deluje mi da bas nema nekog sadrzaja za stariju cerku... Kakva je plaza tamo?

Na ovoj stranici sam postavio dve poruke sa fotografijama na kojim možeš videti kako izgleda plaža od Skale Rahoni ka Dasilio Prinosu.

http://www.putovanja.info/forum/topic/14549-tasos-putopisi-opisi-fotografije-video-snimci/?page=24#comment-680534

Izmenjeno (putnik srećko)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, može li mi neko dati informacije o hotelu Princess Golden Beach (ex Ioannis). Bilo šta o kvalitetu smještaja, hrane....Mnogo bi mi značilo, Hvala unaprijed

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima,

iscitala sam poslednjih tridesetak stranica ali i dalje nemam odgovore na neka pitanja, pa ako neko moze da pomogne. Otprilike sam zakljucila da je Skala Potamia mesto sa najboljom plazom gde mozete biti smesteni 10-ak dana,  ali za obilazak ostrva svi spominjete auto sa kojim ste otisli. Mi bi isli preko agencije pa me zanima da li moze da se iznajmi auto u Skali Potamii?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 22 sata, nolence je rekao/la:

Zdravo svima,

iscitala sam poslednjih tridesetak stranica ali i dalje nemam odgovore na neka pitanja, pa ako neko moze da pomogne. Otprilike sam zakljucila da je Skala Potamia mesto sa najboljom plazom gde mozete biti smesteni 10-ak dana,  ali za obilazak ostrva svi spominjete auto sa kojim ste otisli. Mi bi isli preko agencije pa me zanima da li moze da se iznajmi auto u Skali Potamii?

Može na nekoliko mesta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel bio neko ili zna nesto o  CORALI - GOLDEN BEACH ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26485
    Ukupno tema
    887043
    Ukupno poruka