saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1170 poruka u ovoj temi

Уху, то је ЛЕПО место. Не секирај се никако.

Наспрам цене смештаја све друге цене ће ти бити удобне, храна у "радњама" (а најпре по кафанама) је одавно описана као ОК, мада ти тамо и у смештају имаш лепе премисе пред собом.

"Јоанисов" атријум хотела, седење испред и двориште са базеном је можда најлепше место у Скали Панагији.

=====

Свеједно, има Србаља, има мора, има сунца... има свега, опусти се. Скала је довољно лепа, а још ако узмете неки ауто (100-150 м од хотела, да бираш агенцију), открићете још пуно тога.

Финално, греота је да само седите у Голден (факинг) Бичу као луде. Видећеш и сам/а.

=====

Ако се "преклапамо" термином до 3 - 4.9. свратићемо већ до виле "Соти" (то је 150м близу) сигурно и... видети се, ако хоћете. Детаљи на ПП.

==================

Ацкохоле, најбоље се цени седење код једног Енглеза/Ирца (Дејв... Крис... ли је?) који је мало повише од центра. Али, ја тамо не одох пречесто на "Гинис".

Има неколико места, али ниједно није СПЕКТАКЛ и "изување" (коме то треба?), сем оне чувене терасе над молом, горе у брду, бем га за име.. видећеш и сам где је то. Остало је као и свуда по Тасосу, коректно и примамљиво

А најбоље није на обали, већ у брду. Запамти.

Izmenjeno (Ton_majstor)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo nasim kolima, idemo zena, dete(15 meseci) i ja. Kakvo je mesto, ima li dosta sadržaja, ima li negde uveče da se prošeta. Mi planiramo da obiđemo i druga mesta ali to će sve zavisiti od deteta

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Има неколико места, али ниједно није СПЕКТАКЛ и "изување" (коме то треба?), сем оне чувене терасе над молом, горе у брду, бем га за име.. видећеш и сам где је то. Остало је као и свуда по Тасосу, коректно и примамљиво

Tonac misli na kafe - restoran "Vigli".

Sa terase ovog restorana pruža se prelep pogled na ceo zaliv.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Алекса, детету напуните "hatch" неким дудама и крените како вам воља по острву. Неће му ништа фалити, а од кривина се одозад са седишта често чује лепо церекање ("тата, ууууууу, ауто, кливина, бљљааааааккккк!")

=====

"Садржаја" нема, то је, искрено, село без POI, кбсз. :dosada:

Има шеталиште, ресторани, кафићи, гироси, продавнице, шопови са крпарама (качио сам, бре!) трафике, штошта... али "садржаја" - нема. "Садржај" се налази у Вама, па га расподелите правилно на цео Тасос, а у Скали нађите његов ВЕЛИК део (прелеп, ко уме да гледа).

Ми ту дођемо као на ходочашће (благосиљамо и носмо поклоне), јер је плажа најлепша на острву (тачка!), а пријатељи Греци (досад) најбољи. Видећемо ове године.

=====

Срећко, јесвала, хвала. Али, седнеш једаред и после знаш да си седео и то је то. Идемо даље.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sedeo nekoliko puta po letovanju, pa puta osam godina.

Po nešto uspem da zapamtim. Pogotovo ako je to nešto lepo.

I ja lupam.

Ko da na Tasosu ima nešto ružno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ацкохоле, најбоље се цени седење код једног Енглеза/Ирца (Дејв... Крис... ли је?) који је мало повише од центра. Али, ја тамо не одох пречесто на "Гинис".

А најбоље није на обали, већ у брду. Запамти.

Isprobacemo, imacemo vremena tamo. Jos 20-tak dana pa kreecemo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ацкохоле, ми за 25 дана, хм. Јел се то преклапамо са ИСАКИМ овде?

=====

Лупаш, Срећко, брате слатки... тамо је скроз бзвзе, зар не? И не треба људе терати да греше као ми.

Не знам само одакле сви ови поновци који доле иду као уклети?

Куку, опет идем? Треба ме пошкропити Светом Водом... да се мало пушим, за казну. :)

Izmenjeno (Ton_majstor)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

21. smo tamo, Ntinas apartnents. Idemo sa bebom od pet meseci. Spavamo u Makedoniji.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ми идемо 24. увече, тамо смо 25.8. у Скали Сотирос, Божездравље.

Знам где сте, супер је место у Скали Потамији, ал да гледа ка мору.

Видећемо се, ако се уклопимо у пренабијен schedule. ;)

Izmenjeno (Ton_majstor)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo u IOANNIS-u od 31.08-14.09. ima li nekog sa foruma u tom periodu tamo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo u Grckoj bili na nekoliko mesta, ali nikad na Tasosu. Evo, sad prvi put. Zato me zanima, kolike su cene svega? Da li je jeftinije nego u avgustu ( najcesce smo bili u avgustu u Grckoj, sad zbog deteta izabrasmo septembar )?

Napisite šta je sve potrebno da znamo, pre nego što stignemo?

Hvala unapred..

Izmenjeno (aleksa81)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko ove godine bio u renoviranom delu hotela IOANNIS u Skala panagia/Golden beach?

Može li malo da opiše superior sobe u renoviranom delu?

Da li se nešto promenilo u odnosu na opise, koje sam ovde pročitao, od pre nekoliko godina?

Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

P.S. Da li neko čita uopšte poruke na ovoj temi?

Ili sam uzalud pitao par stvari? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Više puta sam pročitao tvoj vapaj i žao mi je što nemam valjan odgovor.

O hotelu za koji si zainteresovan, znam samo poziciju koja je ok.

Ovaj hotel je nekad radila propala agencija Jolly (koja i dalje radi

na Trgu Republike). Baš nemaš sreće da ti neko odgovori sa

svežim informacijama.

Mali savet tebi i drugima. Postavljajte pitanja o smeštaju pre uplate.

Posle uplate uglavnom nema promene, pa se ne opterećujte unapred

šta ćete zateći na licu mesta. Radujte se odmoru, a kad stignete tamo

gledajte da se prilagodite zatečenoj situacji, pa bila ona pozitivna ili

negativna.

Srećan put!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

У тај "Јованис" годинама иде само по пар људи из сваке "Пертлине" туре. То сам сведок, па је логично да овде нема људи који су тамо били. Срећко и ја имамо толико да ти кажемо, колико смо у овој теми. Жао ми је.

Уосталом, како видим, ове године не могу да продају ни "Соти" како треба, осветиле им се високе цене.

И ја више тамо не идем нити ћу више икада (написао сам онај приказ "Соти" као ламент), не видим ниједан разлог да нешто исто платим 120-130 € више.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869013
    Ukupno poruka