saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

1170 poruka u ovoj temi

Deki, za tebe sličica...

Vi ste se verovatno kupali tamo negde kod onih žutih odn. malo levo od žutih suncobrana...

Neka me neko ispravi ako grešim ali mislim da je to otprilike kod kampa gledano sa strane Skala Panagije prema S.Potamiji...

img2966.jpg

Izmenjeno (Jeluska1)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нема шта да те исправљамо, Јелушка - то је то. Ми се купамо 100м северније.

Траве и алги има увек помало у заливу. Мени то говори понешто и о чистоћи воде.

Кажем, кад вода покоси траву, има је више, али не свуда на плажи, тачно постоје места на којима се више скупља. Онда, рекох, Греци то покупе. Није да остаје да труне и смрди на обали.

То, на крају крајева, није она гадна травуљина, већ нешто друго. Није је лепо видети, али је ту. Има и оних зелених трава са бобицама/плодовима, има и она љигава... шта рећи - "не идите тамо"?

Izmenjeno (Ton_majstor)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo tako Jelo od zutih suncobrana ka tom drvecu do plaze a tu je iznad nas bio i kamp. :dance: Naravno i njega sam pretrkeljisao i obisao uzduz i popreko i svideo mi se. Dosta je uredan i doduse malo pretrpan sa turistima, ali zadovoljava sve moje parametre. :sator: Ma ceo zaliv mi se zaista dopao ove godine cemo mu posvetiti vise paznje definitivno. :turista:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro veče svima!

Zanima me da li neko zna nešto o vili Pleiades u mestu Skala Potamia?

Prvi put idem na Tasos. Ide nas četvoro. Prvo smo hteli da odemo na bum i nađemo nešto na licu mesta ali mene je uhvatila frka pa sam poslala 100 mailova u zadnjih dva dana. Po vašim opisima vidim da je plaža najlepša u deli Panagie...nadam se da u S Potamiji nije toliko lošija

:unsure:

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Nthinas Apartments? Interesuje me raspored soba, i da mi razjasni nesto oko toga.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Ovo ce biti nase prvo letovanje na Tasos. Cini mi se da je dobar izbor s obzirom na to da imamo decacica od godinu i po dana. Zahvaljujuci vama svima, vasim opisima i predlozima, odlucili smo se za Golden beach. Idemo pocetkom septembra, u Filippidis, koji su 30 evra po danu sto je za mene sasvim razumna cena. Na slici izgledaju odlicno. Ako je neko bio, ili ce biti, ili zna nesto o ovom smestaju, neka pise, bili bismo zahvalni. Nalazi se u mestu Skala Panagia.

Imam jos jedno pitanje, kakav je Tasos u septembru? Ako budemo mogli, ostacemo dve nedelje, pa da proverim ima li svrhe, zbog vremena.

Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobrodošla na temu !

Što se tiče septembra na Tasosu , naše iskustvo u protekle 2 godine ( i 5 god. pre toga u GR !) je jako pozitivno....

More toplo , cene niže , a i vreme bude jako fino i prijatno....Noću ne treba klima , jutra su lepa , topla - umereno , a dani ( bar prošle godine ) jako topli , nekad bude malo oblaka , ali ništa strašno.

Mi smo tamo i ove godine od 05,09, pa ako nešto treba , slobodno pitaj !

Ako ste kolima , immao puno toga da preporučimo !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo,

Citam ovaj forum i sve mislim da necu pogresiti ako odem u skala Potamiji ove godine. Ok Panagia izgleda ima malo bolju plazu, ali ako imate slike iz Potamije bio bih zahvalan. Isto molio bih da mi objasnite za trajekt Keramoti - Limenas. Kao sto mogu iprimetiti izgeda da nije moguca rezervacija. Mozete li me koliko se ceka na trajekat i dali se karta samo moze kupiti na licu mesta. Ako neko ima raspored trajekta molio bih da posalje i to.

Hvala puno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno, jelenabata!

Da, idemo kolima. Posle Zakintosa, i lepota koje se jedino tako mogu dosegnuti, to mi je, barem za Grcku, jedino prihvatljivo. Imam mnostvo pitanja, ali i puno odgovora na njih je sigurno na forumu, tako da cu prvo lepo da iscitam sve sto mogu, pa sta ostane nejasno, pitacu, mnogo mi znaci i to sto mogu da pitam :happy:

Uh, kako me je obradovalo to lepo septembarsko vreme, malo sam se uplasila da je hladnjikavo zbog suma! Naravno, nikad se ne zna, ali vazno je da to do sada nije bila praksa.

Lep provod svima koji ove godine idu na Tasos!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo,

Citam ovaj forum i sve mislim da necu pogresiti ako odem u skala Potamiji ove godine. Ok Panagia izgleda ima malo bolju plazu, ali ako imate slike iz Potamije bio bih zahvalan. Isto molio bih da mi objasnite za trajekt Keramoti - Limenas. Kao sto mogu iprimetiti izgeda da nije moguca rezervacija. Mozete li me koliko se ceka na trajekat i dali se karta samo moze kupiti na licu mesta. Ako neko ima raspored trajekta molio bih da posalje i to.

Hvala puno

Ide na svakih sat-dva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

7480354434_727bc031c7_c.jpg

А тек је осам увече тамо...

Сад би смо већ били на путу за друге делове острва, ако ништа друго - осунчаније...

Ахххх.... :hladjenje:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo,

Hvala puno

http://www.thassos-ferries.gr/serbia.html

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Пази кад је ЕКСТРА сајт! :klap: Није тако било до скоро.

Нема шта, слике супер... музика секси... само је на латиници, да га б,,,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pazi kad ima i cirilice i latinice ili to mene oci varaju :)

U gornjem desnom cosku ove tabele sa cenama pise "mapa" cirilicom :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drustvo,

eto cim smo rezervisali smestaj, nadje se puno njih da nam kazu kako Golden beach nije bas najbolje mesto za nas. Pa imam par pitanja, ako je neko raspolozen da mi popravi raspolozenje ;)

Do kada se moze ostati na plazi (Skala Panagia) poslepodne?

Ti famozni talasi, koliki su problem?

Cistoca?

Ja ovako razmisljam: ako je vec mrak u osam uvece, kao sto se vidi na slici Ton_majstora, nije to lose, taman ce decacic da zaspi na vreme, pa ujutro rano na plazu kad je i najlepse. A i to nam je dobar izgovor, ako je uopste potreban, za poslepodnevni obilazak ostrva i obogacenje istrazivackog duha.

Talasi, nekako mi je nemoguce da ih bude bas svaki dan, i u junu, i u julu, i u avgustu, i u (nasem) septembru. Ako ih i ima, to bi mogao biti pravi hit za jednog (tad vec skoro) dvogodisnjaka. A i on ce se bas naplivati po plicaku.

Sta misilte, gde gresim, tj. da li ovo moze, kad vec ima predispozicija, da bude lep porodicni odmor?

Hvala puno, znam da je neko, negde, pisao o tome, pogotovo o ovim talasima, ali ne uspeh da nadjem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869012
    Ukupno poruka