saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

Pa naći ćeš ako pratiš putokaze; kako to misliš nema Skale Potamie na navigaciji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema izbaci Skala i neka druga imena nema nista pod Potamia probo sam Panagia to ima al ne znam dal je to ta Panagia dal ima vise ili samo ta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@stevan vs probaj Chrisi Akti, to bi trebalo da je S. Potamia.

Ako ni to nema onda probaj Chrisi Ammoudia (to je Skala Panagia), pa se vozi još 2,5km južno do Skale Potamie.

Izmenjeno (Aca14)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nema izbaci Skala i neka druga imena nema nista pod Potamia probo sam Panagia to ima al ne znam dal je to ta Panagia dal ima vise ili samo ta

Nemoj da pratiš navigaciju. Panagija i Potamija su sela u brdu, a Skala Potamia i Skala Panagija su na obali mora.

Izmenjeno (nina_bgd)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@stevan vs probaj Chrisi Akti

Ako ni to nema onda probaj Chrisi Ammoudia, pa se vozi još 2,5km južno do Skale Potamie.

Ne uzdam se bas u navigaciju bitno mi je da ima neki putokaz jel koliko vidim to je blizu nekih 10 km od Limenasa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledaj na google maps ili na google earth na kompu ili telefonu, imaš opciju preko google street view da se spustiš na nivo tla i bukvalno odvoziš taj pravac virtuelno sad odmah. :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Maria & Sofia smestaju?

Pokusavam  da nadjem nesto ali bez uspeha.

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Super Bokice hvala vam puno na brzom odgovoru. Idemo kolima naravno jer planiramo da obiđemo celo ostrvo :-) uh ne volim što ima osa puno :-( neke preporuke za hranu ? restorani? ...

Nema na čemu. Mi ne idemo po restoranima tako da ti tu ne mogu pomoći. Jedino giros jedemo van vile a ne sećam se gde smo kupovali...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav Ana,

Mi ove godine prvi put planieamo Tasos i bas kod Pavlosa pa ako bi bila ljubazna da nam malo opises vilu i okolinu ima li uvece gde da se proseta i kakvih zanimacija za decu. Za plazu da ne pitamo posto si je vec pohvalila.

Hvala unapred

Pavlos je odlican smestaj: Prvo blizu je plaze, jer je u prvom redu kuca iza kampa. Dakle, prođete kroz kamp i na plazi ste. Mi smo bili u prizemlju i nas je odusevila terasa koja je velika i zapravo je deo dvorista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u Almyra mazonetama? Kakva su iskustva? Da li možete da mi preporučite neki smeštaj blizu plaže za petočlanu porodicu? Jako je teško naći dobar, komforan i povoljan smeštaj. Hvala puno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :)

Da li možete da mi preporučite neki pristupačan smeštaj za 5 odraslih osoba?

Gledala sam dosta smeštaja ali je većina 3+2 ili 4+1 za kombinaciju odrasli plus deca. Da li u takvim smeštajima mogu 5 odraslih ili ne? Značio bi mi svaki komentar :). Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nakon iscrpnog iscitavanja raznih tema, izbor smestaja nam se sveo na Vilu Charitini u Skala Potamiji, zbog odlicne lokacije a i prilicno povoljne ponude. Vidim da na forumu ima ljudi koji tek treba da letuju tamo, ali da li je moguce da nema ama bas nikog ko je vec bio smesten u toj vili? :) 

 

Utisci o vili Charitini, molim vas?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima :)

Da li možete da mi preporučite neki pristupačan smeštaj za 5 odraslih osoba?

Gledala sam dosta smeštaja ali je većina 3+2 ili 4+1 za kombinaciju odrasli plus deca. Da li u takvim smeštajima mogu 5 odraslih ili ne? Značio bi mi svaki komentar :). Hvala :)

Tesko malo 5 odraslih...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Utisci o vili Charitini, molim vas?

Upravo videh pitanje, izvinjavam se na kašnjenju sa odgovorom. 

Evo ovako, nama je generalan utisak o Charitini studiju skroz dobar. Smestaj kao smestaj je sasvim pristojan, po grckim standardima, nema puno prostora, ali je uredno i fino, terase su super, prostrane, a ono što je najbolje u celoj priči je lokacija. Zaista si odmah na 30m do setalista, ujedno i do plaže, a opet je mir i tišina. Odnos cena-kvalitet je po meni odlican! Mi bismo se rado vratili tamo, ali im je prva polovina septembra vec popunjena, do 8og... :( E, da, još jedna napomena, mi smo bili u studiju na spratu, broj 5, i taj mogu da preporučim, terasa gleda na more, u hladovini je popodne. Ima jedan studio, mislim broj 4, on je sa zadnje strane i njegova terasa je u stvari na otvorenom, kao prolaz ka stepeništu. To ne bih preporučila, posebno ako ste sa malim detetom, jer nije ograđeno. Ukoliko imate još pitanja, tu sam.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa svim navedenim u tekstu :) jos da dodam samo da prilikom rezervacije stupite u kontakt sa vlasnikom,imaju svoj sajt imate formular popunite i oni vam odgovore u sto kracem roku.Ovo pisem da bi ste ustedeli novac jel ako idete preko Nikane i ostalih platicete skuplje sto je i normalno jel oni vrse rezervaciju umesto vas. Ne znam koja je cena sad al ja sam za proslu sezonu  sa vlasnikom dogovorio cenu 35 eur jul mesec 40 avgust tako da je mene izaslo 340 eur za 9 nocenja to je cena za studio za troje.Napominjem da sam rezervaciju odradio u decembru znaci mnogo ranije pre samog letovanja.Sto se tice kapaciteta nemaju mnogo zato se brzo rezervise,gore na spratu imaju dve sobe koje primaju 2+1 i jedan veci studio to su dve sobe znaci za 4 coveka.Ovo opcija je odlicna za one koji idu sa decom tipa dvoje dece jel su dve odvojene prostorije i ima dve terase ,nebi znao koja cena za taj veci studio al mislim da je oko 50 eur plafon 60 eur vise i ne vredi.Mislim da je to povoljno i za dva para ako idu zajedno podele cenu smestaja plus podele gorivo mislim da je to jako povoljna solucija.Imaju sobe i dole u prizemlju al generalno nema mnogo soba .Od mene ide preporuka za smestaj za sve one koji imaju plici dzep i nisu mnogo zahtevni kao moja malenkost.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka