saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

Mi smo putovali 18 sati sa detetom od 4 godine, 11h puta, 3h na granici i 4h pauze. Pa je bila ok.

Nama je bilo tesko, ona je bila extra.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 13.8.2016. at 12:40, cikamida je rekao/la:

Da li jos uvek postoji Carrefour market u Skali Potamia? Cula sam skoro da je zatvoren neki veliki na Halkidikiju, pa me zanima da li ga jos uvek ima u Skali. Pre dve godine kada smo bili na Tasosu je postojao i bio je i na Lefkadi prosle godine. 

Da, postoji i radi punom parom, sinoć bio u kupovini.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam ove godine kupovao u marketu koji spominjete.

Da li i dalje posluje pod istim nazivom?

Neki drugi marketi na ostrvu, koji su ranije poslovali pod firmom Carrefour, sada posluju pod firmom Smile, koja posluje u okviru Marinopoulos grupe.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam puno na odgovoru...ipak cemo Tasos ostaviti za sledecu godinu,manje vise zbog puta,nego i zbog toga sto bi isli u septembru,pa ne bih da rizikujemo neko losije vreme ili hladnije vreme.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nas jos uvek u S.Potamia. Stigli smo 15.08., a izlazimo iz apartmana 27.08..Smesteni smo u Barbara Studios bas preko puta Carrefour-a. Posto smo menjali termin iz jula za avgust, morali smo da uzmemo 5-krevetni apartman, jer taj 4-krevetni nije bio slobodan. Da ne bih uzimala pare nazad i ponovo trazila nov smestaj, pristala sam na veci iznos od 180e za 12 dana. Ponuda u julu je bila 55e noc i noc gratis ako dodjemo dan ranije. E sad....moj opsti utisak je sledeci. Vila je na veoma dobrom mestu. Do plaze ima do 100m. Ulica koja vodi do plaze je prepuna marketa, radnji sa suvenirima, juice barova...fast food-ova..Smestaj je izgledao prostraniji na slikama. Jedva da smo mogli, nas cetvoro, da se okrenemo u 5-krevetnom apartmanu. Ono sto mi je jako smetalo je bilo to sto je trazila doplatu od 5e dnevno za apartman ukoliko bi sa nama posla i moja sestra. Sledeca stvar je polomljeno staklo na vratima od tus kabine, pa je tako posle kupanja celo kupatilo bilo mokro. Rekla je da se upravo polomilo, ali je tog dana bio njihov veliki praznik, pa majstor nije mogao da dodje. Ni posle praznika nije dosao. Frizider je radio uz pomoc stapa i kanapa i jake molitve. Sve mi je nesto smetalo....i ta polumini kuhinja i skucen prostor i ta njihova glad za novcem...i to sto opominju decu, pa cak i odrasle za malo glasniju komunikaciju. Non stop smo mm i ja opominjali klince i ucutkivali ih. Taj 5-krevetni je podrazumevao bracni krevet, singl krevet i jedan na razvlacenje( ali samo za dvoje dece). Terasa je prostrana u G. Vila je u velikoj hladovini i veoma je prijatno kada je jako toplo. Ono sto mi se svidja je natkriveni deo za sedenje sa 4-5 stolova i vanjska kuhinja, koja ima frizider, zamrzivac, plinski sporet, sporet sa rernom....mikrotalasnu....razne aparate za kafu..posudje, pribor. Ovo nam je trece letovanje na Tasosu i jos uvek nisam nasla vilu u kojoj bih ponovo odsela. Pitam se...da li je 70e puno za ovakav apartman i koliko uopste kosta apartman koji lici na nesto? Nisam tip koji ce da provede odmor bilo gde, niti sam za krajnje skromne varijante, ali sam shvatila da odnos cene i kvaliteta nije bas realan. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako iz Skale Panagije stići do Skale Potamije? Jel se mora gore preko Panagije? :)

Izmenjeno (Cvrča)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Ne mora se ići preko Panagije.

Kad iz Skala Panagije kreneš ka Panagiji, vrlo brzo dođeš do raskrsnice sa gomilom drvenih putokaza. Tu skreneš levo i dalje te uglavnom put vodi po principu šire ulice.

Znam da nisam najbolje objasnio (neko će možda bolje) ali je teško promašiti.

Pogledaj na google mapama.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno!

Gledala sam malo mapu, pretpostavljala da ne mora, ali mi rođaka juče rekla da oni uvek idu preko Panagije jer nisu sigurni postoji li drugi put, pa reko' bolje ja da pitam dok sam još tu. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde god da si u Skali Panagiji, spusti se do kampa, pa putem pored kampa, "uz obalu" do Skale Potamije. 

Ili od ulaza u kamp pravo do Vile Marina, pa desno do Skale Potamije.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko je to peske od skala panagije do skala potamije..

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi iz kog dela Skale Panagije se kreće i u koji deo Skale Potamije se ide.

Ceo zaliv je dugačak nešto manje od tri kilometara, pa neka ti to bude orijentir za procenu udaljenosti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel neko zaista zna kolika je to udaljenost-negde piše 2,negde 3,negde 3,5 km?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna Google Maps

Screenshot_2016-08-28-23-02-47.thumb.png

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedan dan je bila gomila pčela u moru, baš sam se pitao zašto ali onda sam i sam video kako uleću u vodu ko kamikaze. Zašto, nemam pojma... onda ih more izbaci na obalu i tu počinju nevolje za one koji ih zgaze ili one koji prave zamkove i slične igre na pesku...

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji je princip iznajmljivanja lezaljki ? Moze uz pice ili naplacuju posebno ?

Ima li tuseva na plazi ?

 

Za Skala Potamia me interesuje, mada moze info za celu plazu, ako je isto svuda.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka