saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

Hvala Ackol. 

Jos jedno pitanjce.

Jel na tom delu kada prodjes (ides ulicom gde je kamp) i ukljucujes na glavni  puta, postoji neki Carrefour express market? Gledah na Google map-u

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče marketa, to nisam siguran, ali mislim da je jedini market tog imena u Limenasu i da je žešće sra*e. Na glavnom putu između Potamije i S. Potamije postoje dva velika marketa koji su super snabdeveni. Preko puta ulaza u kamp ima solidan market. U Skala Potamiji imaš dobar market kada ideš nizbrdo ka plaži sa leve strane preko puta crkvice. Cene nisam baš pratio, ja samo gledam po ceni piva i ulja. Moja supruga gleda voće i povrće.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Carrefour Express definitivno postoji. Klik OVDE i OVDE.

Kako je taj lanac kupio Arvanitidis, morao bi postojati i u Limenasu na dva mesta, veći, kod skretanja za Makriamos, i manji u samom centru, između hotela "Mary" i "Galini",

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ga nisam video, ili možda jesam al se ne sećam. Bio sam u onom velikom kod Makriamosa i nije mi se svideo. Izbor robe je nikakav, sve neke njihove robne marke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u nekom velikom marketu na dva nivoa, sa velikim parkingom ispred, u Skali Panagija. Mislim da se nije zvao Carrefour, a kakav mu je bio naziv, nemam pojima. Ništa povoljno u njemu nisam videla, pa samim tim ni kupila. A bio je OK opremljen.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aman, šta vam je, Catrefour Express u Skali Potamiji je na istom mestu već godinama

Screenshot_2016-06-13-22-53-25.thumb.pngScreenshot_2016-06-13-22-54-04.thumb.png

 

Pre 11 sati, sensa je rekao/la:

Molim upucene da pomognu. Ako je smestaj negde kod kampa, da li je izvodljivo produziti, tom ulicom gde je kamp, pravo i izaci na glavni put koji vodi prema Rajskoj plazi, ili mora da se ide okolo prema Panagia pa na glavni put opet prema Rajskoj plazi. Ta varijanta je dosta zaobilazna .

Hvala unapred

Od kampa plavom linijom, izađete kod hotela Corina, da se ne provlačite kroz S. Potamiju

Screenshot_2016-06-13-23-02-35.thumb.png

Prođite putanjom sa StreetView, mis'im da ima.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledah ja na street view-u al rekoh da pitam upucene. Isla skroz tim putem do Rajske plaze od Filipidisa i ok moze. Drago mi je da sam uz vasu pomoc pojasnila stvari.

:rolleyes:

 

PS google map i here baca okolo put.

Izmenjeno (sensa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustva sa vilom ALEKSANDROS u mestu Scala Potamia,Golden Beach?Ženčetu se mnogo dopala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pretražite malo unazad. Mislim da ju je neko nahvalio prošle godine. Prolazio sam pored, fino izgleda spolja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos tri nedelje do odmora :yesss:

Malo nam je grad porazbijao stakla na prevoznom sredstvu, ali dobro sad...bolje 200 eura da ostavim u Srbiji nekom servisu, nego da se bahatimo po Grckoj :zid: 

Preporuka za jagnjetinu? Umorna sam jako, nema sanse da opet citam temu, ko razume shvatice :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni je grad oštetio auto, ali imam kasko. 

Jagnjetina je svuda manje više dobra. U Teologosu je dobra kod Koste, mada kažu ovde da ima i bolje, da je Kosta samo dobro izreklamiran. Mi smo bili prezadovoljni. U Panagiji je po meni bolja ispod onog velikog drveta nego onaj manji restoran što izlazi na dve ulice. U Limenasu obavezno posetiti Tavernaki. Nema pečenje, ali je klopa vrhunska.

Izmenjeno (ackol)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Ackol :hello:

Jagnjetinu ne jedem, ali sam resila da je probam ;-) 

Mi nemamo kasko, srecom limarija nije ostecena... Nas je jos extra kako izgledaju vozila po gradu. Jedino sto nam nije trebao pred more jos i taj trosak.

Ko za inat suprugu 11.7.istice Mvd a zuti karton oko 15.7. Tako da moramo oba da vadimo... Gde ces ti ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obavezno probaj jagnjetinu. Meni se sviđa. Ali i suvlaki Skala Potamiji kod panjeva (mislim da se zove Special) je vrhunski. Tavernaki u Limenasu je super.

Mi idemo na Kefaloniju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi kaze, da li je bolji izbor vila Kostas ili Sea view?

Devojka bi lepsi smestaj, a meni je bitnija blizina lepe plaze :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sea View ti je super i plaža ispred je super.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka