saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

A  Filipidis?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz svima, da li neko ima iskustva sa vilama Stefania ili Ilion . Mislim da su jedna pored druge a gazda nam dao slicnu cenu.Ako jos neko ima preporuku moye da mi pomogne.Prvi put idem tamo i nzm sta je bolje dal u predelu goldean beacha ili u skala potamiji .hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drugari i kolege,evo upravo juce bili na sajmu turizma i gledali svasta nesto ima ko ce bre da se odluci...nego ja i gospodza imamo dve klinke od 2 i 4 godine i ove godine resismo da idemo na tasos...bili smo na sva 3 prsta ,najvise naravno na Sitoniji ,i sad nas komsije napalile na Tasos...e sad mi bi u all inclusive,ne zato sto smo puni para ili lenji vec jednostavno jos su male i jako zahtevne pa sva tri obroka plus uzine i sladoledi su pravo resenje za nas...a da ne pominjem hektolitre free piva za ,mene :D...tako da jel zna neko od vas nesto o ovom hotelu Princess Golden Beach (ex Ioannis) ,nasli smo ga za 1400 evra za nas 4 sto mislim da je ok cena....hvala i pisite .Pozdrav,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, zeleli bismo da ove godine po prvi put letujemo na Tasosu, dosad smo uglavnom bili na Sitoniji, e, sad imam dilemu, uglavnom smo isli preko agencije ili sam ja direktno kontaktirala hotel i uplacivala depozit u banci a ostatak na licu mesta, sad sam pronasla nesto sto nam se dopada, jer nisu oni mali skuceni apartmani, gde vam lezaj nabiju u kuhinji, nego je ovo kompletna vila za iznajmljivanje.

Prvo me brine koliko je to udaljeno, od nekog veceg marketa i desavanja, zbog snabdevanja, drugo sta mislite o takvom smestaju i trece sta mislite koliko je pouzdano uplatiti? 

Ovo je u pitanju http://www.thassos-holiday-rentals.com/en/bella

Svaka sugestija, preporuka bi nam dobro dosla.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do plaže ima nekih 300-400 metara putem. Ona ulica koja se vidi na mapi koja je paralelno sa plažom je oko 200m od vile. U njoj ima korektan market i mesara. Mislim da je market nekih 200-300 metara, mesara je dalje kod rent-a-car agencije. Ako idete kolima onda vam ništa nije daleko. Ja sam išao kolima u prodavnicu. Veliki marketi su na magistrali na ulazu u mesto. Onaj uski deo plaže koji vam je najbliži je loš. Negde i nema plaže. Najbolje je levo prema S. Panagiji.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, ackol

definitivno ove godine idemo na Tasos, uplacen ovaj smestaj http://www.go-thassos.gr/visiting-thassos/hotels/simela-villa nadam se da nismo pogresili i da se necemo razocarati :)

Imam sad pitanje koje plaze preporucujete, ustvari me najvise interesuje koje su plaze lepe da se moze i zaplivati :) da je pesak, lepo prozirno dno, da nema travuljine i stencuga :) 

I jos jedno bitno pitanje ima li meduza? :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vesna, koliko plaćate smeštaj i u kom periodu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 2 sata, vesna 1975 je rekao/la:

Imam sad pitanje koje plaze preporucujete, ustvari me najvise interesuje koje su plaze lepe da se moze i zaplivati :) da je pesak, lepo prozirno dno, da nema travuljine i stencuga :) 

Počni odavde

http://www.putovanja.info/forum/topic/19354-plaže-na-tasosu-i-kako-im-prići-koordinate/?do=findComment&comment=663051

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!

Ja se razmišljam o apartmanima Elekon u Skali Panagiji, ovde se ne spominju uopšte, kod Nikane ima nekoliko dobrih ocena... čini mi se da je lokacija dobra, zna li neko nešto o njima?

Izmenjeno (Cvrča)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima, da li neko moze da mi kaze koliko traje voznja busom do Golden Beach I kakvo je mesto uvece, ne interesuju me diskoteke, vec da ima da se prosetamo I popije pice, kafa I slicno. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima svega i više nego dovoljno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 13 sati, kole1985 je rekao/la:

Cao svima, da li neko moze da mi kaze koliko traje voznja busom do Golden Beach I kakvo je mesto uvece, ne interesuju me diskoteke, vec da ima da se prosetamo I popije pice, kafa I slicno. Hvala

Busom od Limenasa do severnog dela plaže ima 45min vožnje; iako je u pitanju samo ~15km između ova dva mesta (15km kolim,a bus ide dužim putem). Naime, bus kruži: Limenas - Panagia - Potamia - Skala Potamia - Skala Panagia, i onda to potraje..
 

Limenas-GOlden.JPG

Izmenjeno (Darkorudar)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, hvala, a koliko traje voznja busom od Beograda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krećemo u 17h, tamo smo oko 09h (u Limenasu); od toga je malo više od 1h na trajektu (vožnja 45min, i dok dočekamo trajekt pa se  ukrcamo/iskrcamo); i u Grčkoj se sat pomera unapred za 1h. Taj deo na trajektu je uživanje: jutro, nisi više u busu nego na palubi broda, galebovi lete okolo...

Btw, obično prave 3 pauze u dolasku: Predejani, pumpa Mak odmah po ulasku u Makedoniju, i pumpa odmah po ulasku u Grčku; a neki prave i jednu pre Predejana u Srbiji, možda 2-3h posle polaska iz Bg. U povratku jure da stignu nazad u Bg što pre, tako da su pauze poptuno nedefinisane :/.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka