saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

E sad sam shvatila gde je šta !! :dosada: Inače planiramo u Skali Panagiji a nema baš neki izbor vila koliko sam videla ponude,pominju se vila Soti,Smaro,Filipidis,Makrina. :neznam: I mi volimo sitan pesak,klinci 2 i 10 god !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ženi i meni a i klincezama se na celom Tasosu od samih plaža najviše svidela Golden Beach. Moje klinke sada imaju četiri i dve i po godine tako da su kantice i ostali plažni mobilijar neizbežne. A gde su kantice mora biti i peska... :D

P.S. Mislio sam da je mlađe dete baš bebac. Do leta će već da bude veiki/a :happy: tako da nemaš brige. Mi smo naše baš rano "isterali" iz kolica tako da ne mogu iz ličnog iskustva da ti kažem dal bi ti ona nešto pomogla. Opet kažem, svi imaju neke svoje želje, potrebe i mogućnosti tako da jedino tamo sigurno možeš da vidiš šta tebi i tvojoj porodici lično odgovara.

P.P.S. Pogrešno sam napisao!!! Kada sam spomenuo omiljenu plažu mislio sam na Paradise Beach!

Izmenjeno (Billy The Kid)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paradise beach, svakako najbolje resenje za decu, kako onu najmanju tako i onu vecu.... ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paradise beach, svakako najbolje resenje za decu, kako onu najmanju tako i onu vecu.... ;)

A gde se nalazi ta plaža?

Још нешто слика са објашњењима (нису то ове за Шефицу):

...

Ja ne mogu da vidim slike!!! Jel ima još neko taj problem ???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paradise beach se nalazi u blizini mesta Kinira. Iz Skale Potamia se vozite istočnom obalom u pravcu ka Alikiju, Astrisu, Potosu... i kad prođete kroz Kiniru vidite sa leve strane puta tablu za Rajsku plažu. Kola parkirate uz magistralu ili se zemljanim putem spustite do parkinga u zaleđu plaže.

Slike se u postovima ne vide kada ih sam korisnik obriše na externom sajtu na koji ih je upload-ovao ili kad dođe do gašenja tog externog sajta. Dakle, nije do Putovanja.info.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Inace taj zemljani put kojim se spustate do plaze jeste malo losiji ali nije najgori...dole vas u svakom slucaju cekaju, veliki parking i covek nadlezan za parkiranje, te bih vam preporucila da ipak resite da se spustite, narocito zbog skalamerija za decu koje bi predpostavljam vukli i naravno svega ostalo sto bi vam bilo potrebno. ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče puta do plaže, kao što reče Capri, jeste zemljani ali ništa strašno i ne vozi se daleko od glavnog puta do parkinga. Na ta dva parkinga koji su malo na brdu ima dosta mesta ali oko podneva znaju da budu popunjeni. Na tom delu plaže postoji mali beach bar iza kojeg je parking za goste. To znači da možete doći automobilom bukvalno na samu plažu. Znači mnogo ako treba da nosite raznorazne drangulije za klince.

Dve sličice sa Paradise Beach.

img8898.jpg

img8900.jpg

...i neću više da hvalim rajsku pošto se ovde piše o nečem drugom. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O Paradise plaži pisala sam a o Skali Panagija i Potamija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hmm....dal je bolje ići - zadnjih 10 dana juna ili prvi 10 jula ?? :neznam: Nešto mi je taj jun prevrtljiv....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je cena aranžmana slična, početak jula je sigurniji. Barem je takvo moje iskustvo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kako su generalno obelezeni prilazi plazama. U smislu, da li za svaku plazu pored puta stoji putokaz ili jednostavno samo natpis sa imenom plaze tamo gde treba skrenuti ili se iskljuciti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve je prosto, nista ne brini.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poznate i popularne plaže su uglavnom obeležene tablama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa svaka pomoć je dobro došla!! Ima te li vi nešto da dodate za vilu Soti ??!! Deluje mi kao ok smeštaj blizu mora...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Па, пошто нисам ишао тамо већ пар година, не бих смео да се упуштам у процене тренутног стања, али је сигурно да је смештај само пристојан, никако луксузан. Рецимо да је добра полазна база за обилазак острва и пристојан одмор.

То са буком и није неки проблем, када сада погледам. Има далеко бучнијих места на Тасосу, то сам касније установио.

Идите слободно, ако вам се допада плажа или не волите превелике гужве на шеталиштима. Имате около довољно продавница и радњи, а ако идете колима или планирате тамо рентакар, још боље.

Ипак, понесите за сваки случај оно што је назначено у том тексту као проблематично (есцајг, посуђе), Никад се не зна.

И, пијте најбољу воду на Тасосу, право из чесме! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka