saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

Ćao, kamera šeta duz celog zaliva, od jednog do drugog mesta s tim što je blize, tamo gde se vidi mali mol sa čamcima Panagia, a dalje Potamia

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima !!Pročitah celu temu i ne znam šta da mislim.... :huh: !!Planiram na Tasos-golden beac ,krajem juna,porodično,deca 2 i 10 god.

E sad....najbitnija mi je lepa prostrana plaža i blizina smeštaja !!Nikako da ukapiram gde je lepši deo plaže-u skali potamiji ili panagiji !!!?? :zid: I gde bi bilo bolje zbog dece!!

Da napomenem da bi išli preko agencije,autobusom,tako da ništa od vožnja do nekih plaža!!!

Ako ima neko neki predlog ,sugestiju...za vilu,smeštaj i sve ostalo !!!!

Lepsa je plaza u Skala Panagiji a življe je u Skala Potamiji.

Ako imate jos nekih pitanja, na raspolaganju sam posto smo u Skala panagiji bili tri puta... I sa jednim detetom... i sa troje dece...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E baš me to zanima-kako je sa decom u Skali panagija???? Jel ima nešto zanimljivo za njih,bojim se da im ne bude dosadno,pogotovo posle plaže!!

Jel ima radnjica,pekara i sve ostalo osnovno za preživljavanje? :)

išli bi autobusom pa nismo baš za neke obilaske!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno, sem plaže nemoj da očekuješ bilo šta specijalno. Imaš nekoliko mini marketa, restorančića brze hrane i to je to. Ali je Skala Potamija bukvalno desetak minuta peške.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

10 minuta peske sigurno nije... Mislim na "centar" Skala Potamije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dal neko možda zna koje se vile nalaze u delu gde je na slici plaža najšira ? :)post-17462-0-81129900-1390465548_thumb.j

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja shvatio, najlepša i najšira plaža je kod kampa. Zar ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dal neko možda zna koje se vile nalaze u delu gde je na slici plaža najšira ? :)post-17462-0-81129900-1390465548_thumb.j

Nema potrebe da smeštaj biraš prema širini plaže.

Plaža Golden bič je velika i ima mesta za sve.

Godinama idem na Tasos u julu i nikad se nije desilo

da nema mesta na plaži.

Malo veća gužva zna da bude u delu plaže koji pripada

mestu Skala Potamija, ali ništa strašno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok! Mi bismo u delu Skala Panagije, al' zbog malog bi da nam je tu što bliže, ne znam dal' nam vrede kolica?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama !!!Na žalost ićićemo autobusom! Koliko li se putuje ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putuje se od 15 do 22-23 sata, sve zavisi koliko vozači (ne)poštuju propise, koliko često prave pauze, skupljaju li usput putnike ili ne, koliko se čeka na granici, u redu za trajekt i sl.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dal neko možda zna koje se vile nalaze u delu gde je na slici plaža najšira ? :)post-17462-0-81129900-1390465548_thumb.j

Ja sam bila u vili Smaro, ne znam da li neko od naših agencija nudi smeštaj u delu gde je plaža najšira. Tu su uglavnom privatne vile Grka. Ali gde god da budeš, vrlo brzo se stiže do tog dela plaže.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram i ja da se umešam. Na nekim delovima plaže ti je potrebno bukvalno 10-15 minuta tabananja po vrelom pesku da bi kupio kafu, sok, vodu,... Iz tog razloga meni je najviše odgovarala plaža u samoj Skali Panagiji ili "skroz levo" što bi se reklo. :D Tu na sredini plaža možda jeste najlepša zato što je najmanje valorizovana ali je daleko od bilo čega i subjektivni osećaj je da je tu još toplije zbog peščanih dina koje se nalaze u zaleđu. To ti kažem zato što ideš sa malim detetom, ako sam dobro shvatio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Skroz levo" -jel to deo kod kampa ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Još "levlje". :D Na tom delu plaže postoji šetalište od par stotina metara na kojem se nalazi nekoliko taverni iza kojih je ulica u kojoj imaš nekoliko trafika i prodavnica. Shodno svojim željama i potrebama izabraćeš i sama nego ja kažem zbog toga što ideš sa detetom. Nisam pratio gde ćete biti smešteni ali ako ste u Potamiji (Skali) a niste nekim prevoznim sredstvom, onda je po meni suludo ići na taj "levi" deo plaže, ali opet, svako zna šta hoće i može.

Još jedna stvar, na tom delu plaže zna da bude poprilična gužva.

I još jedna stvar, :D na nekim delovima plaže je u vodi šljunak što moja deca ne podnose, ali tvoj bebac je još mali tako da nema ni veze.

002.jpg

Izmenjeno (Billy The Kid)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka