saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

Sedeo nekoliko puta po letovanju, pa puta osam godina.

Po nešto uspem da zapamtim. Pogotovo ako je to nešto lepo.

I ja lupam.

Ko da na Tasosu ima nešto ružno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ацкохоле, ми за 25 дана, хм. Јел се то преклапамо са ИСАКИМ овде?

=====

Лупаш, Срећко, брате слатки... тамо је скроз бзвзе, зар не? И не треба људе терати да греше као ми.

Не знам само одакле сви ови поновци који доле иду као уклети?

Куку, опет идем? Треба ме пошкропити Светом Водом... да се мало пушим, за казну. :)

Izmenjeno (Ton_majstor)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo u Grckoj bili na nekoliko mesta, ali nikad na Tasosu. Evo, sad prvi put. Zato me zanima, kolike su cene svega? Da li je jeftinije nego u avgustu ( najcesce smo bili u avgustu u Grckoj, sad zbog deteta izabrasmo septembar )?

Napisite šta je sve potrebno da znamo, pre nego što stignemo?

Hvala unapred..

Izmenjeno (aleksa81)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko ove godine bio u renoviranom delu hotela IOANNIS u Skala panagia/Golden beach?

Može li malo da opiše superior sobe u renoviranom delu?

Da li se nešto promenilo u odnosu na opise, koje sam ovde pročitao, od pre nekoliko godina?

Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

P.S. Da li neko čita uopšte poruke na ovoj temi?

Ili sam uzalud pitao par stvari? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Više puta sam pročitao tvoj vapaj i žao mi je što nemam valjan odgovor.

O hotelu za koji si zainteresovan, znam samo poziciju koja je ok.

Ovaj hotel je nekad radila propala agencija Jolly (koja i dalje radi

na Trgu Republike). Baš nemaš sreće da ti neko odgovori sa

svežim informacijama.

Mali savet tebi i drugima. Postavljajte pitanja o smeštaju pre uplate.

Posle uplate uglavnom nema promene, pa se ne opterećujte unapred

šta ćete zateći na licu mesta. Radujte se odmoru, a kad stignete tamo

gledajte da se prilagodite zatečenoj situacji, pa bila ona pozitivna ili

negativna.

Srećan put!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

У тај "Јованис" годинама иде само по пар људи из сваке "Пертлине" туре. То сам сведок, па је логично да овде нема људи који су тамо били. Срећко и ја имамо толико да ти кажемо, колико смо у овој теми. Жао ми је.

Уосталом, како видим, ове године не могу да продају ни "Соти" како треба, осветиле им се високе цене.

И ја више тамо не идем нити ћу више икада (написао сам онај приказ "Соти" као ламент), не видим ниједан разлог да нешто исто платим 120-130 € више.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Misliš li da je to zbog lošeg smeštaja?

Ne bih rekao, na osnovu utisaka 2 porodice koje sam upoznao i na osnovu slika...

Cena u septembru je smešna za uslugu i kvalitet koji nude. Baš me čudi da se to ljudima ne sviđa, ili šta god.

Vidim, mnogi idu u neke polu raspale sobe, a ovaj hotel se izbegava. Zašto? možda nešto nije ok!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Уху, то је ЛЕПО место. Не секирај се никако.

То се односило на "Јоанис".

Мораћу да променим стил писања а и да се проредим додатно, само изазивам забуну.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto je tema o Tasosu preobimna, pa su male sanse da sve lepo procitam, treba mi samo jedna kratka informacija. Jedna od mogucih opcija za sredinu septembra je i Tasos i to bas ova dva mesta. Da li je mesto dobro za decu, jer imam cerkicu od 3 godine koja verovarno nece izlaziti iz vode, i bebca od 2 meseca koji ce, nadamo se, slatko spavati kako bi mi t mogli nazvati odmorom!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Одлично је, веруј ми.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih porodici sa tako malom decom ipak pre preporučila Pachis zbog prirodnog hlada i mirnog mora (bez talasa).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna možda nešto o vili Anna ili vili Suzi u Skali Potamia? Još uvek se dvoumim između te dve, a ni o jednoj ni o drugoj ne mogu da nađem nikakve informacije na netu ni na Google Earth osim onih koje je agencija postavila...za Annu mi iskače neki hotel Anna ali mislim da to nije to...

Svaka informacija koju dobijem će mi koristiti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je u pitanju vila Anna preko Perla tursa, mi smo tamo bili od 4. do 14. septembra, i bili smo skroz zadovoljni.

Smeštaj je bolji nego što izgleda na fotografijama, dosta je čisto, kreveti su stvarno udobni (što nas je iznenadilo), velika zajednička terasa + svaka soba ima svoju malu terasicu. Kuhinjica mala, ali nama je bila sasvim dovoljna, ima svo posuđe. Jedino fali džezva za kafu (pošto je ona njihova malena za 1 kafu), frižider onaj mali standardni, nov, čist, super radi. Šporetić mali električni sa 2 ringle, ima i aspirator.

Kupatilo je ok, malo je mala tuš kada i nema kabinu, ali sav višak vode ode u slivnik :))) Ostalo ok.

Do gradske plaže pešaka opušteno za 5-10 min. U blizini (na 2 min ima market, a preko puta pekara).

U sobi ima tv sa neka 4 grčka kanala.

Iako je na magistrali, prijatno je za boravak.

Posteljina čista, dobijate veliki i mali peškir po osobi. Nama su petog dana menjali posteljinu i peškire.

Svaki dan (ili skoro svaki) je žana čistila sobu kad odemo na plažu.

Mi smo bili sa ćerkicom od 2 god, i bilo nam je super.

Ne znam više šta da pišem, i ne znam ni da li govorimo o istoj vili, ali ako te još nešto interesuje, slobodno pitaj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste to je ta vila :) upravo se vratih iz nje :) ja sam bila od 14.09.-24.09 pa tek sada vidim tvoj post... sve je tako kako si i napisala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka