saks

Golden Beach - Skala Panagia i Skala Potamia

838 poruka u ovoj temi

i kakva je plaza ispred istog? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo prosle godine bili smesteni u vili Panorama, koja je neposredno pored ovog hotela, tj. imaju zajednicki bazen - a sto se plaze tice, nama se nekako bas taj deo i najvise svideo - mesta ima za suncobrane koje vi ponesete, a postoji mogucnosti i da iznajmite iste. Mi smo samo 3 puta bili na toj plazi, jer smo se trudili da vidimo sto vise od Tasosa - ali ne bi nam bilo dosadno ni da smo sve vreme bili tamo. T

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav je ulaz u vodu? I da li stavrno ima puno talasa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Duuugačka(mislim da je najveća na Tasosu) prelepa plaža koja poseduje plavu zastavicu :)...sitan pesak dugačak ulaz u vodu,a talasa ima kao i na svakoj drugoj plaži :)...svaka preporuka

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Што више читам о овом месту, све сам загрејанија за идеју летовања баш ту. Не могу се све жеље вероватно усагласити, али ме занима какви су садржаји ова два насеља типа неких занимација за децу и да ли заиста има велико шеталиште уз плажу (и ако има да ли је осветљено?). Ако је неко овде био нек буде љубазан да убаци и коју информацију ове врсте.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja71, ja sam prosle godine bila u Skala Potamijii. Ima jako lepu plazu. Plaza je deo Golden bica. Skala Potamia ima nekoliko prodavnica, restorane, brzu hranu. Ima luna park za decu. Do Skala Panagije( koja je ja na drugom kraju plaze) ima oko 2.5km. Ne znam da li je uvece osvetljeno do kraja ali mislim da jeste. Jedan deo ne ide bas uz plazu. Veceri su svezije zbog Ipsariona pa je vrlo prijatno. Ako te jos nesto zanima ti pitaj. Zamalo da zaboravim, Skala Panagija je manja. Do sela Panagije ide autobus i vrlo je blizu. Vredi ga posetiti. Pozz

Izmenjeno (sukisa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Pitanjce: da li iz Skala Potamie može isto kolima da se dođe do mermerne plaže? Mi nešto gledali na google earth i čini nam se da je to isti put koji od Makrijamosa vodi do mermerne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ideš prema Limenasu, pa pre ulaska imaš skretanje desno za Makriamos... ostalo već (valjda) sve znaš. Može i preko Chrissi Amoudia, pa preko brda do Vathi plaže... pa do mermerne... ali preko brda, kamenja i mermerne prašine... ne, ne, ne prave se tako avioni... to samo sa djipa (visoookog) !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, hvala,znam za taj put od Makriamos bungalova. 2010. kada smo bili prvi i jedini put na Tasosu nismo obišli mermernu plažu jer smo uzeli rent a car na dva dana i eto...

Ovog leta idemo svojim kolima pa je nećemo propustiti :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obavezno produži pešaka od mermerne do Vathia (25 min). Mermerna iz 2010 više ne izgleda tako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, skontali smo iz pisanja ljudi da su mermernu "sredili". Sve jedno idem po mermerni šljunak za cvećke :bez-zuba: . Vathi sam snimio još 2010. na forumu i na google earth tako da ćemo je obići sigurno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Za ovo leto odlučili smo se za Tasos, tačnije mesto Skala Potamija. Preko Kontikija smo uplatili "Ntinas Apartments", koji na slikama deluje pristojno, ali nas interesuje da li je neko video uživo kako to izgleda, koliko je udaljeno od plaže (piše 150m, da li je uzbrdo/nizbrdo ili ravno), kakva je plaža u Skala Potamiji?

Unapred zahvalni!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža u Skala Potamia-i:

2c8b2ead1b633e161d9a498e2d33b72a.JPG

40217aecbd2aafd9ddf8f82f5b1baf99.JPG

8fcdeb8648a717e1d838e6e0108e8940.JPG

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo još par sličica plaže u Skala Potamiji...

185-skala-potamiaresize.jpg

210-skala-potamiaresize.jpg

212-skala-potamiaresize.jpg

Plićak je baš dugačak. Što se kaže plivaš, plivaš, pa kad se umoriš, čučneš da se odmoriš. :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Колико видим на сликама негде има каменити улазак у воду. Да ли је то поред оног каменог дела, као дока? Колико се то простире у страну? Смештај који сам изабрала (још нисам уплатила) је неких 100 до 150 м лево од тог дока (ако се гледа ка мору). Да ли је и ту каменити улаз у воду? Шта је то црно у води на првој слици - камење или морска трава? Извините ако сам досадна, али морам у све да се уверим пре него што уплатим. И само још: има ли икакво кошаркашко игралиште и игралиште за мању децу (тобогани, љуљашке). Драги пријатељи, ако можете одговорите ми.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka